ویکتور JOECKS: چه بخش خصوصی و شرکت های صرفه جویی در آمریکا از coronavirus

هر کسی که فکر می کند coronavirus شیوع را نشان می دهد نیاز به دولت بزرگتر شده است توجه کنید.

در طول چند ماه گذشته سازمان های دولتی ساخته شده اشتباه بعد از اشتباه است که اجازه coronavirus به تکثیر در ایالات متحده است. شرکت های خصوصی — هنگامی که unshackled از مقررات دولت — هستند نوسانی اقدام به تولید به شدت مورد نیاز محصولات پزشکی.

در اواخر ژانویه coronavirus آمده بود به منطقه سیاتل است. به عنوان شانس آن را داشته باشد, وجود دارد در حال انجام پروژه تحقیقاتی وجود دارد در آنفولانزا. کارشناسان بیماری های عفونی به حال بینی سواب از مردم دچار علائم شبه آنفولانزا. یکی از این محققان دکتر هلن چو خواست مقامات فدرال برای کسب اجازه برای تست سواب برای کوروناویروس. آنها خودداری کرد. تا پایان ماه فوریه چو بود آن به هر حال. تیم او در بر داشت یک محلی, نوجوان که تا به حال ویروس اما تا به حال نشده است به خارج از کشور. با داشتن این اطلاعات زودتر می تواند کمک کرده اند شامل گسترش ویروس.

که نمی خواهد که اهمیت به همان اندازه اگر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال توسعه یک کار تشخیصی تست. آن را نمی. تست کیت آن را حمل به سراسر کشور نگه داشته و به نتایج نادرست.

این چراغ انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه به التماس دولت فدرال اجازه ایجاد خود را تست. غذا و دارو قوانین در ابتدا مانع از شرکت های خصوصی از ایجاد آزمون خود را. در فوریه. 29, CDC و FDA معکوس دوره و اجازه توسعه جایگزین آزمون.

به عنوان یک نتیجه تست در ایالات متحده منفجر شد. در مارس 4, فقط 866 coronavirus آزمون های تکمیل شده با توجه به COVID پیگیری پروژه. چهارشنبه گذشته به تنهایی 74,000 آزمون داده شد. از شنبه تعداد کل آزمایش شد 419,000. آزمایشگاه های دولتی انجام شده فقط 103 ، 000 کسانی که در آزمون.

کره جنوبی ستایش شده است به صورت گسترده آن را تست. آن را انجام داده است 358,000 آزمون. روز چهارشنبه آن انجام شده فقط 9,300 آزمون.

با تشکر از شرکت های خصوصی, چشم انداز است حتی بهتر از رفتن به جلو. ترمو فیشر یک شرکت است که باعث می شود انواع مختلفی از علمی دستگاه می گوید آن را به 5 میلیون coronavirus آزمون هفته آینده. روشه یک شرکت داروسازی در نظر دارد را 400,000 آزمون در هفته است.

تصور کنید که چگونه بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شده اگر فدرال کارمندان اجازه داده بود که این شرکت برای حرکت به جلو در ژانویه به جای آن از فوریه.

گسترده تست مهم است اما کمبود تجهیزات پزشکی — از جمله هواکش ها و ماسک ها — است که در زمان بحران است. یک بار دیگر اعضای بخش خصوصی آماده برای سوار شدن به نجات اگر آنها می تواند به غلبه بر موانع نظارتی.

فورد و جنرال موتورز و تسلا خواهد بود با استفاده از ماشین خود کارخانه را به فوریت نیاز به هواکش. این ممکن است تنها به دلیل FDA یکشنبه گذشته چشم پوشی از یک سری از مقررات جدید ونتیلاتور تولید کنندگان. در صورتی که نوار قرمز باقی مانده بود در محل تایید FDA به احتمال زیاد گرفته اند ماه یا سال.

ماسک تولید روبرو هستند مشابه موانع. باز PPE پروژه است تلاش برای راه اندازی یک جدید N95 ماسک-تولید تسهیلات در میشیگان. CDC را موسسه ملی ایمنی و بهداشت حرفه ای گفت: این گروه که تصویب قانونی را 45 تا 90 روز. دوست داشتنی. خبر خوب این است که زمان N95 ماسک تولید کنندگان مانند Honeywell و 3M در حال ramping تا تولید.

دیگر شرکت های خصوصی پله تا بیش از حد. کارخانه های لبنی در حال حاضر ساخت ضد عفونی کننده دست. نیویورک شرکت که مبادرت به فروش پرینتر 3D است که با استفاده از آنها را به صورت سپر پزشکی کارگران است.

دولت به تنهایی نمی تواند حل coronavirus بحران است. و آن نیاز به خارج شدن از راه شرکت های خصوصی که در حال عجله برای تبدیل شدن به بخشی از راه حل است.

ویکتور Joecks’ ستون به نظر می رسد در این بخش هر پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه. گوش دادن به او بحث خود را ستون هر دوشنبه در ساعت 10 صبح با کوین دیوار در 790 بحث در حال حاضر. تماس با او را در [email protected] یا 702-383-4698. Follow @victorjoecks در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>