ما مواد غذایی قیمت دیدن بزرگترین جهش در نزدیک به 50 سال

در ماه آوریل قیمت آمریکایی ها بودند پرداخت برای مواد غذایی مشخصی توسط بالاترین درصد دیده می شود در نزدیک به 50 سال است.

امروز وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که قیمت مواد غذایی نیز به عنوان مراجعه کننده “مواد غذایی در خانه” index—در سراسر ایالات متحده شروع به پریدن کرد 2.6% در ماه آوریل به بالاترین تک ماه دست انداز از فوریه سال 1974 با توجه به CNBC.

که افزایش قیمت مواد غذایی است که به احتمال زیاد به طور مستقیم در ارتباط به افزایش تقاضا برای این محصول است. فروشگاه های مواد غذایی شده اند برخی از خرده فروشان در سراسر کشور به نگه داشتن درهای خود را باز در طول coronavirus بیماری همه گیر. و با رستوران ها بسته به ناهار خوردن در مراجعان مردم شده اند در خانه غذا خوردن بیش از هر زمان بیش از حد.

علاوه بر این وجود داشته است نصب نگرانی بیش از این مواد غذایی زنجیره تامین به خصوص با توجه به صنعت گوشت. قیمت محصولات گوشت را دیدم خاص سنبله: هزینه گوشت و مرغ و ماهی و تخم مرغ شروع به پریدن کرد با 4.3 درصد است. اما افزایش قیمت دیده می شد در سراسر مواد غذایی دسته بندی ها, هر چند آن را پایین تر از کل. هزینه میوه ها و سبزیجات و محصولات لبنی هم رفت تا 1.5% در حالی که غلات و محصولات پخته افزایش 2.9%.

در پایان آوریل تایسون مواد غذایی یکی از بزرگترین کشور تولید گوشت زد یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز هشدار بالقوه کمبود در محصولات گوشت.

“میلیون ها نفر از حیوانات—جوجه ها و خوک و گاو—خواهد بود بدون جمعیت به دلیل بسته شدن از ما امکانات پردازش” آگهی بخوانید. “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.”

که در ماه چندین گوشت فرآوری گیاهان به حال تعطیل در سراسر کشور با توجه به شیوع کروناویروس که یکی از آنها Tyson Foods’ بزرگترین متحده آمریکا گوشت خوک کارخانه واقع در آیووا. در آوریل 28, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا برای پردازش گوشت گیاهان برای بازگشایی شده است.

افزایش قیمت مواد غذایی در مقایسه با قیمت اصل هر چیز دیگری. به طور کلی قیمت های کاهش یافته است 0.8% در ماه آوریل—بزرگترین-ماه شیب دیده می شود پس از بحران مالی 2008. این تعداد نزدیک ترین گره خورده است به کاهش در قیمت بنزین است که کاهش بیش از 20% در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im