ما اضافه شده 273K شغل در ماه فوریه — قبل از ویروس تشدید

واشنگتن — استخدام در ایالات متحده شروع به پریدن کرد در ماه فوریه به عنوان کارفرمایان اضافه شده 273,000 شغل شواهدی وجود دارد که اقتصاد قوی در شکل قبل از coronavirus شروع به رفت و برگشت از طریق این کشور است.

وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 3.5 درصد در ماه گذشته مطابق 50 سال اخیر را از 3.6 درصد در ماه ژانویه است.

ماهانه کار دست آوردن می آید از یک نظرسنجی از اشتغال در هفته دوم فوریه برمیگردد شیوع ویروسی. تا کنون چند وجود دارد نشانه هایی که بازار کار شده است این بیماری مبتلا شده اما اکثر اقتصاددانان انتظار استخدام به کاهش سرعت در ماه های آینده.

رشد دستمزد کاهش می یابد و کمی

دستمزد رشد کمی در ماه فوریه افزایش 3 ٪ در مقایسه با سال قبل از آن از یک 3.1% در سال بیش از سال به طور متوسط در ماه ژانویه است. حقوق شده اند در 3 ٪ در سرعت و یا بالاتر برای بیش از یک سال و نیم اما باید آهسته پس از رسیدن به 3.5 درصد در تابستان گذشته.

دولت در روز جمعه نیز به روز رسانی برآورد خود از رشد اشتغال در ماه دسامبر و ژانویه با یک ترکیب 85,000 بیش از آن قبلا گزارش شده است. بیش از سه ماه گذشته کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده 243,000 مشاغل — بهترین سه ماهه سرعت از سپتامبر 2016.

خیلی آب و هوای گرم در ماه فوریه به احتمال زیاد افزایش استخدام در صنعت ساخت و ساز که اضافه شده 42,000 شغل و هتل ها و رستوران ها که رشدی نزدیک به 50 ، 000.

تولید اضافه شده 15,000 که احتمالا نمی خواهد تکرار شود در ماه های آینده به دلیل زنجیره تامین اختلال در چین است. ماه گذشته در مجموع شامل 7,000 موقت سرشماری شغل برای کمک به کامپایل 2020 تعداد.

اگر کارفرمایان بودند شروع به کاهش مشاغل به عنوان یک نتیجه از این ویروس می تواند به طور قابل توجهی تشدید آسیب های اقتصادی. به همین دلیل طیف وسیعی از بازار کار barometers ارائه خواهد شد برخی از حیاتی ترین سیگنال های در مورد چگونه اقتصاد رشد کرده این ویروس تاثیر است.

گسترده اخراج می توانید تبدیل slowdowns فقط در یک یا دو بخش صنعت مسافرت می گویند و یا ساخت و تولید — به مقاصدشان رکود برای اقتصاد به طور کلی. زمانی که کارگران از دست دادن شغل و پرداخت آنها به طور معمول کاهش هزینه های. دوستان و بستگان خود را که هنوز شاغل رشد اضطراب در مورد شغل خود و با احتیاط از صرف آزادانه یک چرخه است که می تواند باعث بیشتر کاهش شغل.

تا زمانی که ماهانه سود کار خود را باقی می ماند در بالای 100,000 یا به طوری که نرخ بیکاری باید پایین ماندن و اقتصاد ممکن است قادر به جلوگیری از یک رکود اقتصادی است. اگر ماهانه سرعت به نزول به زیر این سطح برای یک دوره پایدار, افزایش بیکاری خواهد به احتمال زیاد افزایش یابد.

ثابت قبل از وقوع

قبل از شیوع ویروسی زده چین, بستن کارخانجات و باعث کمبود قطعات و محصولات نهایی برای ایالات متحده تولید کنندگان و خرده فروشان اقتصاد بود و در حال گسترش در یک سرعت ثابت. رشد سالانه 2.1 درصد در سه ماه آخر سال سال گذشته است.

در سال 2019 کارفرمایان اضافه مشاغل در سرعت حدود 175,000 یک ماه کمتر از در سال 2018 اما به اندازه کافی برای جذب کارگران جدید و کاهش نرخ بیکاری در طول زمان است.

یک وانت در فروش مسکن حمایت کرده است رشد فوق العاده کم نرخ وام مسکن کمک به خریداران بیشتر استطاعت خرید. و هزینه های مصرف کننده سوخت جامد پرداخت افزایش است برداشته آنلاین و خرده فروشان و رستوران ها و اقتصاد گسترده تر.

این timeliest سنج از اخراج توسط دولت هفتگی گزارش برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری. افرادی که بیکار هستند واجد شرایط برای کمک. آخرین اطلاعات صادر شده پنج شنبه بود و اطمینان بخش است: آن را نشان داد که تعداد زیادی از مردم به دنبال مزایای بیکاری کاهش یافته 3000 به 216,000 در هفته است که به پایان رسید Feb. 29. این است که تقریبا همان است که به طور متوسط در طول ماه گذشته و یک سطح بسیار پایین بوده است.

بازار کار انعطاف پذیر به نظر می رسد در حال حاضر با توجه به چندین ابزار اندازه گیری. مشاغل وب سایت در واقع داده ها نشان می دهد که شرکت ها هنوز به قطع خود کار ارسال مدارک و شواهد که آنها هنوز هم حاضر به استخدام.

و در چهارشنبه و دستمزد پردازنده ADP گفت: شرکت های اضافه شده سالم 183,000 شغل در ماه فوریه است. این رقم به احتمال زیاد افزایش داد هر چند با خیلی آب و هوای گرم است که موجب استخدام در ساخت و ساز و یک دسته که عمدتا شامل رستوران ها و هتل ها.

باید coronavirus نگرانی شروع به کاهش مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس گسترده تر عقب نشینی در هزینه و استخدام پس از آن می تواند تضعیف اقتصاد است.

تا آنجا که شواهد مخلوط است. یک ضریب اطمینان مصرف کننده در نظرسنجی با نظرسنجی شرکت تحقیقاتی صبح مشورت در حال حاضر نشان داده شده پاک کردن کاهش می یابد. اما یک جداگانه بررسی کسب و کارهای کوچک توسط ملی فدراسیون برای کسب و کار مستقل نشان داد که حدود یک پنجم از شرکت های کوچک در ماه فوریه برنامه ریزی شده برای اضافه کردن شغل بدون تغییر از ماه قبل است.

یک نظرسنجی از بانک فدرال مخابرات کسب و کار منتشر شد یکشنبه, شناخته شده به عنوان بژ کتاب یافت می شود که نیمی از این بانک 12 ولسوالی بودند گزارش عواقب ناشی از کوروناویروس. به فدرال رزرو فیلادلفیا گزارش کمتر از گروه های گردشگری از چین و گفت: بسیاری از شهر آسیایی, رستوران ها و مغازه ها گزارش شده بود کاهش ترافیک پا به دلیل ترس های بی اساس بیش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im