UNLV خلاصه: سافت بال تیم برنده دو سیمرغ مسابقات

میا ترجو آمار دو اجرا دو و یک خانه اجرا برای کمک به UNLV بالا St. joseph’s 5-3 و گراند کانیون 7-1 در لپس تا کلاسیک و سافتبال مسابقات جمعه در ققنوس.

شورشیان (18-5) محشور تنها چهار بازدید در برابر شاهین (3-8) اما به ثمر رساند سه ناخواسته اجرا می شود. Maddie اشمیت ضربه RBI سه گانه در اولین ورود و ترجو دو برجسته UNLV چهار-اجرای دوم.

سنت جوزف را به ثمر رساند همه از آن اجرا می شود در پنجمین روز دو اجرا تنها توسط کارلی Rybinski و RBI groundout توسط مولی Kapala.

Rybinski و اردن Hinkle هر رفت و 2–3 شاهین و Kapala تا به حال دو.

شورشیان استارت Briana برک (4-0) سه بار مجاز قابل اجرا بر روی هفت بازدید و هیچ پیاده روی و گل پنج بر پنج نوبت. چارلی Masterson بریده سوم صرفه جویی در این فصل با تبادل دو shutout نوبت با دو strikeouts.

اشلی استوکس (1-2) رفت و فاصله برای St. joseph’s اجازه می دهد پنج اجرا می شود, دو به دست آورده در چهار بازدید و سه راه می رود. او را زده ،

در برابر میزبان بزکوهی (4-16), UNLV استارت جنی Bressler (9-3) رفت و از راه دور اجازه می دهد یک اجرا در سه تک و دو پیاده روی و قابل توجه پنج.

دنیس Armendariz رفت 2-برای-4 با یک صفحه اصلی اجرا و به ثمر رساند و دو بار در فصل اولین بازی پس از بازگشت از مصدومیت و لورن Tycksen رفت 3-برای-3 با RBI برای شورشیان برگزار شد که یک 11-3 لبه در بازدید.

سامانتا Diaz تا به حال دو گل سه اجرا می شود و Jaclyn Candelas رفت 2-برای-3 با RBI برای UNLV.

بیس بال

در Wilson ورزشگاه Ryan خرگوش اجازه اجرا در پنج بازدید و گل شش بر هفت نوبت و اریک Bigani رفت 3-برای-4 با دو اجرا در دو شورشیان سه-اجرای اولین ورود به UNLV بریده یک 6-1 پیروزی بر سنت جان.

خرگوش (2-1) صادر شده و فقط یک پیاده روی در 103-زمین تلاش کردم و ستارگان رهایی از کانر جنگل و لری Quaney به عنوان شورشیان (4-10) پرداخته طوفان سرخ (3-7) پنجم خود را مستقیم از دست دادن.

جنگل زده از سه در یک, کامل, 11-گام هشتم باز یافته و Quaney اجازه ضربه در نهم.

جک-توماس خطابه رفت 3-برای-4 به ثمر رساند و دو بار. Austin Pfeifer و جیمز گمبل هر رفت و 2–4 با دو برای UNLV که برگزار شد 13-6 لبه در بازدید.

سنت جان استارت نیک Mondak (0-3) مجاز چهار اجرا می شود در 10 بازدید و هیچ پیاده روی و گل شش بر هفت نوبت.

جاستین Folz رفت 2-برای-4 و میچل Henshaw homered در ششم برای طوفان سرخ.

تنیس مردان

در Fertitta تنیس پیچیده اردن, Sauer, اریک Samuelsson و کلیتون Alenik هر برنده در تک و بخشی از یک دونفره پیروزی برای شورشیان (11-1) در پیروزی 6-1 بیش از Loyola Marymount (3-6).

Sauer سیم Austin Di Giulio 7-6 شکست 6-1 در شماره 3 تک و تیمی با الکس Kobelt برای 6-4 برنده بیش از Keenan مایو و Thien Nguyen در شماره 1 دو برابر است.

Samuelsson outlasted دیگو گدازه 6-3, 3-6, 6-3 در No. 2, تک آهنگ, Alenik صدر اتان Torlic 6-4, 6-2 در شماره 6 مجرد و Samuelsson و Alenik تیمی برای پیروزی 6-1 بیش از گدازه و Di Giulio در شماره 2 دو برابر است.

آنتون Ornberg شکست حداکثر قیصر 6-3, 2-6, 6-4 در شماره 5 آهنگ برای UNLV که برخورد شیرها چهارم خود را مستقیم از دست دادن.

مردان گلف

در شهر بولدر دانشجوی سال اول جورج لی شات 7-تحت-par 137 از طریق دو دور از Jackrabbit دعوتی و سوم شد و در 84 بازیکن میدان پنج سکته مغزی پشت سرعت-تنظیم داستین Hasley از دهان رابرتز. شورشیان در حال وارد نشده به عنوان یک تیم.

سه دیگر UNLV بازیکنان شرکت کننده تمام شد در top 20: دانشجوی سال اول Falko Hanisch بود پنجم در 4-تحت 140, دوم, دیوید Rauch گره خورده بود برای نهم در 142 و دانشجوی سال اول جک Kozlowski گره خورده بود برای 18 در 145.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de