UNLV بسکتبال ساختمان شتاب به عنوان فصل به طور منظم نزدیک شدن پایان

UNLV است اوج در زمان مناسب.

شورشیان خود را وارد کنید آخر هفته از فصل به طور منظم در سه بازی برنده خط و با پیروزی در چهار گذشته خود پنج بازی. در طول سه بازی خط شورشیان برنده در نیومکزیکو تخریب ایالتی کلرادو در خانه و شوکه شماره 4 و قبلا شکست نخورده ایالتی سن دیگو در جاده شنبه.

این است که یک تیم با اعتماد به نفس به عنوان شورشیان خدمت کرده اند متوجه آنها می تواند یک عامل در هفته آینده غرب کوه مسابقات در Thomas & Mack Center. آنها در این فصل به طور منظم یکشنبه در خانه در برابر بویزی امور خارجه و شنبه در سن خوزه دولت است.

“ما باید برای انجام این انرژی و تمرکز به بازی بعدی و بازی بعدی که” گارد Amauri هاردی گفت. “بچه ها قفل شده است و در حال حاضر. ما در حال بازی برای هر یک از دیگر. ما با داشتن سرگرم کننده است.”

این زمان خط داغ توسط UNLV (15-14, 10-6 کوهستان غرب) به دنبال یک کشش است که در آن شورشیان از دست داده و چهار بازی متوالی در برابر برخی از این کنفرانس تیم های برتر.

یکی از آن شکست بود که به سان Diego State اما UNLV از دست داده و تنها 71-67 دادن به تیم اعتماد به نفس به روز شنبه در مسابقه برگشت.

“در زمان ما چیزهایی که ما نمی به خوبی در وگاس آورده و آنها را به این بازی مطمئن شوید که ما چیز درست تا آنجا که برقراری ارتباط” هاردی گفت. “این مکان تاب بود و خیلی سخت بود به صحبت کنید.”

هاردی می داند که چگونه مشکل آن این است که برای برنده شدن در Viejas عرصه یک محل که در آن شورشیان از دست داده بود و چهار بازی در یک ردیف به طور متوسط 26 امتیاز. سن دیگو ایالت برنده شده بود 16 از آخرین 17 جلسات در برابر UNLV.

“جمعیت دیوانه” گفت: گارد الیاس Mitrou-طولانی فارغ التحصیل انتقال از تگزاس. “این بهترین جو من شده است بخشی از. این واقعیت ما آمد در اینجا و بازی یک تیم بزرگ است که رفتن به انجام اعداد در مارس جنون به معنی زیادی است. این یک تقویت اعتماد به نفس. آن را به ما می دهد و امید است. ما در حال رفتن به گرامی داشتن این لحظه ما در حال رفتن به حرکت می کند چرا که ما واقعا نمی هر چیزی انجام نشده است.”

آزتک ها بالاترین رتبه حریف UNLV است مورد ضرب و شتم پس از شکوه شماره 3 آریزونا در ماه دسامبر 2014. UNLV آخرین راه پیروزی بر یک تیم این رتبه بالا در انتخابات رخ داده است در سال 1991 زمانی که شماره 1 شورشیان ضرب و شتم شماره 2 آرکانزاس است.

“این یک نقطه اوج کار ما روزانه” مربی T. J. Otzelberger گفت. “من می دانم که برای تلفن های موبایل کلیشه اما بچه های ما کار واقعا سخت است. ما آنها را به چالش و آماده سازی خود را و تمرکز خود را برای این بازی فوق العاده ای بود.”

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im