UNLV ‘طول می کشد برخی از خطرات’ با آنلاین سری

UNLV دانشکده هنرهای زیبا دین نانسی Uscher می پرسد “چه می تواند ما را برای خدمت به جامعه در حال حاضر ؟ چگونه می تواند ما را حتی بیشتر نظر شخصی در یک گالری و یا سالن کنسرت?”

UNLV پاسخ جدید UNLV هنر در سراسر جهان (تحت هشتگ #UNLVArtsWorldWide) پروژه است که برای اولین بار در 6 p. m. روز شنبه در مرکز دانشکده هنرهای زیبا صفحه یوتیوب. پروژه پست های هفتگی هر دوشنبه با هر قسمت با تمرکز بر یک منطقه مختلف از مدرسه در محدوده کار می کنند. لوئیس Kavouras, رئیس مرکز رقص گروه است سری متصدی.

قسمت 1 ویژگی های Barrick موزه “یک نقاشی در یک روز نگه می دارد همه گیر دور” اجتماعی-نمایشگاه رسانه های. با نمایشگاه های متوقف شده در موزه مدرسه دعوت ارسالی در آن Instagram صفحه زندگی می کنند. لیست رشد کرده است به اندازه کافی به نوبه خود آن را به یک فروشگاه.

Uscher می گوید از پروژه “در آن در حال تحول است. آن را غیر رسمی. ما نگاهی به برخی از خطرات. این شانس ما واقعا به تجربه و کشف کردن آنچه که وسیع ترین طیف وسیعی از تجارب ما می توانید به اشتراک بگذارید.

او می افزاید: “آنچه ما اعضای هیات علمی و کارکنان را هر روز – به عنوان معلمان, محققان, اجرا, معماری, هنر, سازان, سازندگان حیاتی برای سلامت و رفاه جامعه ما است.”

این پروژه باز است-به پایان رسید. هنر بی حد و حصر است.

کسانی که تاریخ

پتانسیل مهمانان هتل و مشتاق سرگرمی طرفداران باید درک انعطاف پذیری دوباره باز تاریخ ارسال شده در لاس وگاس تفریحی وب سایت. به طور کلی ما دیده ایم وگاس هتل-کازینو ارائه رزرو اتاق آغاز آوریل 1 با نشان می دهد باز ژوئن 1.

اما تحصیل کرده باشد هنگام بررسی تقویم. انتظار می رود در این تاریخ به تنظیم مجدد با توجه به اجتماعی-فاصله بخشنامه از دفتر والی و مانند مراقبت های بهداشتی سازمان به عنوان مرکز کنترل بیماری. و می دانم که monthlong تاخیر بین اتاق رزرو و سرگرمی در فروش خرما است و نشانه ای را نشان می دهد باز خواهد شد تنها پس از مهمانان را اشغال هتل برای چند هفته. انتظار بسیار اندازه گیری فرآیند و یک مایع خط زمان.

هیچ پنجه

متاسفانه “ببر پادشاه و من” منتشر شد یکشنبه در Netflix glosses بیش از جف و لورن لاو مشکلات قانونی و غلط تلاش برای کار های عجیب و غریب حیوانات, جاذبه های لاس وگاس. من امیدوار بودم برای برخی از آتش مشتعل توسط میزبان Joel McHale در این موضوع ،

در عوض, Jeff Lowe گفت: او نا امید شده بود در چگونه او به تصویر کشیده شده در اصل “ببر پادشاه” سری. به عنوان او اظهار داشت: “آنها سعی کردند به sensationalize داستان کمی به آن تبه کار.” راست. آنها نمی نیاز به مشخص کردن یک شبه کیسه زن و شوهر استفاده می شود برای حمل و نقل خود توله ببر طریق نوار استراحتگاه بودند Louis Vuitton.

Dialogue د Donato

لاس وگاس مدیر موسیقی ارکستر فیلارمونیک Donato Cabrera اضافه کرده است “MusicWise — گفتگو در مورد فرهنگ و هنر” خود را در صف. Cabrera باز می شود در 1 بعد از ظهر شنبه در Facebook Live با مهمان ویژه اتریش-رومانیایی پیانیست ماریا Raduru.

حضور در همکاری با کالیفرنیا سمفونی در سان فرانسیسکو که Cabrera نیز انجام.

هر هفته Cabrera کشف خواهد شد مهمان خود را با سوابق و تأثیرات در حالی که های مورد علاقه اجرای برنامه و انتخاب سوالات از Facebook Live پیروان. آینده مهمان عبارتند از timpanist دیوید هربرت در آوریل 21; آهنگساز کاترین بالچ در آوریل 28; ویولونیست Alexi کنی بر مه 5; و ویولننواز گرهارد Marschner در مارس 12. همه این اتفاق می افتد در کبررا را صفحه فن — این یکی با رنگ آبی علامت تیک در کنار نام خود را.

او گرم آن را تا

ایتالیایی songstress Giada Valenti نشان می دهد او مهارت در Facebook Live ظاهر: او آواز می خواند و او نیز آشپز. در همان زمان است. این یک جادویی همگرایی.

Valenti که معمولا او باز می شود نشان می دهد که با “ما زندگی می کنند ؟ بله ؟ ” ارسال شده است در Facebook دوباره ساعت 2 بعد از ظهر شنبه (پخته شده ماکارونی با Ragu). و من به پیوستن به او در ساعت 2 بعد از ظهر پنج شنبه در Instagram زندگی می کنند نشان می دهد “Giada زندگی” که در آن او وعده کباب.

‘گیرانه’ قطره در

نه به خود, ترویج, اما من آن را انجام دهد به هر حال من Instagram زندگی می کنند نشان می دهد که از عرشه از اقامت من در مرکز شهر در یک بار بازی سرگرم کننده و نسبتا آموزنده است. پنج شنبه شب من unbilled مهمان بود کامرون هیوز “گیرانه” که آتش سوزی تا جمعیت در وگاس شوالیه طلایی بازی در T-موبایل آرنا.

هیوز ذکر شد که چگونه او می خواهم الهام گرفته شده و در زندگی با اواخر تری فاکس کانادا چند منظوره ورزشکار که در سال 1980 سوار بر صلیب کشور اجرا در سراسر کانادا با وجود داشتن پای او قطع شد. فاکس تحت پوشش بیش از 3300 کیلومتر در تلاش خود را.

من پیشنهاد هیوز که به عنوان یک ادای احترام ما باید آموزش راه دور اجرا کنید.

من پرسید: “آیا شما تا به حال اجرا ماراتن؟”

او گفت: “آره در لاس وگاس است.”

من پرسیدم “راک اند رول ماراتن؟”

“نه” او گفت:. “در T-موبایل آرنا در طول شوالیه بازی ها.”

احتمالا درست است.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>