مجازی جشنواره های فیلم pop up برای کمک به دوستداران فیلم در خانه بمانند

South by Southwest جشنواره سالانه تجلیل از موسیقی و فیلم در Austin, تگزاس, در میان عمده حوادث سرگرمی لغو شد زیرا از رمان coronavirus. به زودی شما قادر خواهید بود به تماشای برخی از فیلم هایی که قرار بود برای اولین بار وجود دارد — در صفحه اصلی به صورت رایگان.

“نخست تصویری ارائه SXSW 2020 جشنواره فیلم مجموعه” 10 روز جریان جشنواره در آمازون که نمی خواهد نیاز به یک اشتراک پرداخت می شود باز خواهد شد به تمام فیلمسازان نهفته لغو.

سازمان در حال هدف قرار دادن اواخر ماه آوریل راه اندازی, اما تا آن زمان, در اینجا نگاهی به برخی از دیگر مجازی جشنواره های فیلم است که ظهور کرده اند در پاسخ به همه گیری:

AFI باشگاه فیلم: این فیلم آمریکایی موسسه راه اندازی کرده است روزانه غربالگری سری به نگه داشتن دوستداران فیلم در ارتباط است. هر روز در ساعت 9 صبح های مختلف افراد مشهور پرده آن روز را به عنوان در اینجا. بینندگان پس از آن می توانید ارتباط برقرار کردن با یکدیگر با استفاده از هشتگ #AFIMovieClub. استیون اسپیلبرگ همه چیز را شنبه با معرفی “جادوگر شهر از.”

تمرکز فیلم روزهای دوشنبه: 5 بعد از ظهر هر جمعه, تمرکز امکانات را ارائه می دهد رایگان livestream از آن مجموعه در آن Facebook صفحه. این رویداد شروع می شود 6 آوریل با “Gosford Park” و شامل “Mallrats” سازمان دیده بان حزب با نویسنده و کارگردان Kevin Smith در مارس 20. هر livestream شامل یک لینک به جمع آوری پول برای صنعت سرگرمی بنیاد COVID-19 پاسخ صندوق.

TCM کلاسیک جشنواره فیلم: ویژه Home Edition: سالانه جشن ترنر کلاسیک در هالیوود لغو شده است بنابراین کابل کانال در حال حرکت است به تلویزیون. فیلم های که بازی کرده اند متحرک همراه با مهمان ویژه میزبان و مکالمات ضبط شده در نسخه های قبلی دیده می شود در یک مسابقه دو ماراتون در حال اجرا مارس 16 تا 19 در TCM. برای یک برنامه اینجا را کلیک کنید.

آلامو-در-صفحه اصلی: Alamo Drafthouse های هتاک بوتیک سینما زنجیره آوردن آن “ترور سه شنبه” و “عجیب و غریب جمعه” وقایع به لاس وگاس و شهرستانها در سراسر جهان — برای اولین بار. هر هفته غربالگری مجازی در یک هفته اجاره هزینه $7.75 ارائه می دهد تا واقعا عجیب و غریب فرقه کلاسیک. در آوریل 8, گرفتن “Godmonster هند آپارتمان” داستان “8-پا بلند سمی گوسفند هیولا.” هر فیلم قبل است آلامو مشهور قبل از نشان دادن تجربه مسخره mixtape یافت و فیلم, کلیپ های فیلم و تئاتر تبلیغات. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

تماس با کریستوفر لارنس در [email protected] یا 702-380-4567. Follow @life_onthecouch در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>