وگاس KatsWalk: سفر به به انجمن خوش آمدید افسانه لاس وگاس نشانه

خوش آمدید به افسانه لاس وگاس نشانه به تنهایی می ایستد به عنوان یک مدنی آیکون. آن بوده است ایستاده تا حد زیادی به تنهایی در واقع در طول شیوع کروناویروس.

ما کشف کرد که مقدار جمعه در اولین قسط از وگاس KatsWalk ما تکرار راه رفتن در امتداد لاس وگاس و دیگر وگاس نشانه. بیش از یک دوجین بازدید کنندگان به صف شدند تا در ثبت نام در طول یک پیاده روی که آغاز شده در 1 بعد از ظهر رفته بودند showgirls و الویس impersonators که معمولا ژست برای عکس در امضا.

در طول سفر ما به خاطر بزرگ بتی ویلیس که در طراحی نشانه. ما دوباره الهام بخش در پشت نشانه, چرا هرگز تجاری و زمان او تقریبا کوتاه توسط یک limosine در حالی که راه رفتن به ثبت نام برای یک PBS مصاحبه.

خواسته در سال 2008 چرا “افسانه” بود و این صفت استفاده می شود در ثبت نام ویلیس گفت: “نه وجود دارد و کلمه دیگر استفاده کنید. لاس وگاس شگفت آور بود و ما می خواستیم به تبلیغ آن است.”

ما همچنین به یاد داشته باشید جان Woodrum اواخر صاحب Klondike مسافرخانه هتل که نشسته در سراسر از ثبت نام در سمت شرق از لاس وگاس بلوار. Woodrum پس از فرار یک خط قدرت برای ثبت نام به نگه داشتن آن روشن شده است. او همچنین اوایل طرفدار ساختمان اسلات پارکینگ و عابر منجر به امضای گفت: در سال 2008 مصاحبه “آن را یک هزار و شگفتی است که کسی نمی کشته در خارج وجود دارد. من 30 سال را صرف تماشای مردم اجرا در سراسر خیابان و ماشین و رفتن گذشته در 60 یا 70 مایل در ساعت است.”

Klondike بود نشانید و هارلی دیویدسون نمایندگی در خود جای داده است. یک ادای احترام به خوش آمدید به افسانه لاس وگاس ثبت نام غرفه در ورودی.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>