ViacomCBS مجموعه تجدید نظر در صف مقابل طرح با سخنرانی های مجازی بیش از 2 روز

کلید بینش:

  • ViacomCBS اولین بار است که شرکت رسانه ای به برنامه رسمی جایگزینی برای آن لغو upfronts هفته ارائه شده است.

یک هفته قبل از ViacomCBS به طور معمول برگزاری سالانه آن upfronts باش در نیویورک کارنگی هال—که مانند هر دیگر در فرد upfronts هفته رویداد لغو شد با توجه به Covid-19 همه گیر—شرکت تعیین کرده است یک استراتژی جدید خود را برای اولین بار در صف مقابل و پس فردا و ویاکام ادغام شده در ماه دسامبر گذشته.

به جای آن مه 13 رویداد شرکت خواهد کرد نگه داشتن یک جفت از سخنرانی های مجازی بیش از دو روز در چهار شنبه, مارس 18 و روز شنبه, مارس 19—گفت: Jo Ann راس رئیس جمهور و رئیس تبلیغات درآمد افسر داخلی فروش آگهی در ViacomCBS به مشتریان و آژانس در نامه ای این بعد از ظهر.

اولین روز از ViacomCBS Upfont @صفحه اصلی ارائه خواهد شد تمرکز این شرکت در ترکیب دارایی ها و راه حل های به عنوان به خوبی به عنوان در نگاه اول نشان می دهد که در سراسر آن کابل شبکه پلوتون تلویزیون و سیستم عامل های دیجیتال. در طول روز دوم رویداد ViacomCBS پرده CBS’ سقوط برنامه نویسی صف و کانون توجه برنامه نویسی از فردا همه دسترسی به, CBS Sports (از جمله سوپر باول LV که فردا قرار است در فوریه. 7, 2021) و رادیو فردا.

به عبارت دیگر, مارس 18 رویداد را به محل ویاکام متمرکز آژانس شام بود که برنامه ریزی شده برای ماه گذشته در حالی که در مارس 19, ارائه جایگزینی برای سنتی فردا شب نشینی در کارنگی هال.

“ما به تازگی یکپارچه تیم در سراسر ViacomCBS هم بیایند و حتی سریع تر از من می تواند انتظار می رود با وجود فشار از شرایط تخفیف,” راس نوشت: در این نامه است. “این باور نکردنی پیشرفت به من می دهد خوش بینی برای روزهای آینده. ما در حال حاضر به دست چه ما امیدوار به تحقق در آوردن ما فروش سازمان با هم یک تیم با یک متحد ماموریت به ارائه شما با قدرتمند ترین بدون درز, راه حل های تبلیغات در صنعت است.”

به عنوان Adweek قبلا گزارش خریداران و فروشندگان هر دو توافق دارند که این در این سال در صف مقابل بازار خواهد شد کار بر روی یک مبهوت جدول زمانی با خریداران وارد مذاکرات هر زمان که مشتریان خود آماده هستند به فکر می کنم طولانی مدت خود را صرف. برای برخی از دسته ها که در حال پر رونق در حال حاضر چنین به عنوان مصرف کننده بسته بندی شده محصولات خواهد شد که در ماه آینده یا دو اما برای چندین نفر دیگر—از جمله کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر مانند سفر شام خوردن در رستوران ها و خودرو — از آن است که بیشتر احتمال دارد که آنها مذاکره بعدها در سال تغییر به یک تقویم در صف مقابل.

در نامه اش راس اعلام تمایل به مشابه انعطاف پذیر با شرکت او را در صف مقابل در مذاکرات گفت: “ما در اینجا برای شما هر زمان که شما آماده هستید. این ViacomCBS آگهی خرید و فروش تیم خواهد همکاری با شما در جدول زمانی خود را برای انطباق با استراتژی های خود را در تعامل با مصرف کنندگان خود را بر روی سیستم عامل آنها را دوست دارم بیشتر تقویت پیام های خود را و رسیدن به اهداف کسب و کار خود.”

زمانی که ممکن است در فرد upfronts هفته سخنرانی لغو شد در مارس 12, ترین شرکت های رسانه ای شدند و مبهم در مورد برنامه های خود ذکر آنها به جای تولید یک جریان رویداد. در آن زمان ViacomCBS یکی از تنها دو مجری (همراه با WarnerMedia/Xandr) که به صراحت متعهد به اشتراک گذاری آن ارائه ویدئو در طول قبلا برنامه ریزی شده در صف مقابل هفته زمانبندی هر چند فرض بر این بود که اکثر شرکت ها خواهد چوب به همان برنامه.

اما در هفته بعد به عنوان رمان coronavirus ادامه داد: به انتقام ویران کردن در صنعت و کشور مشخص شد که در این سال در صف مقابل بازار نمی تواند حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده و اکثر شرکت ها با تاخیر مجازی خود وقایع.

هر دو NBCUniversal و Univision بعد تصمیم به برگزاری livestreamed حوادث برای تبلیغ در هفته آینده در همان زمان آنها برگزار می توانست خود را upfronts هفته حوادث: صبح روز 11 مه برای NBCU و بعد از ظهر از مارس 12 برای Univision. اما هر دو شرکت تاکید کرد که حوادث هستند جایگزین اصلی خود را در صف مقابل ارائه خواهد شد و به جای تمرکز بیشتر بر وضعیت فعلی بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>