بی سابقه عدم قطعیت: چگونه Coronavirus اخلال جهانی صنعت تبلیغات

جهانی صنعت تبلیغات است که هیچ غریبه ای به اختلال و آشفتگی. سازمان ها و شرکت های رسانه ای را تحمل کرده اند همه چیز را از بلایای طبیعی به دولت سرنگون اما این حالات به ندرت نشت فراتر از مرزهای ملی.

از زمان شیوع COVID-19 اما متفاوت است. بین گسترده محدودیت های مسافرتی و متراکم ابر عدم قطعیت جهانی تبلیغات دستگاه کاهش به خزیدن در برخی از راه و به سرعت در حال pivoting در دیگران است.

برخی از گوشه های این صنعت در حال حاضر ساخته شده است گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19. چندین مراسم لغو شده است و اگر چه جنوب غربی است که در حال حرکت رو به جلو, تعداد علامت های تجاری عمده ای کشیده اند از این جشنواره است. در کنار رنج می برند خواهد بود که تبلیغات در تولید صنعت—جهان حکومت با مهلت های تنگ و انعطاف ناپذیر بودجه و بدون درز سفر—به عنوان برنامه های در حال پرتاب به درهم و برهمی است. و اکثر شرکت های هلدینگ در حال مادر که مایل نیست به روح سرمایه گذاران.

از سوی دیگر تلویزیون مدیران و سازمان های رسانه ای در حال barreling پیش رو که تلویزیون تبلیغ بازار همچنان قوی باقی خواهد ماند بینی که مخاطبان می تواند به رشد به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند.

آنچه روشن است این مقیاس اختلال دارای پتانسیل برای تبدیل این صنعت مجبور برندها و سازمان ها برای انطباق و در نظر گرفتن گزینه های مانند اجازه دادن به کارکنان کار از راه دور با استفاده از منابع محلی است که نیازی به مسافرت های بین المللی و ایجاد مجازی حوادث است که بیش از فقط مرده videoconferences.

می تواند این دوره از قطعیت علامت گذاری به عنوان یک نقطه عطف است که بازاریابان و تبلیغ کنندگان را به عقب نگاه در یک لحظه از تلاطم و تحول? Adweek صحبت با رهبران مورد چگونه ویروس را بر چهار بخش کلیدی از صنعت: آگهی صرف بازاریابی تجربی, سازمان و شرکت های تولید.

تلویزیون می تواند همچنان به رشد

نشانه های اولیه که به طور کلی هزینه تبلیغات می تواند حداقل به طور موقت رسید اما تلویزیون در واقع می تواند به نفع از مردم ماندن در خانه تنظیم به اخبار و جریان های برنامه نویسی.

Publicis Groupe را اوج این هفته گفت: این امر کاهش آن در ماه دسامبر پیش بینی 4.3% افزایش جهانی هزینه تبلیغات در این سال با توجه به کروناویروس با توجه به وال استریت ژورنال. همچنین در این هفته نیویورک تایمز مدیر عامل مارک تامپسون گفت: “بار “است که شاهد رکود در داخلی و بین المللی تبلیغات رزرو که ما آن را مرتبط با عدم اطمینان و اضطراب در مورد ویروس” است و ناشر در حال حاضر انتظار دارد در سه ماهه اول دیجیتال درآمد حاصل از تبلیغات به کاهش 10 ٪ است.

در ضمن اجماع از تلویزیون آگهی فروش حرفه ای Adweek تماس گرفته شد و ترکیبی از خوشبینی سوخت با اعتقاد به این که یک رتبه افزایش بین 2020 انتخابات و coronavirus پوشش باید ترجمه برای افزایش درآمد تبلیغ—و “خیلی زود به بگویید.”

در قدرت 2020 چرخه انتخابات و بازی های المپیک تابستانی, ایالات متحده خطی و دیجیتال درآمد تبلیغ شده بود پیش بینی شده برای رشد 6.6% در این سال به حدود 238 میلیارد دلار با توجه به مگنا های اخیر جهانی تبلیغ هوا.

و در حالی که coronavirus نگرانی در حال حاضر طرح میتوانست به برخی از اوایل صف مقابل حوادث خریداران و تلویزیون آگهی-فروش execs بگویید Adweek آن هنوز تحت تاثیر هر کسب و کار در پراکندگی بازار است که قوی این تلویزیون در فصل گذشته از سفر دسته پوسته پوسته شدن آن اقدام به خرید.

این صنعت به طور سنتی می بیند رتبه بندی خوشه هنگامی که رویدادهای مهم مانند بد آب و نگه داشتن مردم در داخل خانه برای مدت طولانی, اما آن می تواند کمتر قابل توجه در حال حاضر به عنوان مشاهده تلویزیون تبدیل شده است به طوری تکه تکه. “من فکر می کنم ما را ببینید افزایش زمان صرف شده با ویدیو, اما آن اتفاق می افتد در سراسر زندگی با تاخیر VOD و جریان بنابراین تاثیر خواهد بود دشوار است برای اندازه گیری صرفا توسط Nielsen ratings” گفت: David Campanelli co-chief investment officer, افق رسانه است.

هنوز “هر وقت مردم در خانه وجود دارد شانس خود تصویری مصرف برای رفتن گفت: Steve Naylor یک مدیر پژوهش در Parks Associates یک شرکت که متخصص در سرگرمی ها و خدمات محتوا. “پس در راه, آن را در واقع می تواند به افزایش بینندگان اعداد برای بسیاری از این شرکت ها بسیاری از این ویدئو بر روی تقاضا خدمات و یا حتی خدمات مانند Xumo یا پلوتون است که قرض خود را به طور مداوم بازی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im