Verizon رسانه ها گسترش می یابد DSP شامل Omnichannel موجودی

Verizon رسانه ها گسترش یافته و ظرفیت آن سمت تقاضا پلت فرم (DSP) که در حال حاضر ارائه حق بیمه بومی آگهی موجودی با هدف قرار دادن و اندازه گیری خدمات از درون یک واحد.

رسانه خریداران با استفاده از DSP هم اکنون می توانید خرید omnichannel موجودی از جمله تلفن همراه, صفحه نمایش, تصویری, CTV, صوتی و دیجیتال خارج از خانه علاوه بر بومی تبلیغات واحد در یک داشبورد.

گسترش DSP قابلیت در حال حاضر به این معنی است که آن را منحصر به فرد دسترسی به بومی آگهی موجودی از Verizon رسانه و متعلق به اداره خواص مانند یاهو و هافینگتون پست و TechCrunch.

قبلا تبلیغ کنندگان را به استفاده از خدمات جداگانه به طرح اجرا و اندازه گیری عملکرد مبارزات در ورایزون حق بیمه و بومی آگهی موجودی. این سطح از تکه تکه شدن به معنای فرآیند خرید موجودی های مختلف انواع و سپس اندازه گیری موفقیت خود را ثابت کند می تواند دشوار با توجه به Iván Markman, مدیر ارشد کسب و کار افسر در ورایزون رسانه ها.

“Verizon رسانه های بومی [ad] تجربه بود جدا از برنامه ریزی قابلیت های DSP ما,” او گفت:. “در حال حاضر هر دو یکی هستند و این شامل خیلی بیشتر قوام [انتخاباتی] برنامه ریزی و اندازه گیری و تخصیص. بیش از گذشته چند محله ما نگاه آوردن شفافیت بیشتر و بینش به ما DSP.”

Markman را به دولت رفت چگونه بهبود بهره وری از ابزارهای کمپین بود به طور فزاینده مهم است, به خصوص در دورانی که بسیاری از سازمان های رسانه ای تحت استخدام یخ اگر نه پیاده سازی کاهش یافته.

“شما می توانید در حال حاضر انجام بیشتر با کمتر,” او گفت:. “گاهی اوقات شما می خواهم که هفت سیستم عامل های مختلف برای چیزهایی مانند دیجیتال از صفحه اصلی و بومی پس از آن صفحه نمایش. بسیاری از مشتریان ما متاسفانه تا به حال کردند برخی از اعضای تیم و یا غیر روحانی کردن حقوقی واجد شرایط. این کمک می کند تا با عملکرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>