وگاس فرفره کارگر می گوید سیستم ‘معنا ندارد’

این متقاطع جاده COVID-19 نگه داشتن منجر به عقب برای مگان Belk.

شما ممکن است بدانید Belk. شما نمی خواهد پیدا کردن تصویر خود را در یک تاکسی بالا یا لاس وگاس رفت و آمد مکرر متحرک. اما برای 25 سال او و خانواده اش را لمس لاس وگاس سرگرمی های جامعه در هزاران راه. مخصوصا موسیقی او توسط Belk تولید و مدیریت شرکت میآورند اجرا و اجراهای برای سالن و کنوانسیون های سراسر شهرستان.

این گروهها مانند یک لیست شما ممکن است شنیدن در میدان توشیبا به عنوان شما را وارد کنید و T-موبایل آرنا برای Vegas شوالیه طلایی بازی یا George Strait نشان می دهد. و یا شما ممکن است شنیدن Belk-رزرو عملکرد داخل Moneyline در پارک MGM سالن در ExCal و چندین ایستگاه قمار هتل-کازینو.

قبل از او وارد شهر Belk شد یک خواننده و رقصنده پشتیبان در “افسانه ها در کنسرت” در لیگ برتر خط کروز. او به ملاقات این مرد او را از ازدواج با جیم بلک در آن تور است. جیم شد درامر و مدیر موسیقی برای این گروه است که برای همه برتر را نشان می دهد.

دو نقل مکان کرد به لاس وگاس در سال 1995 به عنوان شهر شد “افسانه” hub.

جیم یک نیروی در وگاس سرگرمی صحنه نمايشي در “ماما میا!” در ماندالای خلیج “تولید کنندگان” در پاریس لاس وگاس “خیابان س” در وین لاس وگاس و “We Will Rock You” نیز در پاریس. که نشان می دهد جیم مشترک MD وظایف با هیچ یک دیگر از آهنگسازان ویترین بنیانگذاران Keith Thompson. جفت از راک و موسیقی-تئاتر چرم گاومیش مشغول به کار سحر و جادو بر روی نوار.

جیم نهایی نشان می دهد که “میلیون دلار کوارتت” در این مورد Harrah در بهار 2013. مدت کوتاهی پس از نمایش باز, مرد روی علاقه به عنوان شناخته شده “Belky” توسعه شکل نادری از سرطان است. عبور خود را در سپتامبر 2013 در سن 47 تکان داد شهر ما سرگرمی جامعه است. “MDQ” پرداخت ادای احترام به استاد نوازنده با حلق آویز کردن یک عکس از او را در غرفه صدا در داخل نشان می دهد خورشید مجموعه سوابق.

مگان بلک همچنان به کار در سراسر شهرستان. به تازگی او نشان داد او آواز لغو احکام صادره ی در او برادر تاد هارت صدای لاس وگاس آواز گروه (گروه تئاتر این کلیپ ها در هارت وب سایت). وقتی وگاس موتور در حال اجرا است من اغلب گرفتن Belk در حالی که او با پوشیدن یک هدست در نزدیکی یک مرحله است. من گاهی اوقات دریافت تصادفی متون “هی این یک لیست است که خارج از بازی امشب در پارک!”

مگان را می شناسد و حتی تولید یک خنک آویزان. او همچنین می توانید نقطه ای نشان می دهد که آماده نیست برای بار نخست.

که ما به ارمغان می آورد به DETR, سالن تولید از بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی. به دلیل مهارت های خود را در برخورد با شوهای بوروکراسی او شده است در چرخ برای بسیاری از قرارداد و یا “فرفره” نوازندگان و سرگرمی کارگران در این شهرستان که در حال تلاش برای حرکت به آن سایت است.

فرفره کارگران و یا “1099s” در یکی دیگر از نام مورد منتظر شده است از اواخر ماه مارس به درخواست برای کمک های بیکاری.

این مردمی که هیچ وقت کارفرما. آنها کلاسیک شوهای مزدوران تعقیب چک.

Belk است که در آن گروه. فرفره کارگران داده شد رفتن پیش به درخواست برای کمک به هفته گذشته است. او صرف مقدار زیادی از آن زمان chiseling راه خود را به وب سایت. او همزمان پست به روز رسانی در Facebook صفحه ارائه مشاوره به کسانی که رفتن را از طریق همان فرایند استرس زا.

پس از این سایت متوقف شد شنبه برای دو ساعت Belk در نهایت ترک خورده کد و وارد کردن اطلاعات.

“من نه متخصص که من مقدماتی,” او می گوید. “من کار را از طریق این و فقط به اشتراک گذاشتن آنچه که من آموخته اند.”

از آن آسان است به نقطه ای از وب سایت را بیآنکه در مواجهه با چنین حجم ناگهان بیکاری سرگرمی حرفه ای. توسط خود را انتخاب فرفره کارگران را پرداخت نمی مالیات بیمه بیکاری. این سیستم نیست برای آنها ساخته شده است. این یک موضوع متنوع و Belk آن را می داند.

“خود اشتغالی دریافت نمی, بیمه بیکاری و, در واقع, آن است که به نام “بیمه بیکاری’ آن ‘کمک های بیکاری,’,” او می گوید. “هنگامی که شما ناراحت و شروع خواستار این است که شما نیاز به احساس خوش شانس است که آنها از جمله ما در همه — و آنها باید به دلیل این وضعیت است.”

Belk است تا حد زیادی از طریق آزمون و خطا پیدا روند سمت راست برای ورود به یک فرفره کارگر ساعت و پرداخت. آنها می توانند بین 181 دلار و $469 یک هفته از طریق دولت همراه با نرخ 600 دلار از دولت فدرال مراقبت عمل می کنند.

عادلانه پول به جز قرارداد کارگران شده اند بر روی عرشه برای دو ماه انتظار برای اجازه به وب سایت. سیستم بشود تمام وقت کارگران نه از نوع سرگرم کننده که نقش سنگ, سالن, در سنگ قرمز در پنجشنبه هنک را در دره سبز در مرتع پرورش احشام در روز جمعه و ایتالیایی باشگاه آمریکایی نمایشگاه در روز شنبه.

“این یک فرایند بسیار گیج کننده و اینطور نیست که هر چیزی برای انجام با هر کسی هوش” بلک می گوید. “ما واقعا در هر پروژه فرفره کارگران است. ما باید بسیاری از کارفرمایان به عنوان آنجا که پرداخت ما. پس از آن حس را ندارد و یا جا چه کار می کنیم.”

به عنوان مثال DETR ورود درخواست برای یک فرد کارفرما. فرفره کارگران شده اند errantly ورود گویند شایع ترین گیگ. که نمی کنند. وارد N/A یا “خود” از آنجا که ورود برای W-2 filers, بلک می گوید.

“آنچه که واقعا خسته کننده است چه مدت آن را گرفته به انتشار این بودجه به فرفره کارگران” بلک می گوید. “آنها شناخته شده و پس از مراقبت عمل امضا شد در پایان ماه مارس است که ما رفتن به این مسائل است.”

Belk به اسارت به اندازه کافی دور از طریق یک قوی سه ماهه چهارم سال 2019 و سه ماهه اول این سال است. او شده است به ماندن در خانه با دخترش که به ارث برده اند پدر و مادر خود تعصب و غیرت برای هنر. Andress در 18 تا فارغ التحصیل از آکادمی لاس وگاس تقریبا یک سال به سال بعد و ثبت نام در خصوصی هنر دانشگاه پرات موسسه در شهر نیویورک است. هفده ساله الیزا فقط به پایان رسید و 11 درجه در LVA.

زندگی نشان می دهد کسب و کار و زندگی بسیاری از زندگی او داده است Belk دیدگاه در چگونه برای مقابله با تحول.

“من فقط می گویند به بیمار آرام ماندن” بلک می گوید. “بسیاری از این است که خارج از کنترل ما است. این چیزی است که خسته کننده ترین. مردم در حال, ترس و قابل درک است اما ما همه در همان وضعیت است. ما هر یک از دیگر. ما همیشه.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im