سهام ایالات متحده افزایش 3% در اوایل امیدوار ویروس قله نزدیک تر

نیویورک — سهام صعود در اوایل معاملات در وال استریت روز سه شنبه به بازارهای سراسر جهان انباشت اشیاء بدست آمده در حتی بیشتر از دستاوردهای بزرگ خود را زیر تظاهرات یک روز پیش از آن.

S&P 500 شاخص افزایش 3% در چند دقیقه اول معاملات و اضافه شده در به روز دوشنبه 7% افزایش دنبال نشانه های دلگرم کننده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است نزدیک به درست کردن در برخی از سخت ترین آمار مناطق جهان است.

بازار سهام است که به دنبال به جلو به زمانی که اقتصاد را بازگشایی پس از مقامات تعطیل کسب و کار و سفر و صادر stay-at-home سفارشات به امید کاهش گسترش ویروس.

بازارهای جهانی افزایش

رشد بازارهای جهانی سهام روز شنبه در امیدوار است که اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش ممکن است در نزدیکی در برخی از مکان ها در ایالات متحده و اروپا است.

بازارهای آسیایی بسیج پس از یک قوی در وال استریت با شتاب گسترش به اروپا ساعت و هل دادن دیوار و خیابان های آتی.

سرمایه گذاران نگران تماشای نشانه هایی که میزان عفونت های جدید ممکن است ضربه اوج خود می دهد که برخی از وضوح در مورد چه مدت آینده رکود اقتصادی و چقدر عمیق آن خواهد بود. بدون که بازارها شده اند و حدس زدن در مورد چه مدت کسب و کار باقی خواهد ماند تعطیل شرکت اخراج کارگران و پرواز باقی می ماند لغو شد با توجه به اقدامات به منظور کاهش سرعت شیوع.

جدید مرگ و میر در چین

چین روز سه شنبه گزارش جدید مرگ و میر ناشی از coronarivus بیش از 24 ساعت گذشته. آن را تا به حال 32 نفر از افرادی که در بازگشت از خارج از کشور.

تعداد coronavirus موارد انداختن در نقاط ایتالیا و اسپانیا. مرکز ایالات متحده شیوع نیویورک نیز گزارش داد که تعداد روزانه مرگ و میر شده است به طور موثر تخت برای دو روز. حتی اگر ایالات متحده است که هنوز هم نیروبخش برای افزایش مرگ و میر با توجه به COVID-19 و نیویورک فرماندار گفت: باید محدودیت اقامت در محل به سرعت گسترش آن از نشانه های دلگرم کننده بودند به اندازه کافی برای راه اندازی S&P 500 به بهترین روز خود را در نزدیک به دو هفته است.

شاخص CAC 40 در فرانسه شاخص سهام شد تا نزدیک به 3.4% به 4,488 در حالی که آلمان داخ پرید 4 درصد به 10,477. بریتانیا FTSE 100 اضافه شده 2.7% به 5,739.

در آسیا ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 2.0% را به پایان برساند در 18,950.18 جلوتر از نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر مناطق است. آبه بود و همچنین با توجه به طرح جزئیات 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) بسته به حمایت از جهان سوم بزرگترین اقتصاد از جمله یارانه های نقدی به خانواده های نیازمند و کمک به کسب و کارهای کوچک.

زیان کاهش

S&P 500 است که هنوز هم بیش از 21 درصد از آن رکورد در ماه فوریه اما ضرر و زیان شده اند پس از کاهش واشنگتن وعده داده شده مقادیر عظیم کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

“از آنجایی که این یک بحران بهداشت عمومی, پاسخ, شده, شدید,” مورگان استنلی استراتژیست نوشت: در گزارش. “وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ فرمانداران در مقدار پولی یا محرک های مالی استفاده می شود که در این مبارزه است.”

بازارهای انرژی باقی مانده فرار به عنوان معامله گران به دنبال نشانه هایی است که عربستان سعودی و روسیه ممکن است پشت خود را جنگ قیمت و کاهش در برخی از تولید خود را. تقاضا برای نفت کاهش یافت با توجه به ضعف اقتصادی و هر گونه تقلیل در تولید کمک خواهد کرد سرپا نگه داشتن قیمت آن است. یک جلسه بین اوپک و روسیه و دیگر تولیدکنندگان در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه عقب رانده شد به شنبه.

معیار خام ایالات متحده اضافه شده 82 سنت افزایش به $26.90 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافت $2.26 یا 8 درصد به حل و فصل در $26.08 هر بشکه دوشنبه پس از افزایش نزدیک به 7 دلار در هفته گذشته. آن را در آغاز سال بالاتر از 60 دلار در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 82 سنت افزایش به $33.87 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافت و به 109.09 ین از 109.24 ین دوشنبه. یورو افزایش یافت به $1.0880 از $1.0792.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im