UNLV بهار ورزشی ورزشکاران مقابله با از دست دادن فصل

UNLV را تیم تنیس مردان بود به بهترین خود را شروع و تا کنون با سابقه 13-1. بازیکنان فکر می کردند که در راه خود را برای تکمیل یک فصل ویژه.

سپس آن را تمام به پایان رسید که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث ورزشی در سراسر جهان شروع به خاموش کردن با کوه های غرب لغو تمام بهار مسابقات مارس 12.

“این یک فرصت برای دیدن چگونه زندگی ارزشمند می شود و چه قیمتی خواهد داشت” گفت: بازیکن تنیس کاربر کلیتون Alenik که رفت به اودیسه منشور مدرسه. “کل جهان تحت این مستند در حال حاضر و شما می دانید زمانی که آن را آخرین زمان شما قادر خواهید بود به بازی. بنابراین بازی مانند آن را خود گذشته است.”

Alenik و دیگر UNLV بهار ورزشکاران در همان مخمصه. آنها مجاز توسط غرب کوه به شرکت فرد در فعالیت های تیم اما هنوز هم انتظار می رود به ماندن در رقابتی شکل ادامه دارد در حالی که آموزش و پرورش خود را از طریق کلاس های آنلاین.

اخبار ورزشی بخش با استفاده از نرم افزار برای کمک به ورزشکاران خود را با ارائه آموزش های خاص دستورالعمل به عنوان کارگردان مختلف خود را به مربیان. این عادی است و هیچ کس نمی داند چقدر طول خواهد کشید.

فوق العاده نجومی برای سالمندان

NCAA رای دادند دوشنبه اجازه می دهد تا همه ورزشکاران از جمله سالمندان در این سال بهار تیم به اضافی فصل از واجد شرایط بودن و مدارس داده خواهد شد و انعطاف پذیری در مورد بورس تحصیلی محدودیت. بسیاری از, اگر نه بیشتر, UNLV سالمندان در بهار تیم های ورزشی برنامه ریزی برای بازگشت فصل آینده است.

مدارس باید این گزینه با استفاده از NCAA دانشجویی صندوق کمک به هزینه های اضافی در بورس های تحصیلی.

“بچه ها خارش آنها آماده برای رفتن گفت:” junior بازیکن بیس بال جک-توماس مقاله ها و خطابه که رفت به پایه دبیرستان. “آنها می خواهند برای دیدن چقدر خوب ما می تواند اگر در زمان ما همه redshirts و ما مجروح و پرتاب آنها را به یک فهرست در سال آینده.”

پارچ رایان مک دونالد که بازی کرده است و در دو سال به دلیل یک بازوی آسیب دیدگی یک بازیکن که نمی خواهد به عقب. او را ترک خواهد کرد برای حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه جانز هاپکینز.

زنان تنیس سامانتا لی بود که 11-4 در زمان خاموش شدن, برنامه ای برای بازگشت. “من دوست دارم به,” او گفت:.

بهار مربیان نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه آنها ممکن است نیاز به جای سالمندان آنها انتظار نداشتند بازگشت.

“ما در مورد آن با ما سالمندان” سافتبال بانوان مربی Kristie روباه گفت. “آنها می خواهند به دوباره. … آن حساس چون ما رو به صبر کنید. وجود دارد مقدار زیادی از ناشناخته ها در حال حاضر. اما من آنها را می خواهید به بخشی از برنامه های ما در حال حرکت رو به جلو و آن را دشوار است برای آنها را به ادامه به آموزش است.”

سقوط ورزش می تواند نهفته

نگرانی بعدی برای UNLV های ورزشی بخش است که تاثیر بالقوه خاموش شدن می تواند در سقوط های ورزشی از جمله فوتبال است که تا به حال آن بهار, شیوه همه اما لغو شد.

مدیر ورزشی دزیره نی-فرانسوا گفت: سه احتمالات در نظر گرفته می شوند — اگر ویروس به گسترش اواسط ماه مه اگر آن طول می کشد به ماه ژوئن و اگر آن را همچنان به اوت هنگامی که این ورزش به طور معمول تمرین و سپس شروع فصل خود را.

“همه کارکنان ما با در نظر گرفتن این زمان به استراتژیک ارزیابی ما وظایف اصلی ما در حوزه چگونه ما بهتر است و ما چگونه تنظیم و محور” نی-فرانسوا گفت. “از آنجا که ما در حال رفتن به آماده شود.”

چه اتفاقی افتاد به بهار ورزش — و همچنین لغو مسابقات قهرمانی رویدادهای ورزش های زمستانی از جمله NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال — قرار داده است تاکید بر برنامه ریزی برای تمام امکانات.

این تهدید در حال رشد

هنگامی که کلمه شروع به گسترش یک بیماری در ووهان چین چند ورزشکاران متوجه شدم که چه نوع از اثر آن را در ایالات متحده به طور خاص در فصل.

لی است که از Shenyang در شمال چین پس از او تا به حال یک دسته در آنچه اتفاق می افتد در چین مرکزی شهر حدود 11 میلیون نفر است.

Shenyang “است که به عنوان بد نیست به عنوان ووهان. مردم به ماندن در خانه اما این وضعیت در حال بهتر شدن است. من فکر می کنم ما در حال انجام کار درست (در ایالات متحده).”

در آن زمان این ویروس شروع به گسترش UNLV بهار ورزش بودند عطفی در اجرای قوی.

زنان آهنگ تیم برنده غرب کوه داخل سالن قهرمانی. تیم سافتبال تا به حال موفق به کسب 19 از آن گذشته 21 بازی و 21-5 به تساوی دوم-بهترین شروع در مدرسه تاریخ است.

“ما درک می کنیم که آن را بزرگتر از ورزش در این نقطه است. آن را بزرگتر از خودمان” تاریخ و سافتبال بازیکن میا ترجو گفت. “سلامت و ایمنی ما به عنوان دانشجو-ورزشکاران و خانواده ما و دوستان و هر کس دیگری است و آنچه مهم است.”

حرکت رو به جلو

در حال حاضر تمام کسانی که درگیر در بهار ورزش در حال تلاش برای ایجاد یک وضعیت که در آن آنها هیچ کنترل.

مدرسه کار همچنان ادامه دارد. بنابراین آیا این آموزش هر چند فردی.

همه آنها را از دست ندهید که قادر به بازی. هیچ چیز وجود دارد برای پر کردن جای خالی.

“آن را کمی سخت تر برای بهار ورزش از آنجا که ما در حال قرار بود بازی” روباه گفت. “هنگامی که ما در حال راه اندازی این جلسات و ما در حال راه اندازی ما آموزش بسیاری از دختران نمی دانید که آنچه که آنها در حال آموزش است. بنابراین ما بودن واقعا حساس به واقعیت این است که واقعا هیجانی زمان است.”

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>