ورایزون یکی از سرمایه سوبارو در میان طاووس حامیان مالی جدید پیش از راه اندازی نرم

بینش کلیدی:

  • تمام 10 تبلیغ را دریافت دسته انحصار.
  • راه اندازی حامیان مالی نیز کمک خواهد کرد که در ترویج طاووس.

NBCUniversal دارای اندود شده تا پنج بیشتر تبلیغ به عنوان راه اندازی حامیان مالی جدید خود با جریان خدمات طاووس آوردن تعداد کل همکاران به 10 جلوتر از چهارشنبه راه اندازی نرم برای Comcast Xfinity فلکس و X1 در مشتریان است.

سرمایه یکی اورآل ایالات متحده آمریکا Molson Coors آشامیدنی شرکت سوبارو و Verizon را امضا کرده اند به عنوان برخی از streamer اولین تبلیغات این شرکت امروز گفت. کسانی که مارک های تاریخ Apartments.com الی لیلی و شرکت State Farm, هدف و یونیلور که حمایت های مالی اعلام شد و در ژانویه هنگامی که NBCUniversal برگزار شد سرمایه گذار بعد طاووس.

تمام 10 تبلیغ و مارک های مربوطه خود را دریافت کنید دسته انحصار به عنوان بخشی از راه اندازی و حمایت تبدیل خواهد شد بخشی از طاووس جریان شورای گروهی از تبلیغ است که کار در پشت سر هم برای تعیین بهترین تبلیغات و حمایت مالی روش در سه لایه جریان خدمات.

“در زمانی که مردم در سراسر جهان در حال تبدیل به محتوای ما برای راحتی سرگرمی و اتصال مصرف کننده-اولین پلت فرم شده است هرگز بیشتر حیاتی” لورا Molen, NBCUniversal رئیس جمهور از تبلیغات و فروش و مشارکت در بیانیه ای گفت. “با تشکر از راه اندازی شرکای این دقیقا کاری است که ما ساخته ایم با هم. طاووس را نه تنها دوباره تعریف صنعت مفهوم از آنچه ممکن است به صورت ad-پشتیبانی از جریان خدمات آن را به باز کردن درب به فرصت های جدید برای بینندگان و بازاریابان به طور یکسان.”

راه اندازی حامیان ترویج طاووس خود را در سایت خود و سیستم عامل و همچنین درگیر در NBCUniversal نام تجاری بازاریابی کمپین طاووس است که هنوز هم با هدف قرار دادن یک جولای 15 ملی اولین. کسانی که تلاش های تبلیغاتی به احتمال زیاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از آنچه قبلا برنامه ریزی شده: آینده خدمات جریان بود میله میله برای دریافت قابل توجهی ارتقاء و اعتبار در طول سال 2020 المپیک تابستانی که در ماه گذشته به تعویق افتاد و با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

طاووس را شلوغ جریان بازار با سه لایه سرویس است که در پایین ترین ردیف و رایگان است آگهی پشتیبانی با حدود 7,500 ساعت از برنامه نویسی است که NBCUniversal دیجیتال شرکت رئیس مت استروس گفت: در ماه ژانویه را به عنوان یک “قوی جلو ایوان” به این سرویس را در ردیف پرداخت می شود. دوم ad-پشتیبانی از لایه که دارای 15000 ساعت, برنامه نویسی, رایگان خواهد بود به Xfinity تصویری و پهنای باند مشتریان و کاکس پهنای باند مشتریان; هر کس دیگری را مجبور به تسویه حساب تا 4.99 $در ماه است. یک سوم ad-free tier 5 دلار در ماه برای Xfinity و کاکس مشترکین و $9.99 برای هر کس دیگری.

تبلیغات تجربه در این سرویس در نظر گرفته شده است محدود شود و مصرف کننده و دوستانه با حداکثر پنج دقیقه از تبلیغات در هر ساعت از برنامه نویسی. طاووس راه اندازی خواهد شد با تعدادی از آگهی از جمله shoppable تبلیغات و مستقل “نخست غلاف” تبلیغات است که در دسترس هستند در NBCU خطی خواص و همچنین آگهی فرمت های طراحی شده فقط برای طاووس مانند صدای فعال, تبلیغات, برنامه نویسی, حمایت گزینه ها و لکه های که ظاهر می شود در حالی که مصرف کنندگان در حال دیدن طاووس برنامه نویسی کتابخانه.

طاووس را نیز شامل می شود در اولین تکرار از NBCUniversal یک پلت فرم ارائه طراحی شده است که عمل به عنوان یک فروشگاه توقف برای بازاریابان به خرید آگهی موجودی در سراسر NBCUniversal خطی و دیجیتال, خواص و هدف کراس پلت فرم مخاطبان است. در حالی که یک پلت فرم خود را به مدت سه سال برای تکمیل NBCU قصد دارد تا اولین نسخه موجود آن زمان در این سال در صف مقابل مکالمات است که تا حد زیادی به تاخیر افتاده است با توجه به COVID-19 شروع به اتفاق می افتد به صورت جدی.

طاووس—همراه با آینده streamer HBO حداکثر و به تازگی راه اندازی تلفن همراه-تنها پرچم در حال اهتزاز Quibi—امیدوار به جذب مصرف کننده دلار از تثبیت streamers مانند Netflix و آمازون نخست و Hulu اما سیستم عامل خود را از ورود به بازار در طول یک مقدار bleaker اقتصادی تصویر از آنچه قبلا پیش بینی شده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در حالی که جریان استفاده شده رسید به علت خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور وجود دارد انتظار می رود در میان برخی در این صنعت است که ارزان یا رایگان ad-پشتیبانی از خدمات جریان ممکن است قادر به آب و هوا تاریک و دلگیر آب و هوای اقتصادی و بدتر شدن ضریب اطمینان مصرف کننده. پخش فاکس Corp. ماه گذشته به دست آورد و آگهی رایگان-پشتیبانی جریان خدمات Tubi به تقویت آن AVOD دارایی; NBCUniversal شرکت Comcast به دست آورد streaming خدمات Xumo یک ماه قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>