Vox Media ایجاد یک دیجیتال شبکه آگهی به نشریات محلی

بینش کلیدی:

Vox Media می خواهد برای کمک به اخبار محلی سازمان ها بهتر است در برنامه ریزی تبلیغات.

ساختمان بر آن تبلیغ, بازار کنسرت شرکت رسانه ای است که آوردن اخبار محلی orgs به برابر با یک تلاش جدید به نام کنسرت محلی ایجاد شده در همکاری با گوگل اخبار ابتکار (GNI).

کنسرت محلی را فراهم ناشران مانند پیشبرد محلی از جمله خواص AL.com و usf football, The Boston Globe, اخبار صبح دالاس و Tampa Bay Times, با ده ها تن از آگهی ریزی واحد از جمله برای فیلم ها. چاپ و تبلیغات در دسترس خواهد بود از طریق این شبکه خواهد بود که منتشر شد با Omnicom رسانه های گروهی به عنوان یک راه اندازی شریک است.

این تلاش به طور موثر گسترش این نوع از همکاران است که می تواند داد و ستد در فناوری ایجاد شده توسط Vox را 4 ساله کنسرت. با توجه به بورسی رسانه های جدید و شبکه است که از لحاظ مالی پشتیبانی شده توسط GNI اما ناشر نمی خواهد به یک رقم دقیق. هیچ درآمد به اشتراک گذاری با گوگل به عنوان یک نتیجه از بودجه بورسی گفت.

مدیران می گویند کنسرت محلی خواهد به زندگی می کنند در سه ماهه دوم. بورسی است که با استفاده از این زمان تا آن زمان به دادگاه تبلیغ و آزمون اثربخشی شبکه.

Vox رسانه های جدید ارائه می آید در میان یک مشکل زمان محلی رسانه های خبری به عنوان آنها همچنان به رقابت با دیجیتال اخبار سایت—و شرکت های فن آوری—دیجیتال آگهی دلار است. گوگل دیجیتال, درآمد آگهی برای مثال رسیده $7.9 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به eMarketer آمار و ارقام.

کلی آگهی روزنامه و درآمد در ضمن کاهش از $37.8 میلیارد دلار در سال 2008 به $14.3 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به تحقیقات پیو آمار و ارقام.

مبارزه موجب شده است بسیاری از شرکت ها به غیر روحانی کردن بزرگ عصری برای کارکنان از جمله در کلیولند فروشنده ساده (یک پیشرفت املاک محلی) که گفت: در اوایل این هفته که آن را به غیر روحانی کردن 22 روزنامه نگاران از اتاق خبر خود را به عنوان “چاپ روزنامه ها, تلاش برای غلبه بر عمیق ضرر و زیان در اشتراک و تبلیغات” جدید خود را با ویرایشگر نوشت: در یک ستون نوشته شده در دوشنبه. روزنامه و سایت مربوطه خواهد بود سمت چپ با 77 کارکنان به پوشش شمال شرقی اوهایو.

“وجود دارد یک انگیزه قابل توجهی برای پیدا کردن این درآمد اضافی جریان نه به ماندن در کسب و کار, اما به منظور افزایش خود را به طور کلی کار گفت:” اوون Youngman استاد رسانه های دیجیتال استراتژی در دانشگاه نورث وسترن. “Vox به اندازه کافی بزرگ برای هر دو نوع دوستانه و از خود علاقه مند در این مورد است.”

دیگر رسانه های ملی مانند واشنگتن پست پولی خود CMS در قوس و ارائه خدمات به اخبار محلی orgs. در کنسرت محلی ناشران می تواند با استفاده از Vox Media فرصت برای پیدا کردن مشابه گراندد جای پا و ایجاد یک اتصال جدید به مشتریان بالقوه است.

“آن را می دهد آنها را به چیز دیگری برای آزمایش. ما نمی دانیم که این—یا هر چیز دیگری —است برای رفتن به یک معجون سحر و جادو است که آدرس این کمبود است که رخ داده است در 20 سال گذشته اما این حماقت خواهد بود به آن را نادیده بگیرد” Youngman گفت.

شبکه یک “گام مثبت رو به جلو در کمک به اخبار محلی ناشران جذب ملی کمپین های تبلیغاتی در مقیاس” گفت: Jason شستشو گوگل مدیر عامل مشارکت جهانی در بیانیه ای.

Vox Media را به کار گیرند کنسرت محلی آن را به عنوان کنسرت و یک سهم از درآمد هر چند ناشر را فاش نمی کند چقدر که خواهد بود. محلی ناشران نیز عضویت Vox رسانه مارک های خود در شبکه مانند خوار پیشتر و SB Nation.

“اصولی محلی اخبار رسانه ها باید باز به ایده های است که می تواند در بلند و بهبود موقعیت خود در بازار است. ارتباط با Vox به ارمغان می آورد دیجیتال کالیبر و اعتبار هر دو از خرید طرف و از دیگر ناشران در شبکه” گفت: فضل Briscoe, vp از نامزدها و باعث می شود در سنترو.

“اما آن است که یک آگهی مدل شبکه که سعی شده است در بسیاری از طعم های مختلف در طول سال های بسیاری,” او اضافه شده است. “این تفاوت خواهد بود که چگونه موثر تیم فروش است و چگونه به خوبی هدف قرار دادن فن آوری انجام می دهد محلی برای مخاطبان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im