اتحادیه خواستار سازمان های حمل و نقل به انجام بیشتر برای نگه داشتن کارگران در مکان امن

بزرگترین کار سازمان به نمایندگی حمل و نقل کارگران در آمریکای شمالی خواستار حمل و نقل سازمان برای افزایش حمایت برای اپراتورها در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

این ادغام حمل و نقل اتحادیه خواستار سخت تر ایمنی محدودیت های آن را به عنوان گزارش از اپراتورهای اتوبوس, ون, درایور پاک کننده و مکانیک که به طور بالقوه در معرض رمان coronavirus در طول این دوره از کار روزانه خود را.

“بسیاری از اعضای ما در حال حاضر شده است در معرض این ویروس باید اعضای خانواده و مراقبت از کودکان در معرض مسائلی مانند بی شماری از خانواده ها اما نه اینکه همه گیر ترک نیاز به امن و یا حمایت های مورد نیاز برای جلوگیری از انتقال در وهله اول” گفت: جان کوستا رئیس جمهور ATU.

“در عین حال ما اعضای رانندگان اتوبوس ریلی اپراتور و مکانیک و دیگر حمل و نقل کارگران حفظ و ضد عفونی وسایل نقلیه — در حال بی ارزش در معرض coronavirus به دلیل سهل انگاری و بی اعتنایی بسیاری از پیمانکاران و سازمان های حمل و نقل در سراسر شمال امریکا است.”

منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا گفت: آن متعهد به ادامه به ارائه حمل و نقل عمومی در طول این زمان بحرانی حفظ سلامت و ایمنی خود و مشتریان و پیمانکاران و کارکنان در خط مقدم.

“در حالی که حمل و نقل عمومی به عنوان یک شناخته شد ضروری خدمات RTC و پیمانکاران ما باید اجرا چند اقدامات برای حفاظت از کارگران و, روش سوارکاری, مکان عمومی,,” گفت: فرانسیس Julien معاون مدیر عامل شرکت.

اتوبوس عمل RTC سیستم تمیز و ضد عفونی شبانه اگر چه ATU محلی 1637 رئیس جمهور جان فاستر گفت: آنها ترجیح می دهند تمیز کردن رخ داده بین هر راننده شیفت.

کارمند MV, حمل و نقل, یکی از پیمانکاران که کار اتوبوس از RTC آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در نتیجه 38 کارکنان دیگر فرستاده می شود خانه خود را برای قرنطینه با توجه به Jeff Buckley MV حمل و نقل می شود.

RTC تا به حال به تسریع در شروع یک برنامه ریزی پنج شنبه برنامه در هفت روز هفته با توجه به هجوم راننده تماس آف که پرورش گفت: به طور عمده با توجه به coronavirus نگرانی.

در پاسخ ATU خواستار تغییرات به نگه داشتن سیستم در حال اجرا و کارگران امن است.

“آن زمان برای سازمان های حمل و نقل به ما ارائه حمایت ما نیاز به کار با خیال راحت و مناسب برای حفظ خودمان خانواده های ما سواران ما و جوامع ما امن در حالی که در ادامه به ارائه ضروری حمل و نقل خدمات مورد نیاز برای مبارزه با این بحران” کاستاریکا گفت.

در اینجا ATU درخواست تغییرات و پاسخ از RTC (جولین) و itsr دو پیمانکاران MV حمل و نقل (Womack) و Keolis (Marc پرلا مدیر کل – لاس وگاس عملیات).

افزایش بهداشت و ایمنی اقدامات مورد نیاز برای حمل و نقل کارگران و, روش سوارکاری, مکان عمومی, از جمله دستکش و ماسک های عفونی و تمام تجهیزات حفاظت شخصی.

RTC: علاوه بر RTC موجود تمیز کردن و تعمیر و نگهداری پروتکل های حمل و نقل آژانس با استفاده از پیشرفته ضد عفونی روش به عنوان توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و جنوب نوادا بهداشت منطقه. خدمه درخواست یک محلول ضد عفونی در هر حمل و نقل عمومی خودرو در هر شب. بیمارستان درجه حل می کشد 99 درصد از میکروب ها و ویروس ها است که با اعمال الکترواستاتیک اسپری که اداره مواد ضد عفونی کننده در تمام خدمات در داخل خودرو.

در حالی که اپراتورها در حال کار توسط پیمانکاران خصوصی آنها ارائه شده با دستکش های ضد عفونی کننده دست و ایمنی راننده محوطه به حفظ فاصله.

MV حمل و نقل: RTC, اتوبوس, اپراتورهای ارائه به عنوان بسیاری از دستکش به عنوان آنها نیاز دارید و 8 اونس بطری ضد عفونی کننده دست.

MV اجازه می دهد تا رانندگان به پوشیدن ماسک در حالی که رانندگی اما عرضه نمی کند و آنها را با توجه به کمبود و چون CDC نشان داده است آنها مفید نیست مگر اینکه شما بیمار هستید.

Keolis: دستکش ضد باکتری صابون و بیمارستان درجه Clorox دستمال مرطوب ارائه شد به همه کارکنان. ما به طور کامل تمیز کردن اتوبوس ها حداقل یک بار در هر روز و در اغلب موارد اگر موجه و دیگر Keolis وسایل نقلیه در حال تمیز به صورت روزانه.

—ارائه همه گیر ترک برای هر کسی نشان دادن علائم COVID-19 در معرض آن و یا با خانواده و یا مهد کودک تعهدات ناشی از خاموش شدن ناگهانی.

RTC: به عنوان رانندگان شاغل هستند توسط پیمانکاران خصوصی RTC معوق به MV حمل و نقل و Keolis.

MV حمل و نقل: ما نمی بحث در مورد مزایای کارکنان علنا با این حال ما می توانیم تایید می کنند که MV فراهم می کند زمان پرداخت کردن و بیمار را ترک مطابق با توافق دسته جمعی و قانون قابل اجرا است.

Keolis: هر آن توافق دسته جمعی با ATU, Keolis فراهم می کند پرداخت می شود زمان (PTO) است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مرخصی استعلاجی و زمان شخصی و در حال حاضر نیز شامل درخواست برای همه گیر را ترک کنند.

-اجازه می دهد عقب درب ورود و از بین بردن کرایه حمایت اجتماعی فاصله.

RTC: RTC را حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه با ایمنی راننده و درب و پنجره. رانندگان به شدت تشویق به نگه داشتن آنها را بسته است. RTC همچنان به جمع آوری کرایه اما رانندگان دستور به لمس کرایه جعبه و یا رسیدگی به هر گونه پول.

—حفظ کارکنان و حفظ دستمزد و مزایای حین خدمت انقطاع.

RTC: RTC معوق به MV حمل و نقل و Keolis.

MV حمل و نقل: نمی ارائه دهید.

Keolis: با RTC اجرای یکشنبه برنامه ریزی برای آینده قابل پیش بینی این بدان معنی است که اپراتورها با Keolis حمل و نقل خواهد شد ارائه سرویس های روزانه با کمتر اجرا می شود در هر ساعت برای تمام مسیرهای از جمله لاس وگاس مسکونی و مسیرهای رفت و آمد. Keolis خواهد کار با RTC و عبور از مراقبت عمل توسط کنگره برای به حداقل رساندن تاثیر به نیروی کار است.

“ایمنی کارکنان و سوارکاری است و همیشه نگرانی اصلی ما,” پرلا گفت. “همه اقدامات ما اولویت بندی آنچه مهم به ما: ایمنی و رفاه جامعه ما است.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>