ویکتور JOECKS: شوارتز ادعا می کنند که Rodimer دستگیر شد چندین بار فاقد شواهد

در اینجا یکی دیگر از نشانه coronavirus بحران در جریان بوده است بیش از حد طولانی است. تشریحی سیاسی حمله ads در حال حاضر خوش آمدید حواس پرتی به جای خسته کننده و طاقت فرسا.

دن شوارتز, سابق, دولت خزانه دار در حال اجرا است به نامزد جمهوری خواه در Nevasda 3rd کنگره منطقه. او به هر طریقی با یک مجموعه شخصی در برابر حملات دن Rodimer سابق کشتی گیر حرفه ای. چهار دیگر نامزدها در مسابقه نیست اجرا رقابتی مبارزات.

از طریق ویدئو, پست, قطعات و Facebook تبلیغات شوارتز ادعا Rodimer “بازداشت شده است برای حمله خشونت آمیز سه بار.” اگر درست است که می تواند از نگرانی رای دهندگان. حتی اگر کسی در زندگی او تبدیل شده است در اطراف آن نوع از ضبط خواهد آن را سخت تر برای آنها را به پیروزی در یک انتخابات عمومی ،

Rodimer اصرار دارد که شوارتز حمله غلط است.

“شوهرم دستگیر شد یک بار در زندگی خود, سال پیش در حالی که او در کالج در یک شب هالووین پس از تنه زدن یکی دیگر نر بالغ که قلدری یکی از دن دوستان” سارا Rodimer همسرش نوشت: در یک میلر. “که در آن است. یکی از بازداشت. و از اتهامات عنوان شده علیه است که یکی از بازداشت و اخراج شدند. در واقع به این روز دن Rodimer هیچ سابقه کیفری است.”

حتی حسابداری چگونه حملات سیاسی غالبا کشش حقیقت به هیچ وجه به میدان این دو ادعا می کند. کسی نمی گفتن حقیقت است. از آنجا که این مسابقه به احتمال زیاد به نزدیک رای دهندگان شایستگی این را می دانم که در آن است.

در پاسخ به درخواست شوارتز, کمپین ارائه یک میزبان از اسناد و مدارک — اما هیچ مدرکی وجود ندارد که Rodimer دستگیر شد سه بار.

به عنوان Rodimer اذعان او دستگیر و به بزه باتری پس از تنه زدن یک مرد در یک حادثه 2010 در فلوریدا. در این مورد هرگز به دادگاه رفت که بدان معنی است که این حادثه نمی دهد Rodimer سابقه کیفری. به جای Rodimer شرکت در یک انحرافی برنامه که در طی آن او اذعان ارتکاب باتری و در زمان شش ساعت کلاس مدیریت خشم است.

این است مشروع کمپین موضوع به خصوص با توجه به این که Rodimer بود 32 سال از زمانی که این اتفاق افتاد و در مدرسه قانون است.

شوارتز ادعا می کنند که Rodimer دستگیر شد دو بار دیگر نبود حمایت اسناد و مدارک. وجود دارد دو بار دیگر در سال 2011 و 2013 زمانی که افراد در فلوریدا ثبت گزارش حادثه با پلیس ادعا Rodimer پانچ آنها را. اما هیچ شواهدی وجود دارد که هر دو حادثه منجر به دستگیری و یا اتهامات عنوان شده علیه. دستگیری و اتهامات جنایی تولید کاغذ بازی. در صورتی که کاغذ بازی وجود داشته که شوارتز مبارزات انتخاباتی شده اند که مشتاق به ارائه آن است.

روری McShane یک شوارتز مشاور ادعا کرد یک باند حرکت نوشته شده توسط Rodimer وکیل در مورد اول نشان داد اتهامات وجود داشته و در یک مورد دیگر. بهتر توضیح است که Rodimer وکیل که پس از مرحوم ساخته شده است یک اشتباه است. بدون در نظر گرفتن آن نیست و شواهد از بازداشت دوم. McShane ادعا کرد که او تا به حال یکی دیگر تماس بگیرید و هرگز در پاسخ به درخواست های مکرر برای شواهد بیشتر.

جمهوری خواه رای دهندگان را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد کدام نامزد بهترین مجهز به Rep. سوزی لی. پاسخ واقعی — Assemblywoman ملیسا هاردی که گذشت در حال اجرا است. اما آنها شایستگی این را می دانم که شوارتز نمی تواند و یا نمی خواهد تولید شواهد پشتیبان خود ادعا می کنند که Rodimer دستگیر شد سه بار.

ویکتور Joecks’ ستون به نظر می رسد در این بخش هر پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه. تماس با او را در [email protected] یا 702-383-4698. Follow @victorjoecks در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im