وگاس جنون در یک نگاه

OVERACHIEVERS

پورتلند زنان: خلبانان کشیده خیره کننده ناراحت از بالا-کشت Gonzaga در اولین بازی از روز در Orleans Arena. Haylee اندروز آمار یک دونده در خط و ناامیدی تقلا کردن نمی خواهد بروید و برای شماره 11 Bulldogs سقوط کرد که در 70-69 و از دست رفته را در بازی های قهرمانی فقط برای سومین بار در 14 سال است.

الکس فاولر تا به حال 22 امتیاز و نه ریباند از جمله هفت توهین آمیز برای خلبانان. پورتلند فرا گرفت, در این فصل به طور منظم توسط Gonzaga از جمله 56-42 از دست دادن خانه در آخر در فوریه. 29. خلبانان برداشت مرده گذشته در پیش فصل WCC نظرسنجی ها یک پیروزی دور از مسابقات NCAA اسکله زیر سال اول مربی مایکل Meek.

Remu Raitanen, سان فرانسیسکو,: ارشد رو به جلو بود و 11 امتیاز و هشت ریباند در باریک از دست دادن به Gonzaga بیش از دو برابر فصل خود را به طور متوسط در هر دو آمار. این نخستین بار بود که او به ثمر رساند در دو چهره از از دست دادن خانه به Bulldogs در فوریه. 1. Raitanen 37 درصد تیرانداز از پشت قوس 3 از 5 تلاش از محدوده طولانی و افزود: یک تیم بالا دو دزد.

UNDERACHIEVERS

کوری Kispert, Gonzaga: بالا-کشت Bulldogs جان سالم به در ترساندن از پنجم-کشت سان فرانسیسکو با وجود تلاش subpar از یکی از ستاره های خود را. Kispert یکی از سه تیم اول همه WCC بازیکنان برای Gonzaga, تا به حال فقط چهار امتیاز و دو ریباند در 81-77 پیروزی.

Kispert بود گرفتار ناپاک مشکل در طول بازی اما هنوز موفق به بازی 31:54 برای Gonzaga مربی علامت چند. او مسدود شده و یک شات بود و یک کمک و یک گردش مالی در حالی که ضبط یک پلاس-8 امتیاز.

Kispert شد تنها Gonzaga استارت نه برای رسیدن به ارقام دو برابر. The Bulldogs ممکن است نیاز به بیش از 6 پا-7 کاربر به پیروزی روز سه شنبه بازی مسابقات قهرمانی.

ملک Fitts سنت مری: این اشتباه تاریخ رو به جلو به طور متوسط 17.8 امتیاز در هر بازی در کنفرانس بازی خوب برای چهارم در WCC. او تا به حال یک شب فراموش نکنید در نیمه نهایی پیروزی بریگهام یانگ. Fitts رفت 1-8 از میدان در نیمه اول از دست رفته و هر چهار نفر از عکس های خود را در داخل قوس. آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر است پس از شکستن. او به پایان رسید 2 از 13 از میدان به نه امتیاز هر چند او باید هشت ریباند و برجسته-حلقه مسدود شات در اواخر پیروزی.

T. J. Haws, BYU: اول-تیم all-کنفرانس مجری نبود ایمنی بدن به دوشنبه شب دفاعی سرکوب یا. Haws رفت 2-برای-14 از میدان از جمله 1 از 5 از 3 نقطه در محدوده جایی که او به ضرب گلوله 38 درصد در این فصل است. او نیز تا به حال دو گردش و یک ویژگی های ناپاک به همراه فصل خود را-کم-تساوی پنج امتیاز.

ارزش به خاطر سپردن

سان فرانسیسکو مردان: از دون شد و قرار است تا یک گام به عقب در تاد طلایی فصل اول به عنوان سر مربی. در عوض او کمک کرد تا همچنان به ساخت چه کایل اسمیت انجام شد قبل از مصرف واشنگتن ،

طلایی یک سنت مری آلوم led سان فرانسیسکو به 22 برد و یک 9-7 علامت در کنفرانس بازی. این دون همچنین برنده دو بازی در لاس وگاس قبل از هل دادن Gonzaga به آستانه در شب دوشنبه.

تاریخ و گارد چارلز Minlend تا به حال 19 امتیاز به رهبری دون که بسیج از اوایل 12-نقطه کسری بودجه را به سرب در اواخر بازی. سان فرانسیسکو تا به حال برنده پنج مستقیما وارد دوشنبه شب و در حال حاضر در انتظار کلمه از ابتلای کمیته انتخاب برای پیدا کردن اگر طلایی موفق افتتاحیه کمپین ادامه خواهد داد.

می توانید از دست ندهید

Gonzaga در مقابل سنت مری. یک شنبه شب در نشست بین Bulldogs و Gaels تبدیل به یک لاس وگاس سنت است. این علامت دوم مستقیم بازی مسابقات قهرمانی رقابت بین برنامه و نهم در 12 سال گذشته. Gonzaga جاروب فصل سری با 90-60 برنده در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, on Feb. 8 پس 86-76 پیروزی در اسپوکن واشنگتن در فوریه. 29.

امروز برنامه

West Coast کنفرانس

Orleans Arena

زنان قهرمانی

شماره 4 پورتلند مقابل No. 2, سن دیگو, 1 p. m.

مردان قهرمانی

شماره 1 Gonzaga در مقابل شماره 3 سنت مری, 6 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im