ما محرک مقابله توافق افزایش بازارهای جهانی

بانکوک — ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن نیز 8 درصد و سایر بازارهای جهانی نیز افزایش یافت چهارشنبه پس از کنگره و کاخ سفید رسیده deal برای تزریق نزدیک به 2 تریلیون دلار از کمک به یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus.

پیشرفت به دنبال بهترین روز از سال 1933 به صورت میانگین صنعتی داو جونز که فلک کشیده و 11.4 درصد بالاتر در روز سه شنبه.

توکیو وارد بزرگترین آن روزانه به دست آورید از سال 2008. قیمت سهم وجود دارد برداشته شد همچنین با تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 به ماه جولای سال 2021 با در نظر coronavirus همه گیر آورده است که سفر تقریبا متوقف است و ترک بسیاری از میلیون ها نفر از مردم دستور به ماندن در خانه برای کمک به مهار شیوع بیماری.

به تعویق افتادن کاهش ترس این رویداد ممکن است لغو شود در دسترس نباشد.

بازارهای اروپایی بسیج با آلمان داخ بالا رفتن از 4 درصد به 10,085.75. شاخص CAC 40 در پاریس برداشت 4.6% به 4,436.54. بریتانیا FTSE 100 اضافه شدن 4 درصد به 5,670.45.

شاخص های آتی ایالات متحده بالاتر

های آتی سهام ایالات متحده تبدیل شده بالاتر پس از قانونگذاران ایالات متحده گفت که آنها تا به حال حاصله تفاوت های خود را بیش از بسته محرک. آینده برای داو رز 3 درصد به 21,221.00 و قرارداد برای S&P 500 را برداشت 1.7% به 2,479.70.

دستاوردهای این هفته شده است یک مهلت از یک ماه تقریبا بدون توقف فروش. اما با مواردی از این ویروس هنوز نوردی سرمایه گذاران leery گفت: بازارهای ضربه پایین. تظاهرات تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان این که مربوط به چند هفته گذشته هیچ یک به مدت بیش از یک روز است.

دستیابی به موفقیت در فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران آمریکایی, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس یک رود اما افزایش خوش آمدید به احساسات.

معامله اعلام شد در مدت کوتاهی پس از نیمه شب است و روز اغلب شدید چانه زنی و فشار. آن را هنوز هم نیاز به در نهایی دقیق قانونی زبان را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

“با توجه به عظمت بسته, آن را قطعا می تواند به خوبی در ابتدا استقبال خوبی به عنوان آن را باید به اندازه کافی برای جلوگیری از پایه اصلی خیابان’ از افتادن به بدترین حالت افسردگی نوع حالات به خصوص با تغذیه آماده برای کسب درآمد تمام دولت ایالات متحده بدهی های” استفان Innes از AxiCorp. گفت: در یک تفسیر.

فشار بر کنگره

فشار بر کنگره به عمل پس از فدرال رزرو انجام داده است و تقریبا همه آن را می تواند به حفظ بازار.

یک شبه داو در بسته 20,704.91 در حالی که بیشتر از نزدیک دنبال S&P 500 شاخص است که حیاتی برای بسیاری از 401(k) حساب پریدم 9.4 درصد به 2,447.33. شاخص Nasdaq composite با شروع به پریدن کرد 8.1% به 7,417.86.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از بازار می توانید پیدا کردن یک طبقه. گسترش روز افزون است و وادار کردن شرکت ها به پارک هواپیما بسته هتل ها و رستوران نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان است.

زودتر به اشتراک گذاری ریباند را به سرعت از بین میره. پس سهام شروع به فروش کردن در فوریه. 20 S&P 500 تا به حال شش روز که در آن افزایش یافته است و همه آنها به جز یکی از آنها دستاوردهای بزرگ بیش از 4 درصد. پس از آن سهام کاهش یافت و به طور متوسط 5% در روز بعد.

می تواند اعتیاد آور

و بسته های محرک می تواند اعتیاد آور گفت: Ipek Ozkardeskaya یک تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank.

“این بسته اقتصادی واکسنی برای این ویروس ؟ آن است که خیلی زود به بگویید اما kneejerk واکنش بازار است و نه شاد,” او گفت: در یک تفسیر. “بزرگتر محرک بیشتر سرمایه گذاران تقاضا است.”

این شاخص VIX یک پروکسی برای سهام نوسانات بازار باقی می ماند نسبتا بالا “نشان می دهد که زمینه ریسک پذیری ممکن است باقی بماند محتاط به عنوان سرمایه گذاران محتاط باقی می ماند در سرعت از گسترش عفونت با مجموع تایید Covid-19 موارد بیش از 400 ، 000 نفر در سطح جهان” بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر.

روز چهارشنبه حرکت بود به سمت بالا. توکیو شاخص نیکی در بسته 19,546.63 در حالی که هانگ سنگ رز 3.8% به 23,527.19. کره جنوبی Kospi به دست آورد 5.9 درصد به 1,704.76 و S&P/ASX 200 به دست آورد 5.5% به 4,998.10. شانگهای کامپوزیت رشد شاخص 2.2% به 2,781.59. تایوان معیار شروع به پریدن کرد 3.8%. سهام نیز بالاتر در جنوب شرقی آسیا.

هند Sensex شروع به پریدن کرد 6.8% پس از نارندرا نخست وزیر دستور داد بزرگترین دموکراسی جهان به جهان بزرگترین مستند چهارشنبه. هند 1.3 میلیارد نفر از مردم دستور به ماندن در خانه در تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس از گسترش و قریب به اتفاق آن شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را انجام داده است و در جاهای دیگر. دولت در جاهای دیگر نیز محکم محدودیت در فعالیت های کسب و کار و حرکت به عنوان عوارض از این ویروس نیز بالاتر است.

هنوز مطمئن شوید که چه مدت پایدار خواهد بود

آن معلوم نیست چقدر طولانی مدت آسیب را از شیوع این بیماری را در اقتصاد. دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان در حال رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است.

اقدامات شوک به اقتصاد جهان در حال جمع آوری.

بیکاری براده به اوج

در روز پنج شنبه انتظار می رود که گزارش نشان می دهد تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای رفع بیکاری به راحتی تنظیم یک رکورد در هفته گذشته. برخی می گویند این تعداد می تواند راه فراتر از 1 میلیون دلار در میان موجی از اخراج شکوه سابقه قبل از 695,000 مجموعه در سال 1982.

در دیگر معاملات نفت خام آمریکا به دست آورده 38 سنت افزایش به $24.39 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی قیمت گذاری استاندارد اضافه شده 7 سنت افزایش به $29.81 در هر بشکه رسید.

در معاملات ارز, دلار افزایش به 111.41 ین ژاپن از 111.22 ین اواخر روز سه شنبه. یورو به دست آورد به $1.0845 از $1.0790.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im