ما از جراح می گوید عمومی برای توقف خرید ماسک صورت

ایالات متحده جراح عمومی است اصرار آمریکایی ها برای جلوگیری از خرید ماسک صورت در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس.

در یک صدای جیر جیر در شنبه جراح عمومی دفتر التماس, “جدی مردم – توقف خرید ماسک!”

آن رفت و به توضیح است که ماسک های موثر نیست در حفاظت از عموم مردم از COVID-19 اما کمبود می تواند به اثبات خطرناک برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران که در حال حاضر بیمار است.

در سراسر جهان بیش از 89,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3000 فوت کرده اند. اکثریت قریب به اتفاق بیماران در چین واقع شده. در ایالات متحده coronavirus موارد شناسایی شده در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, ایلینوی, Massachusetts, New York, اورگان, رود آیلند, تگزاس واشنگتن و ویسکانسین.

شش آمریکا مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده در ایالت واشنگتن که در آن بیمار فوت کرد جمعه در همان بیمارستان که در آن برای اولین بار در ایالات متحده مرگ بود روز جمعه گزارش داد. هر دو بيمار زمینه نگرانی های بهداشتی. جزئیات در چهار مرگ و میر اعلام کرد که روز شنبه آن را منتشر نکرده اند.

همانطور که از روز دوشنبه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که به طور کلی آمریکا در پایین فوری خطر ابتال به COVID-19 حتی در جوامع که در آن مواردی از این ویروس گزارش شده است.

CDC به تشریح مناسب دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که شامل ماسک که متفاوت از معمول گاز فولاد ماسک.

اما CDC توصیه نمی پوشیدن فولاد ماسک یا ماسک در مکان های عمومی چون سابق بی اثر هستند و دومی تا حد زیادی غیر ضروری.

ماسک در نظر گرفته نشده حفاظت

فولاد ماسک طراحی شده برای محافظت از پوشنده لباس از پاشیده از مواد شیمیایی و یا مایعات بدن و برای جلوگیری از پوشنده لباس سرفه یا عطسه CDC متحده, اما نه به اندازه کافی فیلتر کردن ذرات هوابرد و در نظر گرفته نمی حفاظت تنفسی.

در فولاد ماسک محافظت می کند دیگران از شما اگر شما در حال حاضر بیمار, اما, نه راه دیگری در اطراف.

ماسک از سوی دیگر به طور خاص طراحی شده برای تصفیه و به شکل یک مهر و موم بیش از پوشنده لباس را از بینی و دهان. اما CDC می گوید: بیماری های تنفسی مانند COVID-19 تمایل به گسترش از طریق “تماس نزدیک” — در فاصله حدود شش فوت و یا کمتر است.

در حالی که ماسک های لازم برای مراقبت های بهداشتی کارگران و عموم مردم است بهتر است با استفاده از حس مشترک اقدامات پیشگیرانه با توجه به CDC.

که به معنی صحیح شستن دست ها به خصوص پس از عطسه دمیدن بینی خود را و یا رفتن به دستشویی و قبل از خوردن یا آماده کردن غذا. اگر شما سرفه یا عطسه به بافت دور انداختن آن بلافاصله.

CDC می گوید مردم باید نگه داشتن چشم را برای COVID-19 syptoms که شبیه به کسانی که از آنفولانزا و اقامت در خانه اگر آنها احساس بیمار.

مقامات بهداشت در ادامه به توصیه یک واکسن برای جلوگیری از ابتلا به آنفولانزا در بالای یک COVID-19 عفونت و کمک به حفظ منابع است که می تواند اختصاص داده شده به مبارزه با کروناویروس به جای آنفولانزای فصلی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آخرین اخبار در مورد ویروس مشاهده نقد و بررسی-مجله اختصاص داده شده در صفحه وب reviewjournal.com/tag/coronavirus.

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im