ایالات متحده و بریتانیا و بریس برای افزایش همه گیر مرگ عوارض

لندن — ایالات متحده و بریتانیا آماده خود را برای یکی از سخت ترین هفته در حافظه زندگی در روز دوشنبه به عنوان اجتماعی و مالی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس عمیقتر. ایتالیا و اسپانیا و فرانسه شاهد نشانه هایی که آنها مسطح همه گیر منحنی اما هنوز هم گزارش داد صدها نفر از مردم در حال مرگ در هر روز.

نخست وزیر بوریس جانسون بود که آلوده به ماه گذشته در بیمارستان بستری شد یک شبه در چه دفتر خود را به عنوان یک “گام احتیاطی” پس از مداوم علائم. 55 ساله رهبر محافظه کار که تا به حال یک تب برای روز اول شناخته شده رئیس دولت به سقوط بیمار مبتلا به این بیماری است.

او همچنان در اختیار دولت بود و در انتظار نتایج آزمون شنبه.

“(من) مطمئن شوید که این است که بسیار خسته کننده برای او … (اما) با این وجود او هنوز هم بسیار در هزینه” مسکن و جوامع وزیر رابرت Jenrick بی بی سی گفت. هنوز Jenrick نکرد تر به اقامت طولانی مدت در بیمارستان برای جانسون.

برخی از سخت-آمار مناطق اروپا بودند با دیدن برق امید — مرگ و میر و عفونت های جدید به نظر می رسد کاهش در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه است. رهبران هشدار داد که هر گونه سود به راحتی می تواند معکوس شود اگر مردم همچنان پایبند به سخت اجتماعی فاصله اقدامات ملی و مستندات.

در واشنگتن, ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز ارائه شده استارک هشدار در مورد انتظار موج مرگ و میر.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه,” او گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

9.6 K مرده در آمریکا

بیش از 9,600 که مردم از این ویروس در ایالات متحده و آن را منجر جهان در تایید عفونت در بیش از 337,000.

در شهر نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر روزانه, تایید مرگ و میر کاهش یافته و کمی همراه با مراقبت های ویژه پذیرش و تعداد بیمارانی که نیاز به تنفس لوله قرار داده شده است. اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هشدار داد که “خیلی زود به بگویید” اهمیت شماره های جدید.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد پیشنهاد سخت هفته پیش رو می تواند پیش بینی تبدیل یک گوشه.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک شب در کاخ سفید جلسه.

لوئیزیانا مقامات بهداشتی گزارش شده 68 coronavirus-مرگ و میر ناشی از دولت بزرگترین پرش در گزارش مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: دولت خواهد شد بازگشت بیش از 400 500 هواکش آن را دریافت کرده است از دولت فدرال به طوری که آنها می توانید به نیویورک و کشورهای دیگر برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر.

چشم انداز بود تلخ در بریتانیا است که گزارش شده بیش از 600 مرگ و میر یکشنبه بیش ایتالیا را افزایش روزانه برای روز دوم در یک ردیف. ایتالیا هنوز تا کنون, جهان بالاترین coronavirus مرگ و میر — تقریبا 16,000 اما فشار بر شمال ایتالیا را در بخش های مراقبت ويژه کاسته است به طوری که سخت ترین ضربه منطقه لمباردی است و دیگر airlifting بیماران به سایر مناطق است.

بیمارستان ها به احتمال زیاد غرق

سه نفر از چهار متحده بيمارستانهای مورد مطالعه در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19 با توجه به گزارش فدرال است که در می یابد بیمارستان ها انتظار به ضعف به عنوان موارد موشک خود را به سمت خود بینی قله.

یک گزارش به دلیل دوشنبه از فدرال ناظر سازمان هشدار می دهد که های مختلف به طور گسترده ای گزارش مشکلات در حال تغذیه کردن هر یک از دیگر در یک چرخه معیوب. از جمله مشکلات عبارتند از: ناکافی آزمون آهسته نتایج کمبود دنده محافظ, کمبود دستگاه تنفس بیماران به طور جدی بیمار و سوخته کارکنان مضطرب برای ایمنی خود را.

“وجود دارد این نوع از اثر دومینو” گفت: ان ماکسول دستیار بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. “این چالش ها بازی کردن هر یک از دیگر و این وضعیت را تشدید کند. وجود آبشار اثر است.”

بازرس کل گزارش بر اساس یک نظرسنجی تلفنی از 323 بیمارستان ها در سراسر کشور از مارس 23-27. با صدها نفر از کروناویروس جدید, موارد, روزانه, وضعیت وخیم تر شدن برای بسیاری از ملت 6000 بیمارستان. دیگران هنوز هم می تواند تقلا برای آماده سازی. یک کپی از گزارش ارائه شده به آسوشیتد پرس.

“بیمارستان گزارش شده است که خود مهم ترین چالش های محور در تست و مراقبت از بيماران شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 و نگه داشتن کارکنان امن” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

نادر تلویزیون آدرس توسط ملکه

در نادر تلویزیونی, آدرس ملکه الیزابت دوم درخواست انگلیسی ها به افزایش به مناسبت در حالی که اذعان عظیم اختلال در غم و اندوه و مشکلات مالی که با آن مواجه هستند. در میان سخنرانی یکشنبه شب جانسون بود بستری در بیمارستان است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” 93 ساله پادشاه گفت:. “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

در سراسر جهان بیش از 1.2 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و در حدود 70 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند قطعا بسیار بالاتر با توجه به محدود آزمایش راه های مختلف سازمان ملل تعداد کشته و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

این ویروس گسترش قطرات میکروسکوپی از سرفه یا عطسه. برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است. بیش از 263,000 مردم بهبود در سراسر جهان است.

در آسیا, ژاپنی مقامات در نظر گرفته شد اعلام وضعیت اضطراری. عفونت های سر به فلک کشیده در کشور است که دارای سومین اقتصاد و قدیمی ترین جمعیت اما هنوز حتی در میان بالا 25 سخت ترین آمار سازمان ملل در جهان است.

در کره جنوبی که ستایش شده است برای آن سنگین تست برای مبارزه با ویروس معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب ابراز نگرانی سست نگرش اجتماعی فاصله که او می گوید قرار دادن این کشور در معرض خطر بالقوه عفونت “انفجار است.”

کره جنوبی گزارش داد 47 مورد جدید از coronavirus کوچکترین روزانه پرش پس از Feb. 20 اما افزایش عفونتهای مرتبط شده اند به ورود بین المللی به عنوان دانش آموزان و دیگر کره جنوبی اتباع گله از غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>