UNLV خلاصه: سافت بال تیم دو قطره در روز افتتاحیه

ماریا Mazon تن به تن بدون hitter وظیفه با نه strikeouts به رهبری ایالت اورگان گذشته UNLV 1-0 در شورشی کیکآف کلاسیک و سافتبال مسابقات جمعه در Eller رسانه های ورزشگاه.

Mazon تا به حال نیمی از شش بازدید توسط Beavers (2-0) که غلبه چهار خطا است. تنها اجرا به ثمر رساند در برابر شورشیان استارت چارلی Masterson (0-1) بود ناخواسته.

در UNLV اولین بازی Jaymi مباشر و الکساندر homered منجر به کال ایالتی نورتریج (2-0) به 4-3 برنده. جاستین Federe آمار دو اجرا دو برای شورشیان (0-2) که همسان Matadors’ شش بازدید.

ایالت اورگان به ثمر رساند اجرای آن در ششم. Mazon آمار یک از تک شد و به جای خرج کردن دونده Karla کالدرون که به خانه آمد و پس از یک خطا توسط shortstop سامانتا دیاز و قربانی پرواز توسط مایا Rader.

Masterson زده از شش راه می رفت و بیش از هفت نوبت.

در برابر Cal State Northridge مباشر آمار دو اجرای هومر در اول که Federe پاسخ با دو اجرا در پایین زمین باز یافته.

Kira Cauley حال اجرا-به ثمر رساند bunt واحد دوم برای Matadors. الکساندر که به پایان رسید 2-برای-3 آمار انفرادی در پنجم قرار نورتریج تا 4-2.

میا ترجو homered پیشرو پایین هفتم.

Matadors استارت Kenedee Jamerson (1-0) مجاز سه اجرا می شود در شش بازدید و هیچ پیاده روی و بیرون زده چهار در هفت نوبت.

UNLV استارت جنی Bressler (0-1) داد تا چهار اجرا می شود, دو به دست آورده در شش بازدید و پیاده روی بیش از هفت نوبت. او را زده و هشت.

لورن Tycksen آمار leadoff سه گانه و گل در اولین و Trejo and Maddie اشمیت هر رفت و 2–3 برای شورشیان که مرتکب سه خطا در برابر نورتریج.

Lauryn بارکر به خود جلب کرد دو تا از سه پیاده روی UNLV coaxed از Mazon یک کاربر right-hander که پرتاب اول خود هیچ-hitter.

تنیس مردان

در Fertitta تنیس پیچیده اریک Samuelsson و آنتون Ornberg هر برنده در تک و بخشی از یک دونفره پیروزی به رهبری شورشیان (5-0) به یک پیروزی 4-0 بیش شمال آریزونا (2-3).

Samuelsson شکست Facundo Tumosa 6-4, 6-4 در شماره 2 مجرد و همکاری با کلیتون Alenik برای یک 6-3 پیروزی کریس استیل و الکس نخلستان در شماره 2 دو برابر است.

Ornberg سیم نخلستان 7-5 و 6-4 در شماره 4 تک و تیمی با جکسون Atherton برای 6-2 برنده بیش از یواخیم شافر و دانیل دیلون در شماره 3 دو برابر است.

همچنین برای UNLV, اردن, Sauer ضرب و شتم استیل 6-2, 6-0 در شماره 3 تک. الکس Kobelt (شماره 1) و Alenik (شماره 5) led تک آهنگ خود را منطبق زمانی که نتیجه مسجل شد.

تنیس زنان

در Fertitta تنیس پیچیده ایزومی Asano برنده در شماره 1 تک و تیمی با En-Pei هوانگ برای پیروزی در شماره 1 دونفره برای شورشیان (0-5) را 5-2 از دست دادن به آرکانزاس (4-2).

Asano led 2-1 در تک بازی که حریف Martina Zerulo مجبور شد به بازنشسته. Asano و هوانگ رتبه 13 در سراسر کشور ازطریق شماره 22-رتبه Tatum برنج و لورن تغییر 6-1.

UNLV دیگر پیروزی در آمد در شماره 6 تک آهنگ که در آن سامانتا لی outlasted لورا Rijkers 6-7, 7-5 و 1-0 (11-9).

تاتوم برنج سیم هوانگ 7-6, 6-2 در No. 2, تک آهنگ, جکی Carr صدر کانی Li 6-1, 6-1 در شماره 3 تک آهنگ تغییر را شکست داد Sam Smith 6-3, 6-3 در شماره 4 تک و کلی کلر ضرب و شتم اولیویا الیوت 6-3, 6-3 در شماره 5 تک.

Zerulo و Carr ضرب و شتم کانی لی اسمیت و 6-2 در شماره 2 دونفره و Rijkers و Thea برنج در صدر سامانتا لی و الیوت 7-6 (1) در شماره 3 دو برابر است.

دو و میدانی

در آلبوکرک N. M. Avi’Tal Wilson-Perteete قرار می گیرد اولین بار در 600 متر اجرا به رهبری شورشیان در اولین روز از دو روز جدید مکزیک دانشگاهی کلاسیک.

Wilson-Perteete به پایان رسید در 1 دقیقه 29.37 ثانیه است. الیسا Rovere پنجم شد (1:33.11) و اما Wahlenmaier نهم (1:35.53).

Jonon جوان قرار داده شده چهارم در پرش طول با 19 فوت 7 اینچ تلاش و Jartierra Grissom بود ششم و در پرش ارتفاع (5 فوت 5¼ اینچ) است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>