UNR می خواهد دانشجویان را از خوابگاه توسط چهار شنبه

یک هفته پیش 19 ساله جسیکا کوهن آورده لپ تاپ خود را هنگامی که او پرواز خانه به لاس وگاس برای شکستن بهار اما در سمت چپ پشت دیگر وسایل در خوابگاه خود را در دانشگاه نوادا در رنو.

در حال حاضر کوهن کمتر از یک هفته به بازگشت و جمع آوری مسائل خود را. و او نه تنها یکی است.

این دانشگاه روز پنجشنبه گفت که اکثر دانش آموزانی که در پردیس زندگی باید حرکت 5 p. m. روز شنبه در سفارش به پیروی از دستورات از بالا دولت و مقامات آموزش و پرورش به عنوان نگرانی های بیش از coronavirus همه گیر در ادامه به roil تقریبا در هر جنبه از زندگی روزمره است.

این دانشجوی سال اول مادر, Las Vegas, پرستار مدرسه لری کوهن گفت: او را درک حفاظت از سلامت عمومی است. اما او نیز سوال که آیا سریع سفارش ناخواسته شود اختلاط بین مردم در طول یک دوره زمانی که مقامات بهداشتی اصرار اجتناب از جمعیت به خطر گسترش ویروس.

“این یک دستور العمل برای همه, برای, فاجعه,” او گفت:. “این یک زمان برای داشتن بچه ها کسی رانندگی در سراسر کشور و همگرا در اعداد بزرگ به مسائل خود را.”

وجود دارد 3,100 دانشجویانی که در پردیس زندگی در طول پاییز و بهار ترم با توجه به دانشگاه ، هنوز معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها محلی از منطقه و خارج از دولت است.

“این تصمیم به این مرحله نمی شد به آرامی” UNR در بیانیه ای گفت. “این است که در بهترین بهداشت و ایمنی منافع ما جمعیت دانشجویی است که ما می پرسند که این انجام شده است با دقت و در اسرع وقت.”

در یک ایمیل سهشنبه هشدار به دانش آموزان آسیب دیده از بخشنامه UNR مدیر اجرایی مسکونی زندگی و مسکن و خدمات ناهارخوری دین کندی گفت: این دانشگاه راه اندازی کرده بود با اقدامات ایمنی و سلامت داشته باشید.

به طور خاص هر دانش آموز بود به ثبت نام برای چک کردن تاریخ و زمان بین جمعه و شنبه, خاص به خود را در سالن محل اقامت.

“از آنجا که سلامتی شما میباشد, این انتصاب بار طراحی شده اند برای اطمینان اجتماعی فاصله به عنوان دانش آموزان در حال چک کردن” ایمیل گفت. “ما توصیه های زیر را برای اجتناب از موقعیت های که در آن بیش از حد بسیاری از مردم در همان فضا و در همان زمان.”

در آن بیانیه دانشگاه گفت: آن متعهد شد اجازه می دهد به کسانی که بدون گزینه های دیگر مانند بین المللی و یا بی خانمان, اقامت از طریق پایان ترم May 13. همچنین گفت: این امر در نظر قفل اتاق از دیگران که نمی توان بازگشت و کار کردن یک زمان مناسب تر برای آنها را به اتمام.

جسیکا کوهن برآورد وجود دارد بین 500 تا 600 دانش آموز در ساختمان. وجود دارد حتی بیشتر دانش آموزان در گرگ برج موقت اقامت در سیرک سیرک هتل-کازینو راه اندازی در سال گذشته پس از یک دیگ بخار انفجار تخریب بخشهایی از دو ساختمان دانشگاه و آواره از 1300 دانش آموزان است.

او گفت که او امضا برای دریافت وسایل خود را تمیز کردن خوابگاه و اطمینان حاصل شود آن خالی با 1 بعد از ظهر یکشنبه.

طرح او اضافه شده است به ترک در روز شنبه.

UNLV که ارائه کرده است برای سرشکن کردن اتاق و هزینه های شبانه روزی نیز مورد نیاز بسیاری از دانش آموزان خود را با دیگر گزینه های مسکن برای حرکت دادن به آنها تا 5 بعد از ظهر شنبه. UNR گفت: این امر جزئی ارائه وعده غذایی-طرح-فقط بازپرداخت.

هر دو دانشگاه را در مجموعه ای برای شروع آنلاین-تنها آموزش در روز دوشنبه در پی coronavirus بحران است.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im