وگاس PBS گسترش آموزشی تلویزیون در حالی که مدارس تعطیل هستند

در حالی که مدارس ایالت دستور داده شده است به بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 14, وگاس, PBS ارائه خواهد شد 12 ساعت مستقیم از برنامه ریزی آموزشی از هم جدا شده توسط سطوح درجه آغاز و تا روز دوشنبه با توجه به بیانیه ای که توسط این شرکت.

وگاس PBS KIDS کانال 10.1 ارائه خواهد شد قبل از K-12, آموزشی, برنامه نویسی از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر روزهای هفته برای دانش آموزان در, Clark, Lincoln, Nye و کاج سفید, استان ها, در حالی که مدارس سراسر کشور بسته باقی می ماند در طول coronavirus بیماری همه گیر. غیر انتفاعی همکاری با Clark County School District, نوادا, وزارت آموزش و پرورش برای تعیین برنامه درسی مبتنی بر پخش بیانیه ای گفت:.

برنامه نویسی از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر را تهیه و به دانش آموزان پیش دبستانی از طریق کلاس سوم و شامل خیابان کنجد آرتور و چندین علم زندگی و بنیادی را نشان می دهد. نشان می دهد که بین 2 و 4 بعد از ظهر در نظر گرفته شده برای چهارم تا هشتم کلاس و 4 تا 6 بعد از ظهر پخش در نظر گرفته شده برای دانش آموزان دبیرستانی.

“مدارس گزارش که بیش از یک سوم از کودکان محلی ندارد صفحه اصلی دسترسی به خدمات اینترنت. حتی بیشتر گزارش کمتر دستگاه از کودکان در خانه. آموزشی تلویزیون بود ارزش اصلی از بنیانگذاران ما بیش از 50 سال پیش” تام Axtell مدیر کل وگاس PBS در بیانیه ای گفت:.

PBS کانال 10.3 ارائه خواهد شد تا 24 ساعت کودکان برنامه نویسی به عنوان به خوبی.

برنامه زمانبندی و موضوع هر یک از نشان می دهد در دسترس است vegaspbs.org/learn و منابع آموزشی در دسترس هستند classroomcast.org.

تماس با سابرینا Schnur در [email protected] یا 702-383-0278. Follow @sabrina_schnur در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>