Univision تعاملی دیجیتال در صف مقابل آماده است—هنگامی که زمان مناسب است

بینش کلیدی:

  • شبکه تجاری Labs تیم متمرکز شده است در کوتاه مدت نیاز دارد.
  • تولید متوقف نشده اند صدمه شبکه صف تا کنون.

در 2018, Univision شد اولین بار در صف مقابل مجری به گام به دور از سنتی به روی صحنه تولید به نفع تعاملی تجربی در صف مقابل. به عنوان 2020 را در صف مقابل مکالمات و برنامه ریزی در ادامه با توجه به تغییر مداوم COVID-19 بحران اسپانیایی زبان پخش در حال آماده سازی دیجیتال تعاملی در صف مقابل ارائه برای هر زمان که زمان مناسب است.

“ما می خواهیم به ارمغان می آورد که همان نوع از نوآوری به عنوان ما گذشته ارائه, بنابراین ما در حال رفتن به انجام این کار با برخی از واقعیت مجازی و دیگر عناصر تعاملی گفت:” استیو, ماندالا, Univision آگهی فروش رئیس. “ما در حال ساخت این برنامه امروز پس ما آماده برای رفتن به هر زمان که از آن زمان به کسانی که مکالمات.”

هنگامی که آن زمان خواهد بود اما باقی مانده است دیده می شود. سنتی چشمگیر هفته همه اما سقوط و فروش آگهی روسای بگویید Adweek آنها صبر کنید به نگه داشتن مکالمات و سخنرانی برای زمانی که سازمان های و برندهای احساس می کنید آماده به داد و ستد. ماندالا گفت: هیچ تصویر روشنی از وقتی که خواهد بود, اما آن خواهد شد بستگی دارد در تبلیغ است.

“ما می دانیم که آن را به اواسط ماه مه” ماندالا گفت. “وجود دارد بسیاری از تبلیغ کنندگان بزرگ که می خواهند برای شرکت در یک بازار در آینده و آماده و یا در حال رفتن به آماده در چند هفته آینده. برای دیگران, آنها نیاز به یک کمی زمان بیشتری به خود را سازمان یافته است. چه نگه داشتن ما امروز مشغول صحبت کردن است به تبلیغ در مورد آنچه که نیازهای خود را در حال حاضر و چه نیازهای خود را در حال رفتن به.”

به آدرس این مطلب فوری تبلیغ نیازهای Univision است با تمرکز در کار با مشتریان به آدرس تغییر در پیام های خلاق و تغییر عادات مصرف. Univision نام تجاری Labs تیم که ماندالا با اشاره به عنوان گوینده را “تیم SWAT” در حال برنامه ریزی گفتگو با مشتریان در مورد چگونه Univision ارائه می دهند مصرف کننده بینش و حرکت به سرعت به انطباق با تنظیم و ترجمه خلاق است.

“بسیاری از سوالات ما را دریافت کرده ام مرکز در مردم است که به دنبال ما را به منبع بینش در مورد هیسپانیک مصرف کننده” ماندالا گفت. “من حس کلی است که وجود دارد هستند بسیاری از مارک های که در حال تلاش برای پیدا کردن صدای خود را و ما فکر می کنم ما می تواند یک منبع برای آن است.”

Univision به تازگی کار با مارک های از جمله کافه Bustelo و سلطنتی اعتبار برای ایجاد مارک در هوا بخش پرداختن به زمان اقامت در خانه واقعیت برای بسیاری از آمریکایی ها و شبکه تیم فروش است که اعمال نفوذ است که کار به عنوان اثبات Univision توانایی برای تنظیم پیام در پرواز است. پخش و نیز تاکید بر توانایی خود را به نوبه خود در اطراف به موقع اطلاعیه های خدمات عمومی برای شرکای تجاری از جمله PSA برای سرشماری ایالات متحده از Univision را Uforia موسیقی با نام تجاری.

Univision خواهد سر به صف مقابل گفتگو با یک تازگی گسترش اخبار ترکیب آن اضافه کرده است شش ساعت برنامه نویسی هر هفته در روز گذشته پنج هفته و با بهره گیری از رتبه های خوشه با توجه به افزایش علاقه به اخبار و اطلاعات در مورد COVID-19. اخبار مشاهده روی Univision است تا 38% در سال بیش از سال در میان بزرگسالان 25-54 با بیشترین میزان رشد در این ساعت یک ظهر که در آن Noticiero Univision: Edición دیجیتال است تا 109%. Univision می گوید: 86 درصد از مخاطبان اخبار نیست رسیده انگلیسی زبان تلویزیون.

پخش و همچنین دارای یک وبگاه صف نمایشی برنامه نویسی است که همچنین شاهد بالا و دو رقمی مخاطبان رشد بیش از چهار هفته است. پخش که به تولید و یا co-تولید بیش از 80 درصد از برنامه نویسی آن است telenovelas Te Doy La Vida و Amor Eterno در دست از طریق ژانویه 2021 بدون تکرار حتی به عنوان بیشترین تولید را متوقف با توجه به COVID-19.

“اینطور نیست که ما در حال انتظار برای خلبانان” ماندالا گفت. “ما می دانیم آنچه که برنامه ما است و ما کنترل زیادی که تولید می باشد. من فکر می کنم که خواهد بود عمیق تر تفاوت این زمان در اطراف.”

با که گفت, ماندالا است عنوان به صف مقابل مکالمات انتظار آنها را به مرکز در همکاری و انعطاف پذیری بالاتر از همه چیز.

“این یک زمان است برای بسیاری سخت به فروش می رساند” ماندالا گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت زمان هنگامی که ما صحبت بیشتر در مورد آن و زمانی که آنها ما آماده هستیم به کسانی که مکالمات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>