ویروس-عصر یک نگاه اجمالی از یک جهان بدون انسان — عکس

انسان, جهان انسان است که ما تمایل به توجه بیشتر است. جمعیت. این فعل و انفعال از مردم است. وزوز و شلوغی از آنچه ما در زندگی روزانه.

اما گاهی که از زندگی روزانه انواع دیگر از زندگی روزانه وجود دارد. در حال حاضر آن است که شروع به خودی خود نشان می دهد.

برای هفته ها در برخی از اماکن ماه در دیگران, عصری برای بشریت زیپ شده خود را به خواب زمستانی, تلاش برای سوار کردن یک ویروسی طوفان است که برخی از کشته و بیمار ، به عنوان انسان ناپدید شده اند که به کروناویروس پیله گرچه چیزهای دیگر اظهار کرده اند خود را دارند.

حیوانات برای یکی. و پوچی. و counterintuitively این عظمت برخی از سازه است که انسان برای خود ایجاد کرده اند.

این هفته گذشته آسوشیتد پرس عکاسان مستند عصر COVID-19 اعزام شدند به وقایع موضوع پست: “ما با شکوه جهان است.” هدف: گرفتن یک تغییر چشم انداز است که شامل چند — اگر هر انسان و ویترین چیزهایی که برای این لحظه در تاریخ خود جای گرفته اند. “وقت خود را” این اغلب در لحظه عکاسان خبری گفته شد. “کار نور است.”

جهان در مکث

زمان در نظر گرفته شد. نور مشغول به کار شد. نتیجه این است که این مجموعه از تصاویر بعید اسناد جهانی در مکث — حداقل مقدار از انسان بخشی از آن است.

در نیوهمشایر یک کلیسای باپتیست و مغازه ها در کنار آن نشستن زیر یک گرگ و میش آسمان unbothered توسط خود مردم است. داخل پکن تحمیل شهر ممنوعه به نسل از امپراتوران و توقیف توسط ویروس برای لحظه ای یک پرنده است تنها نشانه ای از زندگی حیوانات قابل مشاهده است.

در روسیه در شهر مستند رودخانه مسکو به نظر می رسد مانند شیشه است. در واشنگتن هرگز منعکس کننده استخر در مقابل بنای یادبود آبراهام لینکلن منعکس صرفا. در نزدیکی Soria, اسپانیا, گوسفند گله خالی جاده unworried در مورد ترافیک unbothered توسط بشریت است. و در امتداد ساحل سنگی از نررگنست, رود آیلند, تک زرد چراغ برس آبی غبار در لبه یک زمین که انسان ها در اعداد بزرگ, پناه در محل انتظار شلوغ تر آینده است.

پس از مکث. نگاهی به این تصاویر. تنفس آنها را در. تشخیص دهند که بله انسان باید مهر خود را بر روی جهان, اما آنها نه تنها خود را اشغال. و ببینید که چگونه همه چیز نگاه کنید زمانی که آنها برداشت.

از همه این, قابل توجه, دستگیری, عکس, شاید این یکی صحبت می کند که بلندترین یک نگاه اجمالی از یک عمده multilane جاده فقط در خارج از لس آنجلس یکی از جان سخت ترین فرهنگ رانندگی در کل سیاره. آن بزرگراه هرگز خالی اما این یکی — 110 ارریو سکو پارک وی منتهی به مرکز شهر LA — نشان می دهد مطلق ویرانی زیر یک آسمان شدید صورتی ابرها.

آن را احساس می کند مانند یک نگاه اجمالی از یک جهان پس از بشریت اتحاد خارج شد مرحله. اما آن پوچی است که به طور موقت به عنوان پوچی در تمام این تصاویر. به عنوان بشریت hunkers پایین در انتظار فرداها بهتر آن در پشت برگ دو چیز این تصاویر کرونیکل بالاتر از همه چیز: طبیعت و آنچه بشر ساخته شده اند و برای یک لحظه زودگذر این زمان در اطراف — را پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im