ویکتور دیویس هانسون: امریکا پیشرو جهان در coronavirus نبرد

یک زمان جهانی اسطوره مدعی است که امریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و نه پیشرو در جهان مبارزه با کروناویروس در آن عادت کرده اند نقش خود را به عنوان پس از جنگ جهانی رهبر.

در عین حال ایالات متحده برای اولین بار بود عمده کشور به موضوع ممنوعیت سفر در پروازهای چین با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت که اعلام شده در Jan. 31. که جسورانه عمل می کنند. آن را به احتمال زیاد ذخیره هزاران نفر در معرض خطر توسط چینی perfidy و به زودی یک مدل جهانی. هیچ یک از این ممنوعیت را با صدای بلند و منتقدان امروز خواستار آن بود لغو.

در به طور معمول مد آمریکایی به عنوان ما را دیده اند در بحران از پرل هاربر به 9/11 پس از شوک اولیه و unpreparedness اقتصادی ایالات متحده و علمی نیروی عظیم منهدم کننده است لگد زدن به عمل است.

در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که انتقال از یک فاجعه اتکا چینی لوازم پزشکی و داروسازی. در ad hoc, مد, شرکت های در حال آماده سازی عظیم تولید ماسک های هواکش و کلید ضد ویروسی لوازم.

تعدادی از شناخته شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال حاضر تنها اطلاعات قابل اعتماد در دسترس است — نشان می دهد که نرخ مرگ و میر حدود هفت تا هشت میلیون نفر در ایالات متحده است. که سرانه تلفات مشابه در آلمان و یکی از کمترین ها در جهان بزرگتر در میان ملل.

اقتصاد ایالات متحده در سال 2019 — با آن نزدیک به پایین ترین رکورد بیکاری تورم و نرخ بهره بود قوی ترین در جهان است. آن را به زودی کلید به راه اندازی مجدد سیستم جهانی تولید و تجارت است.

مقابله با چین بیش از ثبت اختراع و کپی رایت و سرقت فن آوری تخصیص بودجه آزادسازی و ارز دستکاری بود نه فقط در ایالات متحده علاقه اما برای جهانی خوب است. بی پروا و ریاکارانه چین یک تهدید وجودی برای کشورهای در سراسر جهان است. جهان تنها سدی در برابر چینی تبلیغ و قلدری می ماند اقتصادی آمریکا و قدرت نظامی.

با وجود اتهامات از رشد انزوا را در یک زمان در سراسر جهان همه گیر ایالات متحده هنوز هم ایستگاه 200,000-250,000 نیروهای خارج از کشور. کسانی که دارایی اطمینان حاصل شود که هیچ خصمانه قدرت در بحران کنونی را فرصت طلبانه تهدید اروپایی و آسیایی دموکراسی.

رکورد ایالات متحده نفت و گاز طبیعی تولید کمک کرده اند پایین تر جهانی گرمایش خانه و هزینه های حمل و نقل. در میان بزرگترین ذینفع هستند اروپا و ژاپن, بزرگترین مشتریان برای روسیه و خاورمیانه را غیر قابل اعتماد تولید.

رادیکال افزایش در آمریکا گاز تولیدات کمک می کند تا توضیح دهد که چرا ایالات متحده ساخته شده است پیشرفت بیشتری در کاهش انتشار کربن از امضا کنندگان از پاریس آب و هوا خبر داد. که داوطلبانه در توافق تا به حال کمی از موفقیت در مهار این سیاره بزرگترین کربن قطره چکان. حتی به عنوان ایالات متحده ثبت شده قوی رشد اقتصادی نزدیک به 2.5 درصد آن با اینحال کاهش انتشار کربن خود را با 0.5 درصد در سال 2017 (آخرین سالی که داده ها در دسترس است) که بزرگترین کاهش در جهان است.

حقیقت این است که جهان آزاد خواهد بود امن تر و امن تر محل اگر اروپا و نه ایالات متحده عمل بیشتر مسئولانه است. فردی کشورهای اتحادیه اروپا باید junked خود آرمانی اتحادیه اروپا اخوان و در حال بازگشت به ملی منافع شخصی.

Fracking گاز با اتکای کمتر از نیروگاه با سوخت زغال سنگ ممکن است اجازه داده اند کشورهای اروپایی برای ملاقات خود را در پاریس آب و هوا بر وعده. ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی شده است به ویژه آسیب پذیر به بورس فشار و مرتهن اقتصادی خود را در آینده به پکن با نتایج فاجعه آمیز است.

اگر اتحادیه اروپا تولید بیشتر گاز خود را دارد و روغن آن را نمی خواهد قدرت مسکو و خاورمیانه از طریق آن عظیم واردات انرژی خود را. و اگر کشورهای ناتو فقط ملاقات کرد و تعهد خود را به صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع پس از آن غرب نخواهد بود بنابراین آسیب پذیر در چنین زمان بحران. ناتو و سازمان ملل به طور موثرتری می تواند در قرعه کشی نظامی خود و منابع سلامت به مبارزه با ویروس.

و نه سازمان ملل متحد شده است بسیار کمک کند. آن سازمان بهداشت جهانی به سادگی parroted چینی تبلیغات در کلید اولیه هفته از ویروس. که ادعا کرد که در اواسط ماه ژانویه بود که هیچ انسانی به انسان انتقال و سپس پیشنهاد هفته بعد که ممنوعیت سفر به چین پرواز می خواهم که ارزش کمی در مبارزه با گسترش ویروس. هر دوی آنها نهفته است اما استقبال شد توسط دولت چین.

که در آن غرب است که دچار کمبود است که در زمان فقدان تخیل خود را مقدس ترین نهاد. دانشگاه در ایالات متحده و اروپا در تعلیق است. آنها در حال حاضر صدها نفر از هزاران نفر از خالی اتاق خوابگاه. چرا که در ارائه آنها را به عنوان پناهگاه موقت برای آسیب پذیر بی خانمان و فقیر است ؟

با توجه به همه گیری از اطلاعات غلط میلیون ها نیاز به اطلاعات دقیق. اما فقیر خوانندگان سنگر از عمده وب سایت های خبری توسط گران paywalls. مورد نیاز, اشتراک, به نیویورک تایمز و واشنگتن پست به عنوان مثال می تواند به طور موقت چشم پوشی — حداقل برای هر مقاله که ارائه اطلاعات کلیدی در مورد کوروناویروس.

در طول شیوع رسانه ها اعلام احساسی و کمک فن هیستری. آن را بهتر می تواند با استفاده از آن muckraking روزنامه نگاران به پلیس خود را.

هر گونه سستی در مبارزه با این ویروس این است که نمی توان با آمریکا بلکه با آن بلندترین و بیشترین فرصت طلب منتقدان.

— ویکتور دیویس هانسون است classicist و مورخ در موسسه هوور دانشگاه استنفورد و نویسنده کتاب “جنگ جهانی دوم: چگونه نخستین جنگ جهانی بود جنگید و برنده شد” از اساسی کتاب است. ارسال ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>