USAA به ارمغان می آورد خشخاش دیوار افتخار به Snapchatters از طریق آر لنز

USAA ایجاد آن اولین Snapchat واقعیت افزوده لنز فقط در زمان برای آخر هفته روز یادبود.

USAA/Snapchat

بیمه و شرکت خدمات مالی که در خدمت اعضای نظامی و خانواده های آنها را افتخار زندگی کاهش یافته است اعضای نظامی از طریق آر آوردن آن سالانه کشت خشخاش دیوار افتخار تجربه از محل فیزیکی آن در نشنال مال در واشنگتن دی سی به Snapchatters’ گوشی به عنوان یک وب سایت اختصاص داده شده.

خشخاش دیوار افتخار می پردازد ادای احترام به مردان و زنانی که فداکاری کردند در حالی که دفاع از آمریکا و یک بار Snapchatters اختصاص خشخاش آنها اضافه خواهد شد به دیجیتال یادبود.

این کمپین بود با الهام از جنگ جهانی اول شعر “در زمینه فلاندر” و USAA به ذکر است که کشت خشخاش به یک نماد بین المللی یادبود از سال 1920.

شقایق دیوار افتخار آمده است به بازار ملی برای دو سال گذشته به فعال کردن بازدید کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیش از 645,000 سربازی که اعضای خود را از دست داده زندگی می کند در تضاد است.

هنگامی که کاربران اسنپ چت در selfie mode آنها را ببینید خشخاش از دیوار شکوفه و تبدیل به یک تک خشخاش روی خود را برگردان به نمایندگی از نماد یادبود برای کاهش خدمات اعضا.

USAA/Snapchat
USAA/Snapchat

در جهان حالت با دوربین رو به جلو دیجیتالی re-ایجاد نسخه خشخاش دیوار افتخار نمایش داده خواهد شد و بهره برداری از آن دیوار کاربران را قادر خواهد ساخت به خود اختصاص خشخاش به کاهش عزیزان.

USAA/Snapchat

این لنز همچنین شامل یک لینک به اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه و اهمیت این مبارزه است.

USAA مدیر عامل وین طاووس گفت: “در طول امروز بار تلاش ما الهام گرفته از اعمال قهرمانی در اطراف ما. کسانی که اعمال قهرمانانه در خدمت به عنوان یک یادآوری است که آمریکایی ها همواره پیروزی را از طریق سختی به دلیل تمایل خود را برای قربانی به چیزی بزرگتر از خود. ما مدیون بدهی قدردانی به کسانی که قرار دادن زندگی خود را در خط در طول Covid-19 بیماری همه گیر. این روز یادبود حتی به عنوان ما همچنان از لحاظ فیزیکی از هم جدا شده ما از کشور ما به گرد هم می آیند به عنوان آنها در هر سال و افتخار حافظه کسانی که به این فداکاری برای دفاع از آزادی های ما را عزیز نگه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de