انتظار در یک حزبی خط سخت است; پیتزا کمک خواهد کرد

اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک خط طولانی در یکی از دموکراتیک حزبی سایت در شنبه خرس در ذهن که کمک — حداقل کمک برای معده شما — فقط با یک کلیک دور.

همه داوطلب حزبی سازمان پیتزا به پای صندوق های رای را ارسال رایگان پیتزا شنبه به سایت های که در آن درخواست شده است.

“آمریکایی ها گرسنه هستند و برای دموکراسی و در حال تبدیل کردن تعداد رکورد به رای” سازمان می گوید در وب سایت خود — سنجی.پیتزا.

“اما این بدان معناست که صف های طولانی و گاهی اوقات خالی معده است که ممکن است مانع از این شجاع میهن پرستان از انجام وظیفه مدنی خود.” در حالی که کسانی که با یک انتظار طولانی تمرکز تلاش آنها را به پیتزا به داوطلبان و کارکنان کودکان و نوجوانان — هر کس که در این سایت.

ابتکار گزارش آغاز شد و در runup به انتخابات 2016 در تعداد کمی از حوزه های رأی گیری در اوهایو و فلوریدا و ایلینوی. به عنوان روز انتخابات را مطرح کرده بود $10,000 و به زودی کمک های مالی بودند outstripping سازمان ملل به استفاده از آنها. آنها گرد تا بیش از 20 داوطلب از انگلستان و استرالیا و همچنین ایالات متحده و پایان شب مطرح کرده بود $43,307 با بیش از 25000 برش از پیتزا خورده است. توسط 2018 انتخابات تعداد آنها به $426,622 مطرح و 10,820 پیتزا فرستاده شده به بیش از 600 حوزه های رأی گیری در 41 متحده است.

پیتزا به پای صندوق های رای می گوید این است که یک موسسه خیریه پس از کسر نیست معافیت مالیاتی, اما از آن است که ثبت نام به عنوان یک 501(c)(4) سازمان های غیر انتفاعی.

به گزارش طولانی صبر کنید — و یا به داوطلب و یا کمک مالی — بازدید سنجی.پیتزا.

تماس هایدی نزدیک Rinella در [email protected] یا 702-383-0474. Follow @HKRinella در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>