باکره قطار طرح بزرگ ایستگاه جنوب لاس وگاس

پیشنهاد ایستگاه که باکره قطار لاس وگاس خواهد خانه تماس خواهد span بیش از 273,000 فوت مربع بر روی زمین در نزدیکی جنوب رسانه های حق بیمه بازار با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به کلارک کانتی.

واقع خاموش لاس وگاس بلوار بین ال دردو خط و Robindale جاده جنوب نوادا پایه برای پیشنهاد معادل 4.8 میلیارد دلار راه آهن با سرعت بالا با لینک جنوب کالیفرنیا خواهد ایستاده دو داستان بلند با هفت داستان بلند پارکینگ و گاراژ نیز میله میله برای بخشی از 110 هکتار از زمین با توجه به برنامه.

طبقه اول ترمینال شامل یک خود فروش بلیط منطقه خروج لابی فضای خرده فروشی چمدان ادعا و فضای اداری. برنامه های تماس برای طبقه دوم شامل خرده فروشی و فضای اداری مسافر انتظار مناطق و امنیتی است. هوای نوشیدن و ناهار خوری امکانات نیز اشاره کرد در نظر دارد.

اولین طبقه از پارکینگ ترمینال شامل اختصاص داده شده سفر خطوط تاکسی و سواری-نقطه وانت و جداگانه مشارکت مردم منطقه برای اتوبوس شاتل وانت.

پارکینگ خواهد اتصال به ترمینال قطار از طریق یک 138-پا-طولانی عابر پیاده گردشگاه.وجود دارد 2,680 فضاهای پارکینگ برنامه ریزی شده برای ایستگاه قطار.

برنامه های تماس برای منظقه ورود و خروج منطقه به واقع خاموش El Dorado لین با نقاط دسترسی نیز خاموش Robindale.

با این ایستگاه در نظر گرفتن تنها 14 از 110 هکتار آینده توسعه زنجان را به دنبال دارد.

“در حالی که شرکت نکرده گسترش در برنامه های فراتر از ایستگاه ما 100 هکتار و ما قطعا نگاه به توسعه آن در طول زمان در یک راه است که بیشتر حمل و نقل کسب و کار” یک قطار نماینده است.

باکره قطار را تحسین کرد این پروژه به عنوان افزایش به لاس وگاس با ارائه دسترسی آسان تر به کالیفرنیا در حالی که ترویج محرک اقتصادی با ارائه هزاران نفر از شغل و فرصت ها در این منطقه است.

لاس وگاس ایستگاه ارسال خواهد سواران 170 مایل به برنامه ریزی Victor Valley ایستگاه قرار است ساخته شود خاموش من-15 در نزدیکی ویکتورویل کالیفرنیا. تعمیر و نگهداری تاسیسات نیز واقع در دره ویکتور.

ساخت و ساز در این پروژه برنامه ریزی شده است برای شروع بعد از این سال با عملیات برنامه ریزی شده برای شروع در سال 2023.

تمام برنامه های در حال متکی بر مالیات معاف خصوصی فعالیت اوراق قرضه مورد تایید بودن این پروژه توسط نوادا و کالیفرنیا مقامات. هر دو کشور در حال انتظار برای فدرال راه آهن دولت به آنها را تضمین اضافی و اثرات زیست محیطی کار مورد نیاز خواهد بود برای این پروژه که برای اولین بار به عنوان مورد تایید XpressWest در سال 2011. پروژه برنامه تنظیم شد سال گذشته زمانی که باکره قطار آمد بریزید باعث بررسی بیشتر قبل از “رکورد تصمیم” است که توسط راه آهن دولت.

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>