UNLV زنان باید بیشتر به یاد بگیرند که پس از شورشی ساحل

تاریخ سامانتا فولر ء UNLV زنان گلف با یک ششم-در پایان شورشی ساحل دعوتی بازی در خانه تیم دوره, اسپانیایی دنباله دار در روز دوشنبه و سه شنبه. به طور کلی شورشیان نهم به پایان رسید.

این مسابقات به میزبانی مشترک توسط UNLV و ساحل طولانی دولت و اولین بهار رقابت برای شورشیان. سوم-رتبه جنوب کالیفرنیا برنده 22 سکته مغزی بیش از فرزنو امور خارجه. USC است گابریلا Ruffels و Allisen a. j. dean اول به پایان رسید و دوم شد.

در ماه اکتبر شورشیان برنده لاس وگاس دانشگاهی مرحله نهایی مسابقات در بولدر نهر و دانشجوی سال اول النا Saksa برنده او اولین فردی عنوان شده است. Saksa به پایان رسید 39th در شورشی ساحل در حالی که مراتع بالا محصول و شورشیان دوم ورونیکا Joels به پایان رسید 28th.

“من بسیار هیجان زده برای سامی به بیرون می آیند و شروع بهار قوی” UNLV مربی امی بوش-Herzer گفت. “به عنوان یک تیم ما به پایان رسید سقوط در یک یادداشت بالا اما پس از پایان این ما باید برخی چیزها را یاد بگیرند و این چیزی است که هیجان انگیز در مورد مربیگری; آموزش این ورزشکاران جوان.”

Annick Haczkiewicz یک Palo Verde محصول و بریگهام یانگ دوم به پایان رسید 10. شکارچی سر یک Bishop Gorman محصول و ساحل طولانی دولت دوم به پایان رسید 41.

رایت وگاس میراث

گلف جهان Hall of Famer میکی رایت 85 درگذشت دوشنبه. او برنده 82 تور LPGA حوادث و 13 رشته از جمله کشش از 44 برنده از 1961-64. دو نفر از کسانی که پیروزی آمد و در سال 1961 و 1963 LPGA قهرمانی بود که در این حالت تخیلی باشگاه های کشور در حال حاضر در لاس وگاس ملی.

“آوردن LPGA قهرمانی — عمده — به لاس وگاس بود که کودتا به خصوص در آن روز” لاس وگاس و استارداست course توسعه دهنده اروین Molasky گفت: چند سال پیش. “این یکی دیگر از کودتا به یک بانوی مانند میکی رایت پیروزی که اولین دوره از مسابقات است.

“او بهترین بازیکن و به حال شده است در اطراف برای سال های بسیاری است. من با او در pro-am و او فقط به من گفت که چگونه فوق العاده این رویداد و دوره شد. او خوشحالم که در اینجا و همه خانمها عاشق لاس وگاس است.”

او بازنشسته از رقابت در سال 1969 زمانی که او بود 34. هیچ گفتن که چگونه بسیاری از بار او می تواند برنده.

رایت برنده LPGA قهرمانی و آمریکا زنان باز در سال 1959. آغاز شد که هفت سال کشش که در آن او موفق به کسب 59 بار و 12 رشته. او موفق به کسب حداقل 10 بار در سال به مدت چهار سال متوالی و او هنوز هم دارای تور LPGA رکورد 13 برد در یک فصل.

“در زمان خود به دلیل زیاد مهارت او LPGA بسیاری از تجلیل از مردان در بازی” رنکین گفت: دوشنبه شب از خانه اش در تگزاس است. “این اتفاق می افتد خیلی بیشتر از امروز. در آن زمان که آن اتفاق نمی افتد. همه در همه ، در میکی من فکر می کنم مردان دیدم چیز دیگری است. که واقعا خوب بود برای ما.”

Korny شورشیان

تیلور مونتگمری و جان Oda ایستاده 14 و 15 به ترتیب در Korn تور کشتی لیست پول در این مرحله اولیه در این فصل است. بالا 25 در فصل آخر (30 اوت) پیش برای PGA Tour.

مونتگمری بسته با 64 روز یکشنبه به پایان دوم در LECOM Suncoast کلاسیک در لیکوود تگزاس فلوریدا. Montgomery, چند قهرمان اصلی سری از قرار دادن وقایع در لاس وگاس رتبه پنجم در قرار دادن 17 در فاصله رانندگی (312 متری) و 18 در نمره متوسط (69.72) در این سفر است.

اسکات بزرگ

سابق UNLV گلف باز Adam Scott برنده پیدایش دعوتی در Riviera در لس آنجلس در روز یکشنبه. آن 14 PGA Tour پیروزی. در 20 سال گذشته تنها اسکات, تایگر وودز, Rory McIlroy و Ernie Els باید حداقل 10 برنده در هر دو تور اروپا و تور PGA.

تاریخ و ستاره, در دوره

2019 جنوب نوادا Junior Golf Association بازیکن سال شد رودخانه مشترک دختران 12-14; ناتالی چئونگ دختران 15-18; Bradley Bourn, پسر 12-14; و جکسون Parrish, پسر 15-18.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش. گلف نوت بوک به نظر می رسد روزهای چهارشنبه. نویسنده مستقل برایان kayle jo dyer دو زمان نویسنده است که تحت پوشش گلف در لاس وگاس برای بیش از دو دهه است. او را می توان در رسید [email protected] یا @LVGolfInsider.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>