بازدید کنندگان با عبور سالانه گله به دریاچه مید منطقه تفریحی

خسته از بودن cooped در خانه بازدید کنندگان swarmed دریاچه مید ملی منطقه تفریحی در روز شنبه پس از پارک باز به سالانه دارندگان پاس.

برای كيلاني Mitchell آن طولانی ترین کشش از زمان او شده است می خواهم در خارج از آپارتمان خود از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak صادر اقامت در خانه سفارش برای Nevadans در ماه مارس است.

“احساس من این کمک بزرگ به عنوان به زودی به عنوان ما رو از ماشین” میچل گفت. “آن را مانند, آه خدای من ما واقعا آن را از طریق چیزی بزرگ است.”

صف های طولانی خودروهای انباشته در ورودی ایستگاه به عنوان امکانات پارک باز برای اولین بار از اواخر ماه مارس با برخی از آنها بگردانيد و پس از رسیدن به جلوی خط بدون سالانه منتقل می کند.

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 خدمات پارک ملی است که اجازه می دهد به صورت نقدی و یا اعتباری معاملات در ورود به ایستگاه می گذرد اما هنوز هم در دسترس آنلاین.

میچل گفت که او و هم اتاقی او تقسیم هزینه از $45 پاس پس از او آموخته پارک خواهد بازگشایی شنبه به سالانه دارندگان پاس.

“ما فقط تا به حال,” او گفت:. “ما قرار بود برای کشتن هر یک از دیگر, من فکر می کردم.”

در ماه مارس این پارک بسته شده و همه امکانات آن و سواحل عمومی, پیک نیک, و مناطق پارکینگ در تلاش برای مهر و موم کردن دسترسی به منطقه تفریحی.

پارک باقی مانده باز به کوهنوردان و دوچرخه سواران و Sisolak تشویق Nevadans به خاطر لذت بردن از فعالیت در فضای باز تا زمانی که آنها هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله.

اما در روز شنبه بازدید کنندگان شلوغ سواحل و بنادر با وجود هشدارهای است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به مراتب بیش از.

“آن را مانند هر کس تا دیوانه به خارج که آنها را فراموش کرده اید که چرا آنها بسته را در” میچل گفت. او و هم اتاقی او تصمیم گرفت به کشش پاهای خود را و خوردن ناهار در یک منظره چشم پوشی جایی که آنها هنوز هم می تواند نگه داشتن فاصله خود را از دیگر بازدید کنندگان است.

خانواده های رنگی را به تخته سنگ در ساحل سمت چپ و کمی فضای بین خود را بسته نرم افزاری از پتو چتر و کولر.

“راستش من فوق العاده عصبی در مورد همه این افراد گفت:” بروک McCullough یک مادر از سه زندگی می کند که در Summerlin.

McCullough آمد مسلح با دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و گفت: او در نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کودکان و نوجوانان و دیگر بازدید کنندگان در پارک.

“اما آن را عجیب و غریب می گویند که از سوی دیگر من از دست رفته جمعیت? من فراموش کردم که این شکلی بود,” او گفت:, قیافه در دیگر بازدید کنندگان سامانه در سراسر ساحل و یا از طریق پاشش آب است.

به عنوان آب و هوا در تابستان روش boaters مانند مورین و رونالد Dougherty خود را خارش به عقب بر گردیم در آب است. بنابراین با وجود این جمعیت و تهدید مطرح شده توسط COVID-19 جفت 76 ساله بازنشستگان گفت: آنها خوشحالم که در نهایت پشت در دریاچه.

زن و شوهر ماند در داخل خانه از طریق تمام مارس با تنها گاه به گاه تعاملات با غذا یا مواد غذایی تحویل کارکنان آنها گفت. در حالی که آنها گیر کرده در داخل آنها وعده داده شده هر یک از دیگر آنها را به قایق خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها تا به حال شانس.

“آنها می گویند وجود دارد اما امروز ما در حال تظاهر ما در حالت عادی” مورین Dougherty گفت. “و بعد از ما به خانه ما فقط به نگه دارید تا زمانی که پیر نرمال است نرمال است.”

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>