ویکتور JOECKS: چرا نوادا coronavirus پاسخ باید آینه فلوریدا نمی نیویورک

سیاست های رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شد و به احتمال زیاد مسئول هزاران نفر از coronavirus مرگ و میر. شما نمی دانید آن را از رسانه ها پوشش خود را پاسخ.

بیش از دو ماه گذشته, رسانه ها باید در اصل الوهیت کومو برای او ظاهرا اقدامات قهرمانانه برای نجات نیویورک. از سوی دیگر با توجه به این دیدگاه فرمانداران جمهوریخواه که مقاومت مستند سفارشات و در حال حاضر بازگشایی مانند فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هستند تهدید برای بهداشت عمومی است.

به جز این چیزی است که داده ها را نشان می دهد.

نیویورک و به طور خاص شهر نیویورک دچار این کشور بدترین شیوع کروناویروس. در سراسر کشور حدود 70 ، 000 نفر فوت کرده اند از coronavirus. بیش از 28 درصد از آنها در نیویورک بوده است. در روز سه شنبه نیویورک بهداشت گزارش شده و در مجموع 13,700 مرگ فقط در شهر نیویورک است. ایالت نیویورک 100 coronavirus مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. در شهر نیویورک آن متناوب 165 در هر 100 ، 000 نفر است.

مطمئنا این شیوع در فلوریدا باید بدتر است. وجود دارد هفته از داستان کوبیدن DeSantis خود را برای تاخیر در خاموش کردن فلوریدا. در ماه مارس موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی از دانشگاه واشنگتن پیش بینی فلوریدا را 6,800 مرگ و میر.

در اواخر ماه مارس presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن ستایش کومو در حالی که انفجار DeSantis. “در حالی که دیگر کشورهای بزرگ ادامه را قوی فوری و گسترده اقدام به متوقف کردن گسترش COVID-19 فلوریدا است نه” بایدن در بیانیه ای گفت.

بایدن اشتباه کردم. حداقل تا کنون. در فلوریدا 1400 نفر فوت کرده اند از coronavirus. که 6.6 مرگ و میر در هر 100 ، 000. فلوریدا نتایج 15 بار بهتر از نیویورک به نتایج. برای مرجع نوادا مرگ و میر است 8.5 در هر 100 ، 000.

چه اتفاقی افتاد در فلوریدا نبود فقط شانس حتی اگر آب و هوای گرم و کاهش تراکم جمعیت نقش داشته است. در حالی که رسانه ها وسواس در اواسط ماه مارس بیش از 20 ساله مهمانی در فلوریدا سواحل DeSantis محروم بازدید کنندگان خارج از ارشد-امکانات مراقبت. در اواسط ماه مارس او ramped تا تست برای خانه سالمندان کارکنان و بیماران است.

در حالی که در فلوریدا مشغول به کار برای حفظ این ویروس به دور از سالمندان نیویورک وزارت بهداشت دستور داد خانه های پرستاری را به بیمارانی که coronavirus. که دوباره خواندن. در زیر کومو رهبری و خانه های پرستاری را به مردم به امکانات خود را که تا به حال coronavirus. او نمی تغییر این سیاست تا زمانی که مطبوعات از او خواسته در مورد آن در اواخر ماه آوریل است. به عنوان یک نتیجه, 4,800 نیویورکی در خانه سالمندان درگذشت از coronavirus. در فلوریدا که تعداد 388 همانطور که از جمعه گذشته است.

یکی دیگر خودنمایی شکست بزرگ: نیویورک شروع نمی شود ضد عفونی ماشین های مترو روزانه تا هفته گذشته. یک MIT اقتصاددان به نام مترو “عمده disseminator” ویروس. اگر کومو شد یک جمهوری خواه رسانه ها خواهد بود و خواستار استعفای خود را.

وجود دارد درس در اینجا برای نوادا به خصوص با توجه به این که رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak است که هنوز هم به دنبال یک برنامه است. بارز ترین این است که one-size-fits-all اجباری نیست به عنوان موثر به عنوان هدف تلاش برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر.

به عنوان Sisolak تصمیم می گیرد که چگونه او را برای رفتن به بازگشایی نوادا او باید به دنبال فلوریدا نه نیویورک.

ویکتور Joecks’ ستون به نظر می رسد در این بخش هر پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه.تماس با او را در [email protected] یا 702-383-4698. Follow @victorjoecks در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>