رویداد مجازی Tech پررونق است که شرکت تقلا به کنفرانس های آنلاین

بینش کلیدی:

با این بیماری همه گیر کوروناویروس جلوگیری از هر گونه تجمع بزرگ برای آینده قابل پیش بینی یک باشگاه برای خلاقیت یکی از بسیاری از سازمان کنفرانس اعلام کرد که قصد دارد در اوایل این ماه به حرکت می کند آن تخته سنگ از عمده رویدادهای صنعت آنلاین. در حال حاضر با اواسط ماه مارس مهلت بلندی های غیر انتفاعی مدیران در حال پیدا کردن که آماده سازی در مقیاس بزرگ مجازی نمايشگاه و مراسم جوایز—خلاق, هفته, یک, نمایش, ADC جوان یکی از جوایز دانشجویی—بسیار آسان تر از انجام گفت.

“در حالی که ما در ابتدا گفت:” خوب این است که ساده است, ما در حال رفتن به این آنلاین'” گفت: یک باشگاه مدیر عامل شرکت کوین Swanepoel “آن است که در واقع کمی بیشتر به چالش کشیدن از آن است.”

او را به دور از تنهایی در احساس غرق چشم انداز مجازی برنامه ریزی رویداد در حال حاضر. حتی تحت شرایط عادی با زمان کمتر گیج کننده فریم وجود دارد یک میزبان از چالش ها: درگیر یک متفاوت صفحه نمایش محدود مخاطبان جایگزین انرژی زندگی می کنند جمعیت و نگه داشتن این فن آوری در پشت آن همه در حال اجرا یکپارچه.

اسکات Varland svp رویداد آژانس Jack Morton در سراسر جهان و سر از آن اصل X نوآوری عمل گفت: “شما نمی توانید فقط به آنچه شما انجام آنلاین و رونویسی که به یک تجربه آنلاین و انتظار می رود که شما در حال رفتن برای دیدار با اهداف خود را. …. ما از دست دادن توجه در حال حرکت به صورت آنلاین با فرمت.”

در حال حاضر با شیوع جهانی cooping وحشت زده و عصبی و پریشان مخاطبان در داخل خانه شرکت ها مجبور به روی چیزی حساب کردن با یک سوال است که همچنان پس از فن آوری برای اولین بار ساخته شده ویدئو با کیفیت پخش آنلاين ممکن: چگونه یک مجازی جمع آوری فراتر از صرف وبینار وضعیت به واقع احساس می کنم مثل یک مناسبت هیجان انگیز که در آن همه چیز اتفاق می افتد ؟

بحران به احتمال زیاد خواهد لحظه ای از حقیقت را برای رویداد شرکت های فن آوری که به ارائه پاسخ به این سوال در یک مقیاس بی سابقه است.

با کیفیت بالا و جریان ویدئو با تلویزیون-سطح تولید و تعاملی با مخاطبان تعامل ابزارهای برخی از بزرگترین کلید برای رقابت با آفلاین حواس او را پرت مردم با توجه به Varland که گفت: تقویم شده است و کاملتر از همیشه در ماه های اخیر.

بن Chodor رئیس جمهور webcasting شرکت Intrado رسانه های دیجیتال گفت: او دیده می شود مشابه افزایش کسب و کار با فروش تماس در حال حاضر تا حدود 1000%. یکی از بزرگترین مشتریان اولیه چینی بود غول تجارت الکترونیک راهنمایی بود که مجبور به حرکت به راه اندازی آن زمین مسابقه آنلاین در اواسط فوریه.

“ما تا به حال برای آموزش تمام مجریان—همه این مردان و زنان بودند که تبادل این شرکت ها به ارائه [آنلاین] فقط در یک روز” Chodor گفت.

Intrado با استفاده از یک زنده, سیستم رای گیری به از نو خلق کردن طبیعی بازخورد از مخاطبان زندگی می کنند که در آن شرکت کنندگان ارسال سوالات در طول یک سخنرانی و سخنران پاسخ در زمان واقعی است. برای برخی از رویدادهای وب پلت فرم خواهد شد از ویژگی های یک تصویر واقعی از یک اطاق کوچک با عکس افراد در لیست مهمان ایستاده در آن است. چیزهای بی اهمیت مسابقات و یا یوگا معافیت استفاده می شود برای شکستن یکنواختی خیره در روی صفحه نمایش.

A sidebar titled "Virtual Conferences"

“اضافه کردن عناصر سرگرم کننده اضافه کردن معنی توییتهایی کمی مسابقات اجازه می دهد تا مخاطبان—اگر آن را یک برنامه داخلی—برای ارسال برخی از فیلم ها در پیشبرد و بازی آنها را در سراسر” Chodor گفت.

در همان زمان, آن را آسان به آورد overcomplicate این روند گفت: Dan McComas vp محصول و مهندسی در مدیریت جامعه پلت فرم EveryoneSocial. کوچکتر مجازی حوادث می تواند به عنوان ساده به عنوان یک شل Q&یک جلسه و یا یک Hangout گوگل تماس بگیرید زمانی که شما درگیر شدن مجریان.

که در جامعه حس می شود یکی از نادیده گرفته ترین عوامل در موفقیت یک رویداد گفت: Robin van Lieshout از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آمستردام مبتنی بر جامعه پلت فرم مدیریت inSided که نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در نسخه ی نمایشی درخواست ها و ترافیک وب سایت در هفته های اخیر. او فکر می کند که این بحران می تواند در نهایت به یک نقطه عطف در نظر مردم چگونه مشاهده از راه دور حوادث و ساختمان جامعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im