آمریکا و اروپا باید 85% از جدید کروناویروس موارد سازمان ملل متحد می گوید

ژنو — یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی می گوید در مورد شمارش و مرگ و میر در سطح جهان از کروناویروس جدید انتظار می رود به افزایش “قابل توجهی” که جهانی آمار و ارقام منتشر شده بعد شنبه.

دکتر مارگارت هریس, یک, که, سخنگوی, گفت: یک شبه گزارش نشان داد 85 درصد از موارد جدید بودند که گزارش شده در اروپا و ایالات متحده است.

صحبت کردن در به طور منظم U. N. ژنو جلسه هریس همچنین با اشاره به یک “بارقه امید” در سخت-آمار ایتالیا پس از دو روز کاهش جزئی در تعداد موارد و مرگ و میر در حالی که هشدار آن را “اوایل روز و در عین حال” — و این روند نیاز به نظارت.

جهانی آمار و ارقام گردآوری شده توسط که در روز دوشنبه نشان داد بیش از 334,000 مجموع موارد در سطح جهانی هریس گفت: “اما در واقع شیوع شتاب بسیار به سرعت و به صورت اعداد ما دریافت یک شب قرار داده خواهد شد که به طور قابل توجهی.”

او گفت که او نمی باید آمار و ارقام دقیق به دست.

آخرین وضعیت گزارش صادر دوشنبه اشاره کرد 14,788 مرگ و میر در سراسر جهان از جمله 1,727 بیش از جدیدترین طول 24 ساعت. همانطور که از صبح روز سه شنبه مرگ و میر بیش از 16,700.

“فقط به آن را در دین: از آن زمان دو سال در بدترین شیوع ابولا ما همیشه به غرب آفریقا شیوع برای رسیدن به 11,000 مرگ” هریس گفت. “بنابراین ما واقعا از دیدن یک شیوع در اینجا.”

هریس گفت: افزایش در اجرای تست جدید کروناویروس عفونت می تواند تا حدودی توضیح دهد که این افزایش در مورد شمارش.

بیش از 150 کشته در نیویورک

نیویورک در روز دوشنبه اول خود را تجربه روز پر از محدودیت های شدید در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به عنوان تعدادی از موارد در دولت همچنان به افزایش است. به بیش از 20 ، 000. شده اند وجود دارد 157 مرگ و میر.

همه دولت را “غیر ضروری” کسب و کار بسته شد تحت یک سفارش نیز ممنوع و غیر ضروری بوده و برخی از افراد است. نیویورک هنوز هم ممکن است به خارج از خانه های خود را به انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا ورزش است اما باید اقامت 6 فوت دور از هر کسی که نیست یک عضو از خانواده خود را.

“مردم واقعا تنها برای گرفتن غذا و رفتن به عقب. این چیزی است که ما نیاز به” مت ستاره دنباله دار یک بخش خصوصی عملیات اجرایی مشاهده به عنوان او رفت و به انتخاب کنید تا یک ناهار سفارش در منهتن در بالای سمت شرق جایی که پیاده رو تمام شد اما خالی از سکنه در طول خام بارانی, ساعت ناهار.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو وعده داده شده 1,000 تخت شد و به زودی به گسترده منهتن مرکز کنوانسیون که در حال ساخته شده به طور موقت مرکز پزشکی به عنوان مقامات شتافت به آماده شدن برای یک تعداد قریب به اتفاق از coronavirus بیماران.

“این است که رفتن به بسیار بدتر قبل از آن بهتر می شود. ما هنوز در نسبی آرامش قبل از طوفان” کومو گفت: در طول یک توقف در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون. “شما در حال رفتن برای دیدن تعدادی از عفونت در تعدادی از موارد به طرز چشمگیری افزایش. شما در حال رفتن به دیدن یک ظرفیت ما در نظام سلامت است.”

تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در ایالت نیویورک رسید به بیش از 20 ، 000 بیش از نیمی از موارد در شهر نیویورک است.

جهان افزایش شاخص سهام

بورس های جهانی رسید و روز شنبه در حالی که ایالات متحده آتی رقابت های پیش رو بسیار است که تجارت بود متوقف و پس از آمریکا و رهبران سیاسی گفت: آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله عظیم محرک اقتصادی دولت بسته به جبران خسارت وارده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بازارهای سهام در سراسر جهان از ژاپن Nikkei به آلمان داخ اند مشخصی توسط بیش از 5 درصد است. وال استریت نیز رهبری برای دستاوردهای مشابه در بل که با توجه به قوانین و مقررات به این معنی است که تجارت به طور موقت به حالت تعلیق. با وجود دستاوردهای ترین شاخص های پایین در حدود یک سوم از جایی که آنها در آغاز سال.

در ایالات متحده احساسات به نظر می رسد شده اند را افزایش داد پس از بالا کنگره و مقامات کاخ سفید آمده از خسته کننده مذاکرات نزدیک به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات گفت: آنها انتظار می رود برای رسیدن به یک معامله سه شنبه. که کمک می آیند در بالای تغذیه در اطلاعیه که روز شنبه آن را خرید به عنوان بسیاری از Treasurys و دارایی های دیگر به عنوان مورد نیاز از جمله اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای اولین بار برای حفظ بازارهای مالی عملکرد.

دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است. آلمان یک سنگر و استحکامات از نظم و انضباط بودجه نیز خانههای گلی خالی بزرگ مالی افزایش دهد.

بازی های المپیک به احتمال زیاد باید 1 سال تاخیر

ژاپن NHK و تلویزیون می گوید نخست وزیر شینزو آبه پیشنهاد یک سال تعویق افتادن برای بازی های المپیک توکیو در طول مذاکرات با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

آبه می گوید: به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر است و اگر 2020 بازی نمی تواند برگزار می شود به صورت کامل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آبه برگزار تلفنی گفتگو با باخ پس از المپیک گفت: این امر تصمیم گیری در توکیو بازی بیش از چهار هفته بعدی.

تایلند مجموعه ماه وضعیت اضطراری

دولت تایلند روز سه شنبه تصویب یک ماه وضعیت اضطراری اجازه می دهد آن را به اعمال اقدامات سختگیرانه تر برای کنترل coronavirus است که آلوده به صدها نفر از مردم در آسیای جنوب شرقی کشور است.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا گفت: دولت تصمیم گرفت که وضعیت اضطراری را در اثر پنج شنبه.

حرکت می دهد دولت قدرت های اضافی برای اجرای حکومت سانسور رسانه ها پراکنده کردن تجمعات و استقرار نظامی برای اجرای. اطلاعات بیشتر در مورد چه اقدامات دقیق اعمال خواهد شد منتشر می شوند بعد.

استرالیا در نظر اولیه آزادی مشروط برای زندانیان

زندانیان به عنوان آسیب پذیر به کروناویروس جدید و کم خطر برای جامعه در استرالیا پرجمعیت ترین دولت خواهد بود واجد شرایط اولیه برای آزادی مشروط تحت شرایط اضطراری مصوبات جدید ساوت ولز مجلس.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از دولت 14,000 زندانیان می تواند پیاده روی رایگان تحت قانون پیشنهاد شده توسط New South Wales, دادستان کل علامت Speakman.

اورژانس قانون شامل قایق از اصلاحات که Speakman گفت: ارائه خواهد شد مقامات دولتی با قدرت آنها نیاز به پاسخ مناسب به این بار در یک قرن بحران است.

“تهدید مطرح شده توسط COVID-19 است که به سرعت در حال تحول و نیازهای خانواده, کسب و کار, کارگران و دولت در حال تغییر است هر روز” Speakman در بیانیه ای گفت.

واتیکان خواست به کارکنان از کار در خانه

واتیکان تحت فشار است به اجازه دهید بیشتر از کارکنان خود را از خانه کار می کنند پس از چندین دفاتر باز مانده و حتی پس از ایتالیا تعطیل همه غیرضروری صنعت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus.

واتیکان کارکنان در سه دفاتر مختلف بیان شده alarm شنبه که مافوق حال اتخاذ سیاست های مختلف در مورد کار از خانه با هیچ یکنواختی در میان آنها است. نگرانی اوج بوده زیرا بسیاری از کارکنان واتیکان در زندگی روحانی خوابگاه و غذا خوردن با هم در جمعی از اتاق ناهار خوری. در حال حاضر اعضای دو جداگانه مذهبی سفارشات در رم تست مثبت برای این ویروس شواهدی وجود دارد که نزدیک محله از جوامع مذهبی می تواند گسترش ویروس.

واتیکان اتخاذ کرده است برخی از خاموش کردن اقدامات, اما پشت سر بقیه عقب ایتالیا است که در اروپا کانون شیوع.

S. Africa موارد جهش

آفریقای جنوبی coronavirus موارد باید افتاده دوباره به 554. این بیشتر از هر کشور در آفریقا است. آن 57 میلیون نفر در حال عجله برای آماده شدن برای یک هفته سه مستند که از پنج شنبه آغاز می شود.

در سراسر آفریقا 43 از آن 54 کشور در حال حاضر موارد با کل در 1,788. سیزده کشور گزارش داده اند 58 مرگ و میر.

در جای دیگر در آفریقا, نیجریه به ممنوعیت پروازهای بین المللی آغاز شده است. و اتیوپی را دولت صادر کرده است یک پیشنهاد به G20 انجمن جهانی برای همکاری های اقتصادی پیش از آن نشست گفت: “COVID-19 یک تهدید وجودی برای اقتصاد کشورهای آفریقایی.”

اروپا فعالیت قطره نمودار

فعالیت های کسب و کار در اروپا کاهش یافته است در بیشترین سرعت ثبت شده با توجه به بررسی که در سال 1998 آغاز شده.

شاخص مدیران خرید یک ارزیابی از مدیران کسب و کار’ چشم انداز در اقتصاد کاهش یافت و به 31.4 امتیاز در ماه مارس برای 19 کشور حوزه یورو از 51.6 در ماه فوریه به عنوان دولت قرار داده و محدودیت در فعالیت های کسب و کار برای جلوگیری از شیوع ویروس.

این شاخص در بالاترین پس از بررسی آغاز شد و کمتر از طریق ثبت نام در طول بحران مالی جهانی در سال 2009. 50 نقطه از سطح جدا رشد اقتصادی از رکود است.

شاخص وارد شده است که توسط شرکت تحقیقاتی IHS Markit نشان می دهد که بزرگترین ضربه را به بخش خدمات خاص گردشگری و رستوران ها. شرکت در این بخش شد برش شغل در سریع ترین سرعت از سال 2009.

کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit می گوید: این بررسی نشان می دهد سه ماهه انقباض اقتصادی 2 درصد و یا بیش از 8 درصد سالانه در نظر هر چند که پیش بینی شده است که به احتمال زیاد به بدتر.

“احساسات کسب و کار در مورد سال پیش رو به سقوط به تاریکی محزون ؟ gloomiest ثبت شده نشان می دهد سیاستگذاران تلاش تا به امروز نتوانسته اند به روشن و تیره تصویر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de