UNLV خلاصه: تیم بیس بال سواحل رفت و برگشت به سنت جان

Edarian ویلیامز بود یک خانه اجرا خجالتی چرخه سوار در سه اجرا می شود که منجر 19-ضربه حمله که فرستاده UNLV گذشته سنت جان 16-2 در nonconference بیس بال بازی یکشنبه در ویلسون ورزشگاه.

اعطای رابینز و آستین Pfeifer homered و جیمز گمبل و جک-توماس خطابه هر دو دونفره برای شورشیان (6-10) که تا به حال نه اضافی-پایگاه بازدید در حالی که دربندی سه بازی از سری بازی های رفت و برگشت.

UNLV استارت جاش Sharman (2-1) برگزار شد طوفان سرخ (3-9) به دو اجرا در پنج بازدید و سه راه می رود در حالی که قابل توجه چهار در شش نوبت. لری Quaney Ty Pohlman و Hadyn پادشاه هر تن به تن یک hitless, بدون گل زمین باز یافته امداد.

قمار و آستین Kryszczuk هر حال سه بازدید و رابینز, مقاله ها و خطابه و ترور روزنبرگ هر دو برای شورشیان که همسان سنت جان بدون خطا است. رابینز سوار در سه اجرا می شود و Kryszczuk و Pfeifer سوار در دو هر کدام.

رایان Markey رفت 2-برای-3 با دو بود lone Red Storm بازیکن با چند بازدید و او خود را تنها اضافی-پایه آمار در هفتم خود را مستقیم از دست دادن.

سافتبال (persian)

در ققنوس, جاستین Federe آمار دو اجرای هومر و یک شوت به ثمر رساند و قاطع اجرا به قدرت رسیدن شورشیان به یک 8-7 نه-زمین باز یافته پیروزی بر میزبان گراند کانیون در لپس کلاسیک تا آخر برای UNLV ششم راست برنده.

Federe دو-اجرای شات در آمد شورشیان چهار-اجرای دوم باز یافته و انفرادی انفجار آمد و در دو اجرا و پنجم قرار داده است که UNLV (21-5) تا 6-3.

کریستین Fifield تا به حال قربانی پرواز در پنجم برای بزکوهی (5-20) و نمره 6 با دو از, دو-اجرای هومر در هفتم پس از شورشیان خطا.

میا ترجو قرار داده UNLV جلوتر 7-6 با یک قربانی پرواز در نهم و شورشیان گل دیگر به اجرا در زمین باز یافته در خطا. Gianna nicoletti را به RBI تنها در پایین زمین باز یافته برای محاسبه نمره نهایی.

لیلی اسقف آمار سه اجرای هومر در سوم برای گرند کانیون که همسان UNLV با هشت بازدید و یک خطا است.

سامانتا دیاز رفت 2-برای-5 با دو, یک RBI و اجرا Statia palm bae دو بود به یک RBI و اجرا و C. C. Caccamise تا به حال تنها یک RBI و یک اجرا برای شورشیان.

Nicoletti را و Kaileigh هلند هر دو بازدید برای بزکوهی.

UNLV شروع پارچ Breana برک سه بار مجاز قابل اجرا بر روی چهار بازدید و پیاده روی و گل بیش از چهار نوبت و برطرف شد توسط جنی Bressler (11-3) که به چهار اجرا می شود — یکی به دست آورده در چهار بازدید و پیاده روی و گل چهار بر پنج نوبت.

Brianna اگویلار دو لا فرانترا شروع به گراند کانیون و اجازه چهار اجرا در پنج بازدید و هیچ پیاده روی و زده از دو بیش از دو نوبت. رایان Denhart (2-5) رفت و بقیه راه اجازه می دهد چهار اجرا می شود — دو به دست آورده — در بازدید سه و چهار پیاده روی با هفت strikeouts.

تنیس مردان

در Fertitta تنیس پیچیده دانشجوی سال اول آنتون Ornberg بسیج برای تعیین برنده در شماره 5 تک به قرار دادن شورشیان به یک 4-3 برنده بیش از تگزاس در سن آنتونیو. الکس Kobelt برنده در شماره 1 تک و دونفره برای UNLV.

بعد از شورشیان برنده پنج شش مجرد مسابقات در مجموعه های مستقیم برای یک پیروزی 5-2 بیش جنوب یوتا برای بهبود به 13-1.

در برابر Roadrunners (5-6), Ornberg outlasted خاویر رودریگز, 3-6, 6-4, 7-6 (2). Kobelt بریده یک 6-2, 7-6 (3) پیروزی کای Breitbach و همکاری با اردن Sauer برای یک 6-3 برنده بیش از جاو Alcantara و سباستین رودریگز.

اریک Samuelsson بهبود یافته به 10-1 در دو بازی به عنوان یک ارشد با 6-1, 6-4 به پیروزی رسید رودریگز در شماره 2 تک و کلیتون Alenik سیم آلن Sanson 6-4 و 6-3 در شماره 6 تک آهنگ.

Sauer از دست 7-5 و 6-3 به Juri Reckow در شماره 3 تک و تام Ciszewski کاهش یافت 6-4, 7-6 (4) به Javier Gonzalez در شماره 4 تک.

UTSA برنده دو از سه دونفره مسابقات با جاو Ceolin و Gonzalez شکوه Samuelsson و Alenik 6-1 و Breitbach و Reckow داونینگ جکسون Atherton و میلوس Dabic 6-4.

در برابر Thunderbirds (3-7), Kobelt بهبود یافته به 14-5 در فصل 7-2 در دو مسابقات با 6-3, 6-1 برنده بیش از R. J. Parker در شماره 1 تک.

همچنین در تک آهنگ, Sauer سیم نولان McCaig 7-5 و 6-4 در شماره 2 Ornberg بهبود یافته به 16-3 و 9-1 در دو مسابقات با شکوه خوزه ارتگا 6-2, 7-6 در شماره 4 Milos Dabic ضرب و شتم جیک ویلیامز 6-0, 6-3 در شماره 5 و Alenik برنده 6-0, 7-5 بیش از کونور Tordoff در شماره 6.

در برابر تام Ciszewski و ژاک جلب تیمی برای پیروزی 6-2 بیش از Tordoff و اورتگا در شماره 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de