معاون رسانه ها به وضع 155 کارکنان در آخرین آمار به رسانه های جهان

بینش کلیدی:

  • معاون رسانه ای مدیر عامل نانسی Dubuc مقصر سیستم عامل و تبلیغات بخش.
  • صدها نفر از روزنامه نگاران شغل خود را از دست این هفته پس از اخراج در Conde Nast, BuzzFeed, اخبار و کوارتز.

معاون رسانه ای مدیر عامل نانسی Dubuc امروز اعلام کرد که شرکت رسانه ای را اخراج کارمندان 155 شروع با 55 کارکنان در ایالات متحده آمریکا امروز و 100 بین المللی بیشتر کارکنان در هفته های آینده.

در نامه ای به کارکنان Dubuc گزارش با اشاره به مشکلات اقتصادی برای کسب و کار رسانه ای شده اند که حتی برجسته تر در میان Covid-19 بیماری همه گیر. “واقعیت این است که برخی از تصمیم گیری های دشوار را ساخته شده در درجه اول در اطراف ما digital تیم است. در حال حاضر ما دیجیتال سازمان با حدود 50 درصد از ما یافته اما تنها به ارمغان می آورد در حدود 21% از درآمد ما.”

او گفت: معاون قطع خواهد شد 10 درصد از آن دیجیتال کارکنان و کارمندان بیشتر خواهد شد نقل مکان کرد به آن “رشد اخبار بدست آورد.”

تا پایان مارس به عنوان همه گیر شروع به گرفتن نگه دارید در آمریکا, اخبار سازمان آغاز شده بود سازماندهی پرداخت کاهش و متوقف کمک 401K مسابقات در تلاش برای صرفه جویی در پول و جلوگیری از اخراج.

Dubuc گفت: این بیماری همه گیر است “تشدید تنش بین انتشارات و تبلیغات” و سرزنش تکنولوژی, سیستم عامل, برای بسیاری از اخبار صنعت مالی مبارزات. “ما نمی دیدن بازگشت از این سیستم عامل بهره و پول از ما کار سخت” Dubuc نوشت. “در حال حاضر پس از سال ها بسیاری از این فشار در حال تبدیل شدن به یک سبد. سیستم عامل هستند و نه فقط از یک بزرگتر تکه از پای اما تقریبا تمام پای.”

مجموع درآمد آگهی برای گوگل شرکت مادر الفبا برای مثال رسیده $33.8 میلیارد دلار در Q1.

در بیانیه ای پس از اخراج معاون اتحادیه رد Dubuc ادعا می کنند که او و دیگر مدیران را “کاملا همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از این موقعیت برای تا زمانی که ممکن است” این ادعا او حاضر به بحث در مورد workshare برنامه مانند یک لس آنجلس تایمز به تازگی برقرار است.

“معاون هم موافقت خود را با کاهش بیشتر به اجرایی جبران خسارت قبل از تخمگذار کردن 100 نفر از کارکنان” با توجه به این اتحادیه است. یک سخنگوی معاون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Dubuc گفت: در نامه ای که همه را تحت تاثیر قرار کارمندان را قطع پرداخت نگه دارید می توانید کار خود را-صادر لپ تاپ و دریافت outplacement خدمات. گذاشته ایالات متحده کارکنان را دریافت خواهد کرد تمدید مزایای بهداشت و درمان از طریق پایان سال 2020 و معاون ایجاد یک فارغ التحصیلان گروه به طوری که کسانی که تحت تاثیر قرار می تواند “اولین نگاه دسترسی” برای باز کردن مشاغل زمانی که آنها در دسترس هستند.

معاون را اخراج می آیند در بسیاری از رسانه های دیگر شرکت هایی که انجام داده اند در همان هفته های اخیر. این هفته به تنهایی دیجیتال, اخبار ناشر کوارتز اخراج 80 کارکنان, Conde Nast گذاشته 200 کارکنان, و BuzzFeed خود را تعطیل انگلستان و استرالیا ،

اضافی شرکت های رسانه ای که باید توده اخراج کارکنان به تازگی شامل ViacomCBS, پروتکل, G/O Media, Verizon, رسانه, CQ رول تماسو شلوغی دیجیتال گروه. بسیاری از شرکت های دیگر برقرار کرده اند پرداخت کاهش furloughs و کاهش ساعت به منظور سعی کنید و جلوگیری از اخراج. برخی کوچکتر رسانه ها گزارش داده اند که دریافت چک های برنامه حفاظت از طریق کمک های ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک.

در میان Covid-19 pandemic, اخبار ناشران باید تلاش فوق العاده با توجه به کاهش تبلیغات صرف و عدم توانایی در تبدیل موج ترافیک از این بیماری همه گیر. تبلیغ هزینه های کمتر و کلید واژه ها در فهرست سیاه اجازه می دهد تا خریداران برای جلوگیری از coronavirus-مطالب مرتبط به طور کامل. علاوه بر این بسیاری از ناشران را ساخته اند خود را Covid-19 پوشش رایگان برای خوانندگان با توجه به نیاز حیاتی برای اطلاعات قابل اعتماد در تحول بحران است.

بسیاری از رسانه های در حال دو برابر را در اشتراک اما تنها برجسته ترین رسانه ها—The New York Times, The Wall Street Journal و اقیانوس اطلس, به نام چند—گزارش داده اند که شاهد موفقیت های زیادی در این جبهه. برای یک صنعت است که در حال حاضر زخمی این مسیر رو به جلو به نظر می رسد حتی بیشتر دلهره آور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de