ویروس نگرانی های فشار ماراتن بوستون بازگشت به سپتامبر. 14

بوستون — سازمان ماراتن بوستون سیاره جشن ترین مسابقه دویدن, در حال به تعویق انداختن این رویداد تا سپتامبر. 14 به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همه گیر شهردار بوستون مارتی والش جمعه اعلام کرد.

بوستون انجمن ورزشی است که نظارت ماراتن برگزار شده بود خاموش تصمیم گیری سرنوشت مارس 20 مسابقه حتی به عنوان دیگر مشخصات بالا, رویدادهای ورزشی, بودند لغو و یا تعویق در سراسر جهان است.

اما فشار نصب شده در هفته های اخیر از مقامات در بوستون و هفت شهرستانها و شهرهای کوچک در امتداد 26.2 مایل (42.2 کیلومتر) ، برخی ابراز نگرانی نه تنها برای سلامت 31,000 ثبت نام دوندگان بلکه حدود 1 میلیون تماشاگر که به طور سنتی خط مسیر دادن به ورزشکاران دست سیلی بالا سپاس و حتی بوسه به آنها منتقل می کند.

سفر بان کی مون پیچیده نژاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور محدود کردن بیشتر اروپایی ها’ سفر به ایالات متحده بیش از coronavirus پیچیده تلاش برای نجات این مسابقه است. هزاران نفر از دوندگان آمده از اروپا به رقابت در بوستون.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

هرگز لغو شد آشکار

ماراتن بوستون هرگز لغو بی درنگ پس از آن برای اولین بار در حال اجرا در سال 1897 هر چند وجود دارد عملا لغو در سال 1918 هنگامی که در پایان جنگ جهانی اول و جهانی همه گیر آنفلوآنزا باعث دهندگان به سوئیچ به رله مسابقه با فرمت.

تا روز جمعه حتی رکود بزرگ یا وحشی طوفان تا به حال قطع 124-year-old, race, یک لیست سطل تلاش برای دونده در سراسر جهان است. حدود یک سوم این رشته شدند از خارج از ایالات متحده

نبود تصمیم گیری آسان: شهردار بوستون مارتی والش گفت: ماراتن پمپ $211 میلیون دلار در سال به اقتصاد این شهر — شمارش نیست میلیون ها نفر بیشتر که دوندگان افزایش برای موسسات خیریه.

ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام وضعیت اضطراری و مسابقه برگزار شده بود گفت: آنها در تماس نزدیک با مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

دیگر اجرا می شود لغو شد, تاخیر

در روزهای اخیر رم ماراتن لغو شد این ماراتن پاریس به تعویق افتاد 5 آوریل تا اکتبر. 18 و بارسلونا ماراتن به تعویق افتاد از مارس 15 Oct. 25, بیش از همه نگرانی های اطراف COVID-19.

این ماه توکیو ماراتن بود و انتظار می رود که 38,000 شرکت کنندگان بود اما محدود به نخبگان دوندگان به دلیل نگرانی از شیوع ویروس در ژاپن است. و تماشاگران در لس آنجلس ماراتن برگزار شد در اوایل این ماه بود توصیه به عمل اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de