نگران کننده نقطه از ایرلند نکات مهم در افزایش خشونت خانگی در طول قرنطینه

این یک آشنا صحنه به هر کس تحت stay-at-home سفارشات: یک جفت از دوستان ابتلا به یک تماس FaceTime با یک اتاق نشیمن به عنوان پس زمینه. اما این صحنه به سرعت سياه به عنوان کلید ها شنیده می شود و یکی از زنان در تماس جهش در ترس قبل از بازجویی توسط او شریک کنترل تا زمانی که او می شکند و اشک می ریخت.

زمان واقعی تصویری ایجاد شده توسط ایرلند TBWA\دوبلین برای کمک به تبلیغ گروه عدالت و برابری جدید #StillHere کمپین است که ارائه می دهد منابع به افرادی که دچار خشونت خانگی در طول بیماری همه گیر. 30 نقطه دوم اجرا خواهد شد و در ایرلندی تلویزیون و راه اندازی در سراسر کانال های اجتماعی در روز پنج شنبه.

توجه: این فیلم می تواند نگران کننده برای برخی از بینندگان به خصوص بازماندگان شریک صمیمی خشونت و سوء استفاده.

TBWA\دوبلین ایرلند و وزارت عدالت و برابری

“در زمانی که همه ما خواسته شده است به ماندن در خانه من بسیار آگاه است که برای قربانیان داخلی و یا سوء استفاده جنسی صفحه اصلی می تواند هر چیزی اما یک جای امن” گفت: ایرلند وزیر برای عدالت و برابری چارلی فلاناگان, در بیانیه ای.

علاوه بر این ویدئو TBWA\دوبلین همچنین ایجاد دو تبلیغات رادیو برای #StillHere توسعه مبارزات انتخاباتی. یکی از لکه های رادیویی ویژگی های یک زن در تلاش برای فرار از او سو استفاده کننده و سایر ویژگی های یک مرد قربانی خشونت خانگی.

“این مسئله ای است که نگران ما یک بار COVID-19 بحران در مجموعه. آمار از سراسر جهان تایید کرد که بروز خشونت خانگی رو به افزایش است, بنابراین ما می خواستیم برای پاسخ گفت:” ایوان Caplice کسب و کار مدیر در TBWA\دوبلین. “ما احساس می کنیم ممتاز شده اند درگیر در این مبارزه با گروه عدالت و برابری در این پیام پشتیبانی به کسانی که به آن نیاز دارید.”

با توجه به سرپناه در محل سفارشات داخلی و سوء استفاده فزاینده در سراسر جهان است. با توجه به May. 6 گزارش سازمان ملل متحد خواستار به خشونت کمک کرده اند سه برابر شده در چین و دو برابر در مالزی و لبنان. در استرالیا جستجوهای گوگل برای خشونت خانگی کمک در بالاترین رای دیده می شود در پنج سال. در یک ویدیو ارسال شده به توییتر در اوایل این ماه دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام “آتش بس” در شریک صمیمی سوء استفاده از زنان و دختران در خانه های خود.

در ایالات متحده ادارات پلیس در سراسر این کشور گزارش شده را افزایش می دهد تا 22 درصد در خشونت تماس وی از سوی مامورین حمله و باتری. ائتلاف ملی در برابر خشونت خانگی در چهار شنبه اعلام کرد نامه ای به کنگره درخواست برای افزایش بودجه برای برنامه های که در خدمت بازماندگان.

با توجه به ملی خشونت خانگی خط coronavirus قرنطینه ارائه راه منحصر به فرد است که معتادان را دستکاری و کنترل شرکای. کسانی که ممکن است شامل خودداری ایمنی لوازم گمراه همکاران در مورد این بیماری همه گیر به منظور ایجاد ترس استفاده از ویروس برای منزوی کردن همکاران از فرزندان خود و تاکتیک های دیگر. علاوه بر این محدودیت در سفر می تواند منجر به برخی از قربانیان سوء استفاده های داخلی به احساس می کنید که آنها هیچ جایی برای رفتن.

TBWA\دوبلین ecd Des Creedon گفت: حتی تولید نقطه در قرنطینه بود و چالش برانگیز با توجه به محدودیت; آژانس بازیگران, دو بازیگر که در حال حاضر با هم زندگی می کنند در تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. “امیدوارم آن را یک کمپین است که تضمین می کند که اگر مردم در این شرایط داخلی آنها می دانند که وجود دارد کمک و پشتیبانی در دسترس به آنها و خانواده” Creedon گفت.

اگر شما در حال تجربه سوء استفاده در خانه تماس ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799-7233 و یا بازدید Thehotline.org چت آنلاین به زبان انگلیسی یا اسپانیایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>