Univision توضیح می دهد که اهمیت هدف قرار دادن Latinx مخاطبان در طول همه گیر

کلید بینش:

  • در حالی که استودیوهای دیگر تعطیل productions, Univision امن 12 ماه از آن زمان نخست برنامه.

Univision قرار بود به نگه داشتن آن معمول در صف مقابل رویداد سه شنبه—تا زمانی که کل upfronts هفته لغو شد با توجه به Covid-19. اما این شرکت هنوز هم برگزار می شود آنچه که از آن با نام مجازی “کسب و کار به روز رسانی” این بعد از ظهر برای تبلیغ در آگهی خرید و فروش رئیس استیو ماندالا گفت: تلاش برای ارائه یک “حس عادی” در طول بیماری همه گیر.

بسیار شبیه NBCUniversal را ارائه دیروز, Univision اصرار داشت که این رویداد نه جایگزینی برای آن معمول محتوا-محور در صف مقابل ارائه خواهد شد که به جای livestreamed در سه شنبه, ژوئن 16. به جای ماندلا و Univision evp تحقیق بینش و تجزیه و تحلیل روبرتو رویز ارائه دیجیتال به روز رسانی تبلیغ سازمان ها و مطبوعات در مورد شرکت پیام به آگهی جامعه در طول این زمان هرج و مرج.

این نمایش را شامل نمی شود هر گونه برنامه نویسی و اطلاعیه ها شد اما در عوض کلی تر نگاه کنید چرا Latinx مخاطبان باقی مانده است مانند یک حیاتی برای رسیدن به حتی در میان همه گیر. آن را نیز متمرکز چرا تبلیغ باید هدف این گروه به عنوان بخشی از خود را در صف خرید.

در حالی که وجود دارد هیچ برنامه نویسی, اخبار, ماندالا مشترک شاید مهم ترین قطعه از محتوای مربوط به اطلاعات برای تبلیغ: Univision نخست-برنامه زمان تنظیم شده است با اجرای قسمت برای 12 ماه آینده که به رخ کشیدن است که چند زبان انگلیسی شبکه می تواند در این بیماری همه گیر از آنجا که اکثر محصولات تعطیل شده اند.

رویز ساخته شده روشن است که با وجود بحران کنونی این Latinx جمعیت دارای یک “فوق العاده خوش بینانه” از آمریکا در آینده است. آنها نشان داده ایم افزایش کلی قدرت خرید آنها در حال مصرف بیشتر رسانه ها از همیشه قبل از. شصت و یک درصد از Latinx جمعیت 35 و تحت با متوسط سن 28 سال و امید به زندگی خود را (82 سال) است طولانی تر از سفیدپوستان و دیگر گروه های اقلیت.

با توجه به Ruiz, “62 میلیون قوی; 18 درصد از جمعیت و 2020 سال است که کشور ما را تبدیل به اقلیت-اکثریت جمعیت زیر 18 سال. این یک محوری سال در جمعیتی را تغییر دهید.”

رویز اذعان کرد که وجود دارد برخی از Univision خریداران در سال 2017 که نا امید شدند با ROI نسبی به زبان انگلیسی شبکه اقدام به خرید. بنابراین شرکت نیلسن برای پیدا کردن دقیقا چه اتفاقی افتاده و چه تغییراتی باید برخوردی بین آن زمان و در حال حاضر.

مت Krepsik, نیلسن جهانی سر از MROI محصول رهبری مشترک این شرکت را یافته و برندها اشاره کرد که هیچوقت ترک Univision پس از 2017 “شد و بیمار متعهد به سرمایه گذاری خود را ادامه داد و به سرمایه گذاری در جمعیت ساخت که آگاهی ساخته شده است که با در نظر گرفتن … ما در واقع آنها را دیدم حرکت سوزن.”

بیش از نیمی از کل Latinx مخاطبان (65%) را می توان به طور مداوم تنها در زبان اسپانیایی تلویزیون گفت: Krepsik.

در میان نیلسن را یافته بودند که بازاریابان باید “سرمایه گذاری در رشد Latinx جمعیت” گفت: Krepsik. “این پول و صرف دیده ایم از طریق مطالعه ما; هر دلار ما صرف امروز بهتر به نظر می رسد فردا و هر دلار ما صرف دیروز است که به دنبال بهتر از امروز.”

ماندالا به استناد یک 2018 برک ارزش ويژه برند (مطالعه مراجعه کننده به Univision به عنوان “مورد اعتماد ترین رسانه با نام تجاری” و تبلیغ در شبکه های, اخبار عملیات Univision Noticias به عنوان بخش مهمی از که عامل اعتماد.

“واضح ترین اتصال به جامعه ما این روزها ما اخبار تیم گفت:” ماندالا. “این نیز بسیار مهم پایه و اساس اعتماد جامعه ما است در ما و با گسترش برندها در هوا ما.”

مجریان شبکه گل سرسبد شب خبر Noticiero Univision, خورخه راموس و Ilia Calderón تحویل یک ضبط پیام که در آن آنها صحبت در مورد چگونه شبکه است که پرداختن به نیازهای Latinx جمعیت در طول Covid-19 بحران است.

“ما با بحران مواجه است که تعریف جدیدی تاریخچه” گفت: راموس. “جهان ما به طور چشمگیری تغییر کرده و به عنوان Covid-19 اضطراری تبدیل شد به یک موضوع از زندگی و مرگ, Univision Noticias نشان داده خواهد شد به پایین بر تعهد خود به اینجا. ‘Siempre contigo’; همیشه با شما برای اطلاع رسانی و توانمند سازی جامعه اسپانیایی زبان است.”

Calderón افزود: “بله, ما, گزارش, آخرین, اطلاعات, اما ما همچنین گزارش داستان از امید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im