استاندارد جهانی است انقلابی خرده فروشی با احترام و سخاوت

کلید بینش:

  • اگر همه زنان در امریکا میان به اندازه متوسط خواهد بود بین یک سایز 18 و 20.
  • استاندارد جهانی نیز آغاز شده است افتتاح فروشگاه—اما آنها چیزی جز معمول آجر و ملات.

پس از تاسیس آن چهار سال پیش زنان پوشاک مارک استاندارد جهانی به دنبال غلبه بر وزن تعصب.

این یکی از آخرین باقی مانده اشکال از تعصب است که به لحاظ اجتماعی قابل قبول با توجه به بنیانگذاران الکساندرا Waldman که صحبت در روز پنج شنبه در Adweek را رقیب برندهای اجلاس در نیویورک است.

“من به عنوان یک زن بالغ می تواند پیدا کردن یک تی شرت که یک توله سگ یا یک گربه بر روی آن” او گفت:. “چرا من باید یک پیراهن است که می گوید: زندگی, عشق, یادگیری” در آن هست؟”

استاندارد جهانی است و مبارزه با این تعصب ارائه شده توسط زنان گسترده ترین طیف وسیعی از اندازه 00 طریق 40 از هر گونه پوشاک شرکت Waldman گفت: نقطه ای است که در واقع اندازه یک مسئله غیر.

شرکت آهار بر اساس تحقیقاتی که می گوید درست متوسط در ایالات متحده خواهد بود بین یک سایز 18 و 20 Waldman توضیح داد. “هنگامی که شما را در کانون توجه قرار داده و از آن جایی که به آن تعلق دارد تمام اندازه ها به محل سقوط,” او گفت:.

همانطور که برچسب وب سایت اعلام Waldman و co-founder Polina Veksler به انجام تلاش های خود را به اندازه یک موضوع بی ربط. استاندارد جهانی مشغول است در گفتگو با شورای طراحان مد آمریکا در اطراف استانداردهای صنعت در اندازه.

Waldman در ادامه می گویند که این نام تجاری در تمام خطر از خلاق به مصرف کننده به صنعت خود را به منظور اجازه می دهد علامت های تجاری به دیدن این فرصت را در فراگیر. تا کنون این شرکت با همکاری ورزشی, کفش غول آدیداس و با نام تجاری شیوه زندگی گوک, در میان دیگران.

آن را نه فقط از طریق اندازه و پیام رسانی است که استاندارد جهانی است جذاب برای مصرف کنندگان است. این شرکت همچنین افتتاح فروشگاه هر چند آنها خود را استاندارد زمین طبقه خرده فروشی. آنها تجربی مکان در آپارتمان بزرگ واقع در شهرستان مراکز Waldman توضیح داد.

مشتریان می توانید یک قرار ملاقات در مکان خود را با یک استاندارد جهانی سبک با Waldman و تاکید کرد که آنها نه فروشندگان بلکه وجود صادقانه و مشاوره در انتخاب لباس.

فضاهای نیز یک محل برای مشتریان به استراحت در علاوه بر این به فروشگاه در دسترس هستند برای میزبانی رویدادهای از تولد به جلسات که به صورت رایگان برای سازمان های غیر انتفاعی.

آن را در خط با روح جهانی استاندارد است که به احترام و سخاوتمندانه به آن مصرف کنندگان که Waldman پیش بینی گسترده تر خرده فروشی جهان آغاز خواهد شد و به آغوش.

“ما در نقطه اوج خرده فروشی,” او گفت:. “ایده desegregating مد است و بیشتر به چالش کشیدن از مردم فکر می کنم. آن را در مورد یک نام تجاری است که به عنوان جذاب به اندازه 6 به عنوان آن است که به اندازه 26.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de