فهرست پوستر های سفر Reimagined برای اجتماعی فاصله

پس از گذراندن بیش از سه هفته محبوس در دو اتاق آپارتمان در پالو آلتو کالیفرنیا جنیفر بائر احساس همان چنگال درماندگی و سنگینی به اشتراک گذاشته شده توسط بیش از سه چهارم کشور در حال حاضر تحت stay-at-home سفارشات. یک طراح خلاق در ناسا, او در حال حاضر احساس گناه برای انجام بیشتر با تمام اضافی در زمان او به طور ناگهانی هزینه های خود را در خانه. سپس او تا به حال یک ایده است.

بائر ایجاد یک سری از پوستر است که چرخش طرح های کلاسیک دیده می شود بر روی پوستر سفر به یک سازنده پیام برای کابین تب آمریکایی: “ماندن F* صفحه اصلی.” او منتشر شده این طرح در توییتر که در آن آنها به سرعت انباشته بیش از 20 ، 000 رسانهها و 68,000 را دوست دارد.

جنیفر بائر

اگر سری حمل استارک عنوان پوستر رنگی با سایه های اشباع شده از بلوز سبز و بنفش هر کدام با یک تماس کوتاهی به عمل است که هر کس می تواند مربوط به لحظه ای مانند “سفر به حمام خود را!” یا “گشت و گذار خود را کوچ” که نشان می دهد یک فرد به گشت و گذار خود را futon از راه دور در دست است.

“من می گویند ‘اقامت F صفحه اصلی’ و نه نگران بودن توهین آمیز از آنجا که من به شما داده ام چیزی زیبا به در نگاه” بائر گفت Adweek.

جزئیات کوچک مانند داستانی خط اعتباری “صادر شده توسط Coronavirus اداره گردشگری” هستند و اشاره به بائر را الهام: پوستر ایجاد شده توسط پیشرفت کار دولت جدید مقابله آژانس که بودجه خارج از کار هنرمندان در طول رکود بزرگ برای ایجاد هنر است که دستگیر شده و الهام گرفته از غرور ملی. در علاوه بر این به مسافرت پوستر از 1920s و ’30s این throwback طرح تبدیل شده اند موثر قالب به تلنگر ساده الهام بخش, الهام بخش call-to-action تبلیغات به چیزی بیشتر عمدی.

جنیفر بائر

“آنها خیلی ساده گفت:” بائر از سبک پرنعمت, پوستر سفر. “فعل, اسم, ‘سفر در اینجا.’ آنها به شما بیش از شما نیاز به دانستن و آنها glamorized آن است.”

بازسازی, قدیمی, پوستر سفر شده است چیزی از یک روند در ماه های اخیر: در ماه دسامبر این سازمان خلاق FF لس آنجلس ایجاد پوستر برای آب و هوا فعال گرتا Thunberg را روزهای جمعه برای آینده سازمان تبدیل کلاسیک تبلیغات به تیره و تار نگاه به آینده است. اگر چه بائر پوسترهای بیشتر زبان-در-گونه هر دو را به ما یادآوری از افزایش بحران های زندگی میکنیم از طریق, آیا آن را coronavirus و یا تغییر آب و هوا.

جنیفر بائر

آن زمان بائر کمی کمتر از یک روز و نیم به دست کشیدن از این پروژه و پس از انتشار آن او شده است ضعف با پاسخ تا کنون که شامل یک پاسخ از J. K. Rowling.

“این همان چیزی است که در نهایت ساخته شده من گریه” بائر گفت. “آنچه که من به احساس کمتر از آنچه که در خط مقدم پاسخ انجام می دهند اما پیام نیز بسیار مهم است.”

او افزود: “من این مجموعه ابزارهای موجود برای ایجاد چیزی است که مردم قدردانی امیدوارم آنها را به خنده و متحد ما در یک لحظه کمی از طنز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>