ما مصرف کنندگان در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در چگونه مارک های رسیدگی به کروناویروس بحران

بینش کلیدی:

  • برندها باید خود را برای اطمینان از coronavirus مربوط به پیام رسان واقعی و دلسوز.
  • شرکت کنندگان در نظرسنجی در حال حاضر طلبه نام تجاری واکنش به COVID-19 شیوع.

مردم انتظار جهانی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی چالش های مطرح شده توسط coronavirus بحران و همچنین به عنوان وجودی تهدیدات گسترده بیماری و بی سابقه ای در انزوا به پنجه با برندهای نه فقط دولت.

یک بررسی اخیر از 1000 نفر در 12 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و انگلستان و چین بر اعتماد به برند و COVID-19 همه گیر از سال 2020 Edelman اعتماد فشارسنج یافت که تقریبا به اتفاق آراء در سراسر جهان باور است که برندها باید یک نقش حیاتی در طول این مدت تلاش پس از بررسی 1000 نفر در 12 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و انگلستان و چین است.

با توجه به ادلمن مدیر عامل راجر Edelman, اگر شما همیشه در شک و تردید است که مارک های مهم, اطلاعات جدید از این پژوهش نشان می دهد “قدرت و ضرورت برندها و همچنین نیاز فوری به عمل می کنند.”

“علامت های تجاری است که در عمل علاقه خود را به کارکنان و ذینفعان و جامعه را تقویت تخصص خود رهبری و اعتماد و مراتب تقویت پیوند آنها با مصرف کنندگان” ادلمن در بیانیه ای گفت.

برندها نیاز به گام تا در نور COVID-19

حدود 1 در 3 پاسخ دهندگان از کل 12-مطالعه بازار باید مورد مارک های که عمل مناسب در پاسخ به همه گیر و اجتماعی و چالش های آن مطرح در سراسر جهان است.

بیست و هفت درصد از شرکت کنندگان از ایالات متحده تایید کرد که آنها در حال حاضر reproved برندها که آنها معتقد بودند عمل در قضاوت ضعیف.

نزدیک به نه در 10 پاسخ دهندگان از مطالعه جهانی احساس می کنید که برندها نه تنها باید به مقابله با مبارزات اجتماعی در نور از شیوع کروناویروس اما همچنین بر این اساس عمل برای حفاظت از امنیت مالی خود را به کارکنان و تامین کنندگان. در آمریکا 44 درصد از شرکت کنندگان نشان داد که برندها باید همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت از کارگران و فروشندگان—حتی اگر آن را به معنی رنج و زیان های پولی—به منظور کسب یا حفظ اعتماد خود را به عنوان مصرف کنندگان است.

علامت های تجاری باید برای استفاده از نفوذ خود به آموزش و همدردی

با توجه به ادلمن مدیر عامل شرکت ایالات متحده بازار بالا است در سیاسی کردن و کم در رسانه ها اعتماد به این معنی که مارک در حال انتظار برای پر کردن این شکاف اطلاعاتی و در یک نقش جدید به عنوان منابع خبری قابل اعتماد.

در واقع 34 درصد از ایالات متحده بررسی پاسخ دهندگان نشان داد که برندها باید نگه داشتن مردم آگاه درباره ویروس ها و پیشرفت های ساخته شده در مبارزه با آن به منظور کسب یا حفظ اعتماد خود را. به طور مشابه 33 درصد از پاسخ دهندگان ایالات متحده توافق کردند که برندها باید در خدمت به عنوان مربیان و مردم ارائه اطلاعات حیاتی در مورد ویروس و چگونه برای محافظت از خود از آن به منظور کسب یا حفظ اعتماد خود را.

بررسی پاسخ دهندگان نیز می خواهید برندها به استفاده از رسانه های سنتی مانند تلویزیون و رادیو و یا روزنامه ها, ایمیل و نام تجاری وب سایت برای برقراری ارتباط به روز رسانی.

اعتماد و تمایل به خرید در خط

تاثیر این بیماری همه گیر در حال حاضر با داشتن اعتماد مصرف کننده و تمایل به خرید محصولات از گفت: اعتماد برندها با توجه به مطالعه است.

بیست و نه درصد از ایالات متحده بررسی پاسخ دهندگان در حال حاضر شروع به استفاده از یک نام تجاری جدید به دلیل نوآورانه و یا دلسوز راه آنها را در پاسخ به COVID-19 برجسته تاثیر مطلوب تجاری در واکنش به این بیماری همه گیر داشته اند در تصمیم گیری و خریدار وفاداری.

شصت و یک درصد از ایالات متحده بررسی پاسخ دهندگان معتقدند که چگونه به خوبی یک نام تجاری در پاسخ به این بحران تاثیر بسیار زیادی در احتمال خود را برای خرید که با نام تجاری در آینده است. 65 درصد از شرکت کنندگان جهانی از کل 12-مطالعه بازار با آن موافقت کرد.

پنجاه و پنج درصد از پاسخ دهندگان ایالات متحده نشان داد که در این زمان آنها در حال تبدیل به مارک آنها احساس آنها کاملا می تواند اعتماد بیشتر است.

شصت و نه درصد از پاسخ دهندگان ایالات متحده گفت که در آینده آنها را کاملا را انتخاب کنید نه مارک آنها را با قرار دادن سود قبل از مردم در طول بیماری همه گیر. مخاطرات بالا هستند و با توجه به نتایج بررسی اعتماد خواهد بود برای همیشه از دست داده اگر مارک رسیدگی نیست COVID-19 مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>