کهنه کار دموکرات لانج, اشپیگل, Carrillo به دنبال باز کردن SD-7 صندلی

سه نفر از دموکرات ها هر کدام با tenures در نوادا سیاست در حال رقابت برای باز کردن صندلی در مجلس سنا منطقه 7 در این سال است.

با هیچ واکنش و یا شخص ثالث نامزدها در حال اجرا در لاس وگاس منطقه که در آن دموکرات ها نگه دارید 2-برای-1 ثبت نام استفاده آنکه جلب بیشترین آرا در ژوئن اولیه خواهد بود و عملا برنده انتخابات عمومی برای مدت چهار سال. حدود 46 درصد از فعال رای دهندگان در این منطقه در حال ثبت به عنوان دموکرات ها به این معنی است که کمتر از نیمی از رای دهندگان مناطق را می گویند که نشان دهنده منطقه است.

آن است که باز صندلی به عنوان وقت بهداشت ، دیوید پارک است مدت محدود است و نمی تواند اجرا شود برای انتخاب مجدد.

روبرتا Lange

روبرتا Lange سپری کرده است بسیاری از فعالیت های سیاسی در پشت صحنه. او در سه دوره از صندلی های ایالتی نوادا حزب دموکرات و قبل از آن تا به حال در خدمت به عنوان معاون مدیر کمپین در هری رید در سال 1998 دوباره انتخابات را پیشنهاد داد.

لانگ گفت که او به مدت طولانی به فکر کردن در مورد در حال اجرا برای دفتر و تصمیم در این سال به اجرا چرا که او را دیدم یک مسیر به پیروزی می بیند و صندلی به عنوان یک پلت فرم برای ایجاد تغییر.

“مردم به دنبال رهبران برای رفتن وجود دارد برای ایجاد تغییر مثبت کمک خواهد کرد که ما دولت است. و من باور دارم که من هستم که رهبر” Lange گفت.

به عنوان یک بازنشسته معلم لانگ گفت: “شماره 1 موضوع در حال رفتن به آموزش و پرورش است.”

“من فکر می کنم ما باید به طور مستمر به دنبال راه هایی برای آموزش بهتر برای دولت ما و عادلانه تر برای همه دانش آموزان,” او گفت:.

وقتی که می آید برخورد با انتظار کاهش به دولت بودجه ناشی از کوروناویروس ناشی از اقتصادی تعطیل لانگ گفت که او فکر می کند قانونگذاران قادر خواهد بود به جلو و از درس های آموخته شده در طول رکود اقتصادی ،

لانج تایید شده توسط سنا دموکراتیک حزبی برای صندلی.

الن اشپیگل

الن اشپیگل پنج-مدت assemblywoman است که به دنبال به پرش به سنا این سال است.

اشپیگل گفت که او نیز می خواهم قانونگذاران به عقب نگاه در رکود بزرگ و بفهمند که چه کار کرده و چه چیزی می تواند اعمال می شود در طول این رکود به سرعت بازیابی.

“ما نیاز به تمرکز بر بازسازی اقتصاد کشور و کمک به Nevadans بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر” اشپیگل گفت.

اشپیگل معتقد است تجربه او به عنوان یک عضو از مجمع راه و روش کمیته که دستگیره بودجه مفید خواهد بود زمانی که آن را به می آید تا بدانند چگونه به بهترین آدرس کسر بودجه.

او همچنین گفت که در صورت انتخاب او تا به برخی از کسب و کار ناتمام است که او معتقد است که می تواند به عنوان یک عمل کوچک برای حفاظت Nevadans در طول رکود اقتصادی است.

در طول سال 2019 قوه مقننه اشپیگل انجام یک لایحه که ایجاد یک دولت-پشتیبانی از برنامه های بازنشستگی اغلب به عنوان یک خودرو-ایرا که مردم نیز قادر خواهند بود از قرعه کشی بدون بهره و یا محدودیت.

که پیشنهاد, مجلس, لایحه, 399, دریافت نمی کنند رای آخرین جلسه. اشپیگل گفت که او ارائه لایحه جدید پیش نویس درخواست برای آن روز 2019 جلسه به پایان رسید.

“یکی از بند که کل این رخنمون از این بیماری همه گیر است که ما واقعا باید به دنبال امنیت مالی در سراسر هیئت مدیره برای همه Nevadans هر دو کوتاه مدت و بلند مدت” اشپیگل گفت.

ریچارد Carrillo

ریچارد Carrillo نیز در خدمت پنج نظر در مجلس است و به دنبال ایجاد پرش به سنا صندلی این سال است.

کاریلو که توصیف خود را به عنوان یک متوسط دموکرات می گوید که او را در حال اجرا به طوری که “به طور متوسط هر روز Nevadan یک صدا.”

در برخورد با کاهش بودجه Carrillo فکر نمی کند که با اضافه کردن هر گونه مالیات جدید است جواب درست و گفت که او فکر می کند که دولت باید در درآمد حاصل از فروش ماری جوانا به احتمالا جبران بودجه ،

“مردم هنوز هم بدیهی است که خرید ماری جوانا. آنها همیشه پیدا میشه برای خرید آن” Carrillo گفت.

بسیاری از پول تولید شده از ماری جوانا مالیات بر خرده فروشی و عمده فروشی ماری جوانا در ایالت نوادا در حال حاضر می رود به سمت آموزش و پرورش در حالی که بخش های کوچکتر نسبت به هزینه تنظیم و به دولت های محلی. در سال مالی 2019 کسانی که مالیات تولید $99 میلیون دلار درآمد برای دولت است.

او گفت: اگر انتخاب, او می خواهم می خواهم آن را به اين لایحه که منع کارفرمایان از پرداخت کارگران فکری و معلولیت های جسمی زیر حداقل دستمزد دولت.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de