UNLV خلاصه: پنج تنیس بازیکنان داده شده لیگ برتری

UNLV junior ایزومی Asano و ارشد En-Pei هوانگ بودند به نام به همه-غرب کوه تنیس زنان تیم در تک و دو برابر تیم, لیگ, پنج شنبه اعلام کرد.

آن مشخص شده سومین تک آهنگ افتخار برای Asano و دوم برای هوانگ بود که مفتخر دونفره برای چهارمین بار.

Asano از کاسوگای ژاپن رفت 8-6 در تک جمله 4-3 از شماره 1 نقطه در دو منطبق است. او به نام کوه غرب بازیکن هفته در دو هفته متوالی در ماه فوریه است.

هوانگ از شهر کائوسیونگ تایوان رفت 9-8 در تک جمله 4-3 در duals از شماره 2 نقطه.

به عنوان یک دونفره تیم Asano و هوانگ رفت 15-3 از جمله 6-0 در دو منطبق است. آنها برنده برنامه ITA منطقه ای دونفره عنوان در پاییز و پس از آن افزایش یافت به شماره 13 در رتبه بندی ملی قبل از اتمام شماره 20.

هوانگ چهارم شد شورشیان بازیکن برای به دست آوردن تمام چهار-لیگ دونفره افتخارات پیوستن به Aiwen زو (2016-19), کریستینا Nedletcheva (2007-10) و ماریان Vallin (1994-97).

در مجموع کوهستان غرب به رسمیت شناخته شده 16 تک بازیکنان و هشت دو برابر تیم.

تنیس مردان

ارشد الکس Kobelt نامگذاری شد همه کوه غرب در تک و دونفره ارشد اریک Samuelsson در تک و تاریخ و اردن Sauer در برابر.

Kobelt از کلمبوس, اوهایو منتقل UNLV از ایالت اوهایو. او رفت و 14-5 در تک جمله 7-2 در شماره 1 موقعیت. او تیمی با Sauer از پرتوریا, آفریقای جنوبی برای رفتن 12-5 در دو برابر از جمله 9-4 در duals از شماره 1 نقطه.

Samuelsson از Ahus سوئد رفت 11-3 در تک جمله 10-1 از شماره 2 موقعیت. او نام بازیکن لیگ از این هفته دو بار مسیر خود را به دوم لیگ تعیین.

به عنوان یک تیم شورشیان رفت 13-1 — از جمله خود 10-0 شروع می شود. خود را .929 درصد برنده تنظیم یک برنامه ضبط.

در مجموع کوهستان غرب به رسمیت شناخته شده 12 تک بازیکنان و شش دو برابر تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>