مجازی 4/20: چگونه شاهدانه صنعت تطبیق آن امضای تعطیلات برای قرنطینه

بسیاری از شاهدانه طرفداران به عنوان اختصاص داده شده به خود را غیر رسمی, تعطیلات, مارس 20 به عنوان برخی از مردم به کریسمس و هالووین و یا چهارم جولای. در سال های اخیر به عنوان شاهدانه رشد کرده است در جریان اصلی پذیرش و قانونی 4/20 شده است مشخص شده با احزاب و کنسرت ورزشگاه به اندازه جشنواره ها و گلدان نسخه از میخانه می خزد.

اما در این سال به عنوان coronavirus پاسخ را مسدود کرده است مجامع عمومی gutted تجربی صنعت لغو شد تقریبا هر عمده 4/20 رویداد و قابل ملاحظه ای تغییر بازاریابان’ روش های به روز.

جشن خواهد رفت هر چند به عنوان سازمان محوری از دنیای واقعی به مجازی گردهمایی پوشش استعداد مانند Wiz Khalifa, Billy Ray Cyrus, Berner و بچه فضانورد برای ماراتن جریان زندگی می کنند که گرفتم می توانید از ایمنی خود را نیمکتها.

تحویل خدمات prepped برای حجم سنگین در پی یک رکورد تنظیم اواسط ماه مارس افزایش فروش شرکت و علامت های تجاری در فضا در حال دادن مصرف کنندگان قرنطینه-ایده های دوستانه به جای معمول خود را در شخص meetups و smokeouts.

“این یک فرصت برای جامعه شاهدانه به مدل به بقیه جهان چگونه تعطیلات باید به کار گرفته شود در طول دوره بحران اجتماعی است.”
—استیو دی آنجلو, بنیانگذاران, Harborside داروخانه

درمانگاه ها در کشورهای که در آن آنها در نظر گرفته شود “ضروری کسب و کار” — و در نتیجه مجاز به باز بماند در حالی که زیر سخت پروتکل های ایمنی و اجتماعی فاصله قوانین—در حال تکیه به خود منظقه وانت و تماس با ما گزینه های تحویل. آنها خواهید بود در تلاش برای تضعیف دقیقا نوع جمعیت در سالن خود را که آنها به طور فعال پرورش در گذشته است.

اصلی, غیر-شاهدانه مارک های که ضامندار را بر روی تعطیلات با روانگردان stoner-تبلیغات کلیشه ها و الگوهای رفتاری ممکن است نشستن آن را همه با هم مشابه این رویکرد به روز احمق آوریل بنابراین به عنوان به نظر می رسد تلنگر و یا حساس (و یا به سادگی بی فایده با منابع خود) در طول زمان همه گیر و رکود اقتصادی است.

همه چیز در نظر گرفته 4/20 است انتظار را برای ریختن به برخی از خشن درد نمیخورد و “تازه شب” احساس گذشته را در حمایت از یک بیشتر متفکر رام پرنیان.

“شما لازم نیست به طور کلی مرتبط 4/20 با خویشتن داری می گوید:” استیو DeAngelo یک دیرین cannabis activist و از بنیانگذاران Harborside داروخانه های زنجیره ای در منطقه خلیج است. “اما این یک فرصت برای جامعه شاهدانه به مدل به بقیه جهان چگونه تعطیلات باید به کار گرفته شود در طول دوره بحران اجتماعی است.”

هیچ شانس شهردار سان فرانسیسکو علنا هشدار داد شاهدانه جانبازان به سفر و یا جمع آوری در معروف روشنفکر مقصد شناخته شده برای آن 4/20 دیدار با یو پی اس در مکان هایی مانند پارک گلدن گیت. “ما به استناد به مردم است. ما را بازداشت مردم در صورت لزوم” لندن نژاد می گوید: در یک Instagram تصویری. و دولت واشنگتن و مشروب و حشیش هیئت مدیره ارسال لیستی از باید ها و نبایدها برای مجوز کسب و کار آنها گفتن نه به برنامه, رویدادها, استخدام کامیون مواد غذایی زندگی می کنند و یا باند و یا سعی کنید در هر راه را برای جذب جمعیت زیادی.

یکی دیگر از عجله سبز

با وجود تمام دل تنگی رو به جامعه به عنوان 4/20 روش های آن پیش بینی شده به فروش گسترده روز, کمک به چه BDS آنالیز فکر می کند خواهد بود 30% پرش در خرده فروشی شاهدانه فروش در این سال به $17 میلیارد.

یکی از قبلی بالا علائم آب برای صنعت مارس 20 2019 هنگام تفریحی شاهدانه افزایش فروش بیش از 100% در مقابل قبل از هفته در ایالات مانند کالیفرنیا کلرادو و نوادا و واشنگتن با توجه به شاهدانه اطلاعات شرکت هدست.

“پس از 4/20 است روز دوشنبه در این سال فروش چشم انداز مثبت می تواند بیش از شروع تعطیلات آخر هفته و یا شاید حتی اواسط هفته می گوید:” لیز Connors هدست مدیر از تجزیه و تحلیل ترافیک.

Weedmaps ملی شاهدانه تحویل پلت فرم است girding دوم عجله سبز زیر مارس سنبله در فروش به عنوان اقامت در خانه حکم اعلام شد. “برآورد محافظه کار به خوبی می تواند ما را در حدود هشت برابر حجم سفارش بیش از ما پایه و چهار تا پنج برابر آنچه ما به طور معمول در این جشن سالانه” با توجه به CMO Juanjo Feijoo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>