ViacomCBS ارائه می دهد چشم انداز خوش بینانه در سقوط تلویزیون بازگشت در روز 2 چشمگیر رویداد

بینش کلیدی:

  • CBS در حال ساخت آماده سازی به نوبه خود در اطراف قسمت سریعتر از حد معمول به حساب تولید به تاخیر می اندازد.

ViacomCBS می خواهد بازاریابان به طور خوش بینانه در مورد بازگشت از CBS’ معمول سقوط تلویزیونی, صف, حتی اگر چالش های تولید باقی می ماند یک درد مداوم نقطه برای صنعت تلویزیون در طول این بیماری همه گیر. امروز رسانه های تن به تن شرکت رسانه ای برنامه ریزان و خریداران در CBS’ سقوط روم اما کل صف بستگی به این امید که تولید آن تعطیل در ماه مارس از سر گرفته خواهد شد و در مدت کوتاهی که قسمت جدید آماده خواهد شد به هوا بعد از این سال.

در دوم ارائه ترکیب شرکت دو روز مجازی در صف مقابل ViacomCBS ادامه آن کسب و کار به عنوان معمول پیام. روز دوشنبه این شرکت متمرکز بر آن ویاکام کابل مارک های مختصری ارائه تأکید بر قدرت همراه نمونه کارها در یک ضبط ویدیویی که متمرکز بر اینکه “کارآمد و سرگرم کننده” به عنوان ViacomCBS آگهی خرید و فروش رئیس Jo Ann راس قبلا گفته Adweek.

به عنوان مخالف به روز دوشنبه ویدئو روز سه شنبه ارائه شد وجود ندارد و از هر ViacomCBS مدیران و به جای نمایش برنامه نویسی برجسته از CBS خواص. 23 دقیقه مجموعه ای از صدای هیس کردن قرقره و تمدید تریلر جدید ارائه شده از CBS و خدمات جریان CBS همه دسترسی ارسال پیام برای بازاریابان است که فردا خوشبین است سقوط آن برنامه خواهد بود تا حد زیادی تحت تاثیر تولید shutdown.

“بدیهی است که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که همه چیز می تواند به ‘عادی'” CBS Entertainment رئیس جمهور کلی Kahl گفت Adweek اوایل امروز. “ما در حال آماده سازی به طوری که هنگامی که ما دریافت چراغ سبز برای رفتن به تولید ما آماده خواهد بود.”

برخی از کسانی که در آماده سازی شامل ساخت مطمئن شوید که نشان می دهد در حال آماده به نوبه خود در اطراف قسمت سریعتر از حالت عادی به حساب برای هر گونه تاخیر. در حالی که وجود یک طرح احتمالی در محل با توجه به Kahl جزئیات نیست که در امروز ارائه شده است.

پخش تبادل دو دانشجوی سال اول سری است که این سقوط: طنزهای B مثبت از Big Bang Theory co-creator Chuck Lorre, خلبان آن به پایان رسید قبل از خاموش شدن ناگهانی تولید و راه اندازی مجدد از ’80s, سری The Equalizer بازیگران Queen Latifah. نکات برجسته دیگر کشیده از انواع محاکمه و درست از بازگشت سری به عنوان به خوبی به عنوان جدید جرم و جنایت, درام, Clarice یک سکوت بره ها عاقبت سری است که شروع پخش midseason.

Adweek است مفصل CBS سقوط کامل برنامه اینجا.

ViacomCBS زمین به بازاریابان نیز ویژه رادیو فردا که گزارش در حال انجام Covid-19 همه گیر و آینده 2020 انتخابات برجسته شد در یک صدای هیس کردن حلقه. و در یک بخش به صورت CBS Sports, دیرین گوینده ورزشی James Brown ساخته شده از راه دور ظاهر به زمین بازاریابان در آینده زندگی می کنند حوادث از جمله PGA Tour و سوپر باول LV که هوا Feb. 7, 2021.

کسانی هم می آیند با ستاره هر چند: تدارکات در اطراف ورزشی زندگی می کنند هنوز مشخص نیست اگر چه قهوه ای تاکید کرد مخاطبان اشتها برای بازگشت سریع. “در این فصل ما فصل و فردا آماده است برای اثبات آن” براون گفت.

زمین بعد از ظهر امروز نیز هایلایت های موجود و آینده برنامه نویسی در جریان خدمات CBS همه دسترسی است که به آرامی حجیم کردن آن تخته سنگ اصل برای هر دو ad-پشتیبانی شده و آگهی رایگان مشاهده. صدای هیس کردن حلقه محور در بازدید مانند Star Trek: پیکارد و مبارزه خوب اما همچنین شامل اولین فیلم از آینده Stephen King miniseries ایستاده است که میله میله به نظر می رسد در خدمات بعد از این سال. فردا همه دسترسی است برای وصله پینه کردن و تازه کردن که ViacomCBS مدیر عامل باب Bakish گفت: آغاز خواهد شد مدتی در تابستان امسال اما جزئیات بیشتر در این تلاش ماند و تحت کاری ادامه داده اند.

آن ViacomCBS دوم ارائه به عنوان بسیاری از روز به بازاریابان به تاکید است که تبلیغ و CBS شد “به سادگی قوی تر” با هم و به نمایندگی از این شرکت تلاش در تکرار بسته بندی-سالن های چشمگیر ارائه شده است که صنعت هنجار شده است.

زمین هر چند در میان فوق العاده دشوار است زمان برای تبلیغات تلویزیونی بازار. تبلیغ طرح به صرف حدود یک سوم کمتر در طول این سال در صف مقابل با توجه به بررسی های اخیر در ViacomCBS اول-چهارم درآمد تبلیغ در تلویزیون های خود بخش سرگرمی کاهش 30 ٪ در سال بیش از سال از دست 586 میلیون دلار به علت ترکیبی از فردا نه پخش سوپر باول در سال جاری و Covid-19-مربوط به لغو مارس جنون.

اما به عنوان با شرکت خوش بینی در مورد سقوط آن برنامه نویسی, برنامه راس خوش آگهی خرید و فروش را بهبود بخشد. در مصاحبه قبلی با Adweek او ابراز امیدواری کرد که پراکندگی بازار خواهد انتخاب کنید تا به سرعت در نیمه دوم سال به عنوان بازاریابان حق کشتی های خود را.

راس آگهی خرید و فروش تیم در حال انجام پیگیری میزگردها با مشتریان و همکاران سازمان در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net