UNLV, بنیاد رقابت ارائه می دهد $1M برای ایمنی نوآوری

آیا شما یک ایده بزرگ به کازینو و یا دیگر لاس وگاس مهمان نوازی عملیات امن تر?

اگر چنین است, شما ممکن است بخواهید برای ورود به یک رقابت فقط اعلام شده توسط Lee مدرسه کسب و کار در دانشگاه لاس وگاس و تد و دوریس لی بنیاد خانواده. چند برندگان ممکن است انتخاب با مجموع جایزه 1 میلیون دلار.

هدف این است که برای پرورش ایده ها به مهمان نوازی ارتقاء ایمنی در لاس وگاس است که می تواند اجرا شود در 12 ماه به حفاظت از مهمانان و کارکنان در پست-همه گیر محیط بازی.

“اگر لاس وگاس رهبر جهان در مهمان نوازی و سرگرمی, سپس آن را باید شود در حال حاضر در شناسایی بهترین شیوه ها و محصولات با خیال راحت به نمودار راه رو به جلو برای مهمانان و کارکنان در سفر و مهمان نوازی صنایع” گرگ لی رئیس سابق مرکز بنیاد و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ابراز پیروزی از اکتشاف و قمار و اظهار داشت: در انتشار اخبار. “هنگامی که زمان مناسب است, ما باید به مشتری اعتماد به نفس آن است که امن و مطلوب برای سفر دوباره شام خوردن دوباره ماندن دوباره و دوباره بازی.”

این راه حل باید در نهایت صنعت امن تر برای مهمانان و کارکنان از مهمان نوازی و یا سفر بخش که دارای حدود 330 میلیون شغل و اقتصادی تاثیر $8.9 تریلیون دلار در سراسر جهان با توجه به انتشار.

در سراسر جهان ارسالی به افراد و یا شرکت ها می توان به لی مدرسه جایزه برای نوآوری و کارآفرینی تا 5 ژوئیه.

یک کمیته از رؤسای دانشکده های UNLV مدارس کسب و کار, علم و مهندسی و مهمان نوازی همراه با مشهور در صنعت کارشناسان داوری ارسالی را انتخاب کنید و جایزه دریافت کنندگان.

این Troesh مرکز کارآفرینی و نوآوری خواهد شد و سپس آماده سازی کارآفرینان به پذیرش سرمایه گذاری از لی جایزه. در ازای سرمایه گذاری لی مدرسه کسب و کار را حفظ علاقه در یک سهم در آینده سود لی مدرسه برنده جایزه شرکت.

“اگر وجود داشت همیشه یک لحظه بسیار مهم برای دانشگاه و جامعه کسب و کار به شریک در جستجوی راه حل های نوآورانه این است که مطمئنا از آن گفت:” UNLV جمهور مارتا Meana.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لی مدرسه جایزه معیار و یا به ارائه یک پیشنهاد لطفا LeePrize.com.

تد و دوریس لی بنیاد خانواده با پشتیبانی از پروژه ها در پارک ها و تفریح و سرگرمی دو و میدانی بین دانشکده آموزش و پرورش و هنر. در سال 2001 تد و دوریس لی تاسیس اولین وقف استادی در قانون در UNLV را بوید مدرسه قانون است. در سال 2011 لی بنیاد خانواده به 15 میلیون دلار کمک مالی برای تقویت کسب و کار آموزش و پرورش در UNLV و کسب و کار کالج بود که به طور رسمی تغییر نام لی مدرسه کسب و کار در UNLV به افتخار حمایت خود را.

تماس با ماروین Clemons در [email protected] یا در 702-383-0217. Follow @Marv_in_Vegas در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im