تصویری سطوح مجری سقوط در Cirque du Soleil را ‘عشق’

تصویری به ظاهر از این حادثه در “بیتلز عشق” در روز یکشنبه به عنوان یک Cirque du Soleil بند باز کاهش یافت و در حدود 20 فوت به مرحله نشان می دهد و در آخر.

فیلم منتشر شده توسط بیان اخبار سایت TMZ نشان می دهد که هنرمند انداختن به مرحله در طول نمایش-بسته شماره مجموعه به “گروهبان. pepper’s Lonely Hearts Club Band (Reprise).” در این ویدئو مجری که نام نکردن سیرک مقامات خزانه سه بار در طول عمل در در دور تئاتر است.

در سومین تلاش او می افتد رایگان پس از ناکامی در گرفتن قانون لوله های لاتکس. آهنگ همچنان به بازی و چند تن از هنرمندان در مواجهه با مخاطبان همچنان به رقص نیست با توجه به حادثه در نزدیکی بازگشت از این تعداد است.

این نشان می دهد پس از آن متوقف به عنوان سیرک اضطراری-response team تمایل به مجری قبل از EMT را انتقال او به یک بیمارستان است. کسانی که آشنایی با این هنرمند صدمات گزارش او دچار صدمات به بازو و پشت همراه با جراحات داخلی و خوش شانس بود که او دچار آسیب های جدی تر از یک سقوط است که فاصله.

سیرک مقامات می گویند او انتظار می رود که به بهبود و بازگشت به نشان می دهد.

ضمن نوادا ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) باز کرده است رسیدگی به این حادثه. بررسی نیاز به تکمیل شود در ظرف شش ماه. گذشته از توقف در روز یکشنبه عملکرد “عشق” است در حال اجرا به عنوان برنامه ریزی شده.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>